Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kuřimská kauza - jak to teda bylo?

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Kuřimská kauza - jak to teda bylo?

Zasláno: ne 17. únor 2008 22:52
Policie se zřejmě dostává při vyšetřování kuřimské kauzy do tak úzkých, že už to snad ani užší být nemůže. Think

Pomůžeme jim? Kdo znáte zápletku a něco z dalšího vývoje, pojďte pomoci s vlastním vyšetřováním, vy kdo nevíte, klidně se zeptejte, nebo chvíli sledujte a přidejte se později.

Pojďme rozplétat zápletku, přinášet nové konspirační teorie, objevovat nové podložené i nepodložené ( Wink ) důkazy.

Vyřešíme případ, nebo se zamotáme do stejného klubka plného násilí, lží, převleků, útěků, obratů o 180°, náboženských sekt?

Aby bylo jasno, mělo by zde jít o něco trošku podobného jako v telenovele VSN. Přinášejte nový děj, doplňujte nové osoby a převracejte všechno, co už bylo napsáno.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: po 18. únor 2008 01:32
Jak už jsem napsal, vůdcem celé sekty je podle mne jistý B. Eiffel, který svoji dceru Kláru H. nutil vydávat se za charakterního mladíka jménem Mattoni. Tento infiltroval jedno významné společenské fórum, kde působil jako špión a získané informace předával konkurenci.
Jelikož se na fóru delší dobu neobjevil, vzniklo podezření, že pan B. E. svoji dceru uklidil do komůrky pod schodištěm ze strachu před prozrazením. Ví o tom někdo něco víc? Twisted Evil

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 18. únor 2008 10:28
JO!!! Že asi v Londýně brzo vybuchne bomba! Twisted Evil Twisted Evil
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 18. únor 2008 10:28
No zjistilo se, že dcera B.E. je ve skutečnosti matka malého Ondřeje, která se tak za něj pod schodištěm jen vydávala a ona byla ten, kdo byl natáčen skrytou kamerou.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna