Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Laser Game a paintball

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty

Zastřelit autora

Hlasování není časově omezeno.
Ano paintballovou kuličkou (bolí):
10% 10% [ 1 ]
Ano Laserovým paprskem (nebolí):
10% 10% [ 1 ]
Ne:
0% 0% [ 0 ]
Jiak např. Umlátit tupou sekerou:
80% 80% [ 8 ]
Celkem hlasů : 10 / Hlasujících: 10
Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK

Laser Game a paintball

Zasláno: so 8. červenec 2006 10:25
Chcete se spotit? Zahrejte si s partou kamarádů LG. Je to opravdu nářez a ještě k tomu vyzkoušíte svoji dlouhodobě propracovávanou strategii z teorie do praxe. Osobně jsem to zkusil a vyhrál (i když o to tu přeci nejde) protože jsem největší pařmen z nás pěti co jsme to hráli. Pokud máte raději přírodu, tak to zkuste paintball. Kuličky lítají kolem vás, některé (ty protivnější) se do vás trefí (au), pobavíte se a dokonce si i něco odnesete-modřiny. Když jsme začínali hrát, tak nám instruktor řekl: nestřílet na hlavu a hrajete ve dvou týmech. Ještě, že jsme měli masky. První rána a ouha kulička modrého trefila modrého přímo mezi oči Mr. Green . PS: v islámských zemích je paintball hodně rozšířen, protože skoro každá žena má nějakou tu kuličku mezi očima Slinták

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 8. červenec 2006 12:00
Paintball je lepší. Právě proto, že to bolí. Člověk se pak víc snaží. Jak jsem si sám ověřil, opravdu máte velkou výhodu, pokud jste zaníceným hráčem FPS. Většina postupů je stejná. Jen to navíc bolí. Zjistíte, že se opravdu dá k protivníkovi přiblížit tak, že vás nevidí. Když skočíte do místnosti po hlavě, tak to bolí, protože to do vás každý našije a ještě se pěkně potlučete. Když ve dvojici jeden odpoutá pozornost a druhý provede útok ze zálohy. Jak říkám, funguje to přesně jako v FPS. A nejlepší je IMHO v tomhle směru Vietcong. Ten mi dal asi nejvíc.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: so 8. červenec 2006 13:20
OMG,strieľať sa laserom d'oh!
Paintball sa dá,ale to je fakt doslova "len" šport
Najlepší je v tomto podľa mňa airsoft,je to viac military,lepšie sa dá taktizovať,zbrane sa daju lepšie tuningovať,hráva sa väčšinou na väčšiu plochu,aj ked je to CQB a celkovo je airsoft asi najlacnejší

1 výstrel na paintballe-2 SKK
1 výstrel na airsofte- 0,10 SKK , 0,25 SKK pri blowbackovej plynovke
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 8. červenec 2006 13:52
O peníze ani tak nejde. Obojí výjde v důsledku stejně. U airoftu je ale obrovská výhoda v tom, že si můžete koupit i realisticky vypadající zbraně. A to je pak úplně jiná zábava, když jste v dobových uniformách s dobovýma zbraněma. Paintball je zase ekologicky únosnější. Wink Jenom tu barvu nezkoušejte jíst. Chutná fakt hnusně. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: so 8. červenec 2006 14:21
Ja som nič z tohoto nehral - vždy sa mi to zdalo byť drahé Embarassed
Pod lamou býva najväčšia tma.

CsBenik (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 3
Bydliště: Opava
10 000,- VK
Zasláno: so 8. červenec 2006 15:07
Bugi napsal:
O peníze ani tak nejde. Obojí výjde v důsledku stejně. U airoftu je ale obrovská výhoda v tom, že si můžete koupit i realisticky vypadající zbraně. A to je pak úplně jiná zábava, když jste v dobových uniformách s dobovýma zbraněma. Paintball je zase ekologicky únosnější. Wink Jenom tu barvu nezkoušejte jíst. Chutná fakt hnusně. Mr. Green
co to je za caparnu, ekologicky ??? vsak nas chytl myslivec a chtel videt naboje meli jsme airsoftove zbrane, takze nic nerikal ale rikal ze tady chodi nejaci "chuligani" s barvou a strili po sobe ( paintball ) a ze tohle nici prirodu....
Odmitame ty kteri nas miluji, a milujeme ty kteri nas odmitaji....

A tohle je kurva pravda !

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: so 8. červenec 2006 15:08
Noo,jediné "dobové" zbrane čo poznám je Thompson a MP40,možno ešte nejaký Mosin nagant Laughing Ale Vietcong sa dá zahrať
A prečo by mal byť paintball ekologicky unosnejší ?
Používa plyn,as zbrane sú:
manuály-laicky naťahovačky,žiadne zamorenie ovzdušia
plynovky-ten istý plyn ako pri paint
AEG-"elektriky",majú v sebe akumulátor a baterku,ktorú nabiješ ako mobil
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 8. červenec 2006 15:58
2 CsBenik: Ta barva je opravdu jedlá a želatina je rozpustná ve vodě. Nechápu, jak ten myslivec mohl říct takovou kravinu. Airsoftový náboje jsou naproti tomu z plastu a ten se tak lehce neodbourává. Ten člověk zcela zjevně nevěděl, o čem mluví.
2 Ginzo: Dá se v pohodě koupit např. AK-47, M16 a někde jsem viděl takový chuťovky, jako Špagin, Děgtarev, nebo třeba i Stg 40 i Stg 44. Manuály jsou k ničemu. Hodí se tak akorát na blbnutí po nějaké chodbě.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: so 8. červenec 2006 19:39
AK47 je klasika,tu ponukaju asi všetci vyrobcovia a M16 je jak na*ratých,tie dalšie som nevidel
A manualy su shit ?
http://www.akcnesporty.sk/shop/recenzia.php?id=26 Laughing
To aj nejaká MP5 RIS môe isť do **** proti tomu,vieš aka je to haluz dostať 3 guličky naraz Twisted Evil
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 15. srpen 2006 14:37
Tohle téma mi nějak uteklo...Párkrát jsme byli s kamošema hrát Laser game,bylo to super.Vždycky jsem vyhrával. Mr. Green Jednou jsme testovali funkčnost těch vest...každej měl na sobě dvě (jednu oblečenou a druhou přes ruku)...to byla teprve prdel,mít dva kvéry.Na paintball se už delší dobu chystáme,ale zatím to jaksi nevyšlo.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna