Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kurzové sázky

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK

Kurzové sázky

Zasláno: čt 18. srpen 2005 14:59
Podělte se o své úspěchy a neúspěchy při sázení, vaše nejvyšší výhry, na jaké sporty sázíte či jestli sázíte pravidelně nebo jen tak občas pro radost, prostě cokoli vás napadne...

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 10. říjen 2005 16:53
Heh tak sem si tohoto theardu všiml až ted tak odpovim... Mr. Green
Takže neúspěchy snad nemám žádné, vsázím pravidelně pro radost... Mr. Green moje nejvetší výhra je něco přes 4500 ale to byla asi haluz Mr. Green no a vsazim pouze na fotbal a na tenis, nic jiné... Wink

Vachi (+2)
Myš
Myš


Věk: 33 let
Příspěvky: 24
Bydliště: Přerov
13 655,- VK
Zasláno: pá 24. prosinec 2010 00:26
No já začal tak před měsíce u tipsportu, pak sem přešel k fortuně a teď su u chance Very Happy Moje největší výhra byla 339 korun Smile
http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/index.html?ticket_id=MTk5MjUwMzQ5ODQyNTkwMDr8AqzEyIt4OEcXZ8o%3D&preview=hide_code

i-když je pravda že sem tam nechal víc než sem vyhrál, ale tak je to zábava. Někdo ty peníze propije a já si za ně radši vsadím (u toho mám aspoň nějakou šanci že je dostanu zpět, kdežto u chlastání ne Smile )

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: pá 24. prosinec 2010 01:19
Hehe tady je i takové téma? Shocked
Vachi na nějaký tipsport nebo chanci se vykašli, to jsou jen zloději a obírají zákaznika kde se dá, to bych sázkovou kanceláří ani nenazýval. Wink A o šášovi Hanákovi ani nemluvim. Thumb down!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna