Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kupujeme ojetinu

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: út 23. květen 2006 22:23
ticars me odpudil svym luznym zjevem a pochybnym provedenim hned od zacatku...

ani sem se nedostal k vyberu aut
Obrázek

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: út 23. květen 2006 23:02
No to je pravda, že start je tam poněkud těžkopádnej Confused
Vybrat jazyk, přeskočit případnou reklamu, po načtení stránky kliknout nahoře na Výběr vozidel a je to.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 22. červen 2006 19:30
Tak jsem koupil Nissan Primera Kombi 1.6 16V z 93'. Původně za něj chtěli 49900,- ale ukecal jsem je na 47900,-. Nic moc sleva, ale za těch 2k jsem si aspoň zaplatil pojištění a povinnou výbavu. Jinak v servisu mi ho pochválili, tak doufám, že mi těch cca 5 let vydrží. Podle rodinných zkušeností jsou tyto stroje výborný a hlavně s trvanlivým motorem. Klidně najezdí i přes 300k. Horší je to s kastlí, ale to mě ani tak moc neštve. Teď musím sehnat nějakou dokumentaci, bo ani nevím, co do toho patří za žárovky a pojistky. Ach jo.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK

Mazda 323

Zasláno: pá 23. červen 2006 19:27
Nemá tady někdo zkušenosti s Mazda 323f? Myslím tím ale ročník do 94 protože potom přestali vyrábět mrkačky. Chci si takovou pořídit, ale nevím jestli to, jako u každé ojetiny, nemá nějaké výrazné mínusy. Je mi celkem jasný, že hlavní minus je stáří automobilu Mr. Green

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 23. červen 2006 21:49
Vítám na našem fóru mého bratra. Applause
S ojetinama máš přece bohatý zkušenosti. Pravda, Magdu jsi ještě neměl. Mr. Green Podle ohlasů M323f nebude až tak spolehlivý auto. Aspoň ne tak, jako naše oblíbené Nissany.
Edit: Teď koukám, že jedna velmi zachovalá M323f stojí hned vedle mýho Nýši. Mr. Green A teď můžeš závidět. Slinták
Edit 2: Jen tak na okraj, Nissan taky vyráběl mrkačku. Jmenovala se Silvia.
Obrázek
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: so 24. červen 2006 00:44
No jo ale ta nebyla/není tak kulatá

westik (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 66
Bydliště: PRAHA
10 075,- VK

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 9. červenec 2006 18:34
No, tak ten úžasný "nový trik" co je na www.sdruzeni-sova.cz je už docela starý. Na stejném principu funguje i záruka mobility u VW, Audi, Škoda atd...

Pokud jde o Eurocar je to obchodník jako každý jiný a myslím, že pokud podmínky záruky před koupí netají, má na ně právo. V uvedeném příběhu mi vadí, že pracuje s hypotézou, že když vůz neprodal Eurocar jako jeho majitel znamená, že na něj nemůže poskytnout záruku. To je naprostá hloupost.

Kamarád v Eurocaru koupil před časem Mercedes tř. A a stěžuje si u Eurocaru jen na špatnou vynutitelnost záruky, ne na její nemožnost. Prostě zkouší člověka odbýt (pokud se nechá), že na danou závadu se záruka nevztahuje, protože je to opotřebení.

Ani s některými dalšími názory toho sdružení (jestli se to tak dá nazvat, když je tam uveden jen jeden člověk) nemůžu souhlasit, ale to je vedlejší.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 9. červenec 2006 22:39
No a co, že autobazar dává záruku jen na auta, který si nechá nový majitel prohlídnout a opravit v jejich servisu? Vždyť žijeme v kapitalismu. Mě autobazar taky dal servisní knížku, kterou mi povede jen jeden určitý servis. Každýho čtvrt roku tam mám servisní prohlídku zdarma, pokud se mi auto pokazí do 100 km od servisu, tak k němu (zdrama) přijede technik a pokud to nebude schopnej opravit na místě, tak mi ho (zdarma) odtáhnou. Na dobu, co mi to auto budou opravovat, mi poskytnou náhradní vůz, do kterýho jen musím za svý tankovat. Navíc, když by mi to auto opravovali, tak můžu být přímo u toho. Není to skvělý? Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 27. březen 2008 15:13
Nenašel jsem tady lepší místo, tak se zeptam tady... Nevíte, kde sehnat příručku k Peugeot 106?
Našel jsem tohle:
http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=188
Ale nejde to stáhnout (chyba v php skriptu)...
Jinak to český jsem někde splašil, ale ty zbejvající stránky (sice německy, ale aspoň něco) nikde... Díky za každou pomoc... Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 3 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna