Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Lední hokej

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27, 28, 29  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hokej
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 4. březen 2009 16:47
Teď jsem na to kouknul... To příště budu muset koukat na zápas, ať vyhrajeme v základní době. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: st 4. březen 2009 17:10
Pecanz dnes hraje SHK Hodonín s Valmecem to bude nářez Mr. Green
Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 4. březen 2009 17:13
S Velmezem ne ? Smile Valašské hraje doma s opavou se mi zdá.. Smile
Tipuju že aspon 10 jim dáte, na Velmez dopadla finanční krize a už prý skoro netrénují jsem četl v jednom rozhovoru s trenérem.. Smile

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: st 4. březen 2009 17:23
45.kolo | středa 4.3. | 18:00
Hodonín - Velké Meziříčí

Jn,finanční krize je sviňa Mr. Green
Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 4. březen 2009 17:38
jj ale prva jsi napsal s Valmecem, což jsem pochopil jako Valšscké Meziříčí, a to je oproti Velkému trošku rozdíl co se kvaliti hokeje týká.. Smile

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: st 4. březen 2009 18:01
JJ to je no já tam nepojedu,jsem zvědav.Omlouvám se za chybu Smile
Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 4. březen 2009 20:18
BunGee napsal:
tak sem se pio pulnoci vratil z dvoudeniho chomutova, hrajem ted proti nim v Play-off, prvni zapas byl otresnej, to sme prohrali zaslouzene 5:1 ale na druhej byli jak vymeneni to sme vyhrali 2:6. Jinak sem se po celkem dlouhe dobe zboril, celej vcerejsem sem to rozdejchaval, ale uz je dobre, byly to sileny dva dny, ale aspon naka spokojenost


ty jo to je skoda ze na hokej uz nehcodim aspon pet let, mohli sme se tam videt.. Mr. Green vcera sem vysel z prace a hned jak sem slysel to hovadsky rvani tak sem si na tebe vzpomnel Mr. Green
Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 4. březen 2009 22:23
kdo dneska chtěl vidět hodně dobře zahranou komedii, tak se měl přijít podívat do Břeclavi na hokej, takové herecké výkony ještě nikdo neviděl.. věděl jsem, že s tímto zápasem bude něco v nepořádku, po tom co sním dělali sázkové kanceláře hned ráno velký cirkus.. ale to co sem viděl mi stačilo, a doufám, že už nikdy neuvidím...

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 5. březen 2009 01:03
jirkacv napsal:
ty jo to je skoda ze na hokej uz nehcodim aspon pet let, mohli sme se tam videt.. Mr. Green vcera sem vysel z prace a hned jak sem slysel to hovadsky rvani tak sem si na tebe vzpomnel Mr. Green


Jinak vas lituju, tech ciganu tammate fakt hafo, jinak sme byleli v hotelu u jezera, byli sme v zooparku, kde se rotriskal sup o volieru Mr. Green . Pivo Louny, z toho kamosi kakali uz vecer, nastesti sem pil jenom gambaca a zelenou, ale blbe mi bylo az do vecera, jinak supr parba, akorat ti lidi mi prisli celkem arogantni, ale to mas v kazdym meste, druhej spil jak vino, prvni se nesnazili ani trosicku. Jinak v nedelu su u vas zase, nechces dojit a poznat brnensky peklo?

necituj citaci, jenda
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 9. březen 2009 22:13
ha, břeclav posilovala ze slovenské extraligy, doufám, že ho ginzo a palučko něco naučili a bude u nás dávat góly.. Very Happy

citace:
" V posledním utkání Břeclavi v Opavě se v zápise o utkání objevilo na břeclavské straně nové jméno - Matěj Mišura. Tento dvacetiletý rodák ze slovenské Trnavy hrál letos za juniory Komety Brno a za reprezentační dvacítku SR v rámci slovenské nejvyšší soutěže. V roce 2007 se účastnil i světového juniorského šampionátu. Právo na střídavé starty v Břeclavi mělo vedení HC Břeclav podepsáno už od loňského listopadu, ale Mišura si až dosud plnil své klubové povinnosti v HK Orange U20. Na Slovensku už mu ale skončila sezóna, a tak už může nyní nastupovat za Břeclav. S jeho účastí v týmu Lvů se počítá i pro příští sezónu. "

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hokej
Strana 5 z 29




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna