Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Lední hokej

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 27, 28, 29  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hokej
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 6. duben 2009 19:37
Nejde o snažení, jde o peníze Wink dobrej příklad je NHL Wink kdo nemá peníze, tak jde do pralesa a zase naopak Smile

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 6. duben 2009 19:41
problém je, že i v tom pralese hraje spousta dobrých hráčů, kteří se do podvědomí lidí dostanou jen horko těžko. vím že namítneš - manažeři, ale ty bych osobně zakázal.
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: po 6. duben 2009 19:46
v dnesni dobe je sport jenom o penezich, o nicem jinym, je to strasna skoda
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 6. duben 2009 19:49
škoda ? vždyt nedávno ses tady radoval že kometa je v extralize, do které by se letos bez peněz nedostala v žádném případě.. Smile
ale jinak stebou souhlasím, vše je jen o penězích..

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: po 6. duben 2009 19:57
ale vsak tim si neodporuju, ono je to celkem logicky. Hlavne kaprici a podobny zalezitosti vzdy budou, stejne jak sazkove kancelare a podobny zalezitosti, je to hnus, ale delat se s tim nic neda. Jen necinne prihlizet.
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 6. duben 2009 21:16
tak mě napadá: co kdyby se zakázaly sázkové kanceláře? myslíte, že by ubyla korupce? Question
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 6. duben 2009 21:50
ale problém není v nich ale v lidech.. když to vezmu třeba co se fotbalu týče, podivejte se na anglii, tam se také hraje fotbal a také se tam sází, ale nic se nepodplácí ani neprodává.. hráči tam mají prostě takové platy, že aby se mohli nechat uplatit tak by jim soupeř musel nabídnout snad půlku stadionu.. tady v našich končinách nemají sice až tolik peněz ale na to, jaký fotbal se u nás předvádí je to i tak až příliš, a navíc jim to nestačí a jsou schopni zápas prodat..

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 6. duben 2009 21:52
2pecanz: musím s tebou ve všem souhlasit... ach ta povaha česká Rolling Eyes

Mmch v pátek jedu do kyslík areny, jede taky někdo? Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 6. duben 2009 21:57
pecanz: a nebo si dávají větší pozor Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 7. duben 2009 18:13
nevím jak v hokeji, ale i takové kvalitní fotbalové ligy jako je italská a německá, mají taky svoje úplatkové aféry. a to že v polsku se do toho musel zapojit i stát a nechat pozavírat některé funcionáře, o tom se raději ani nezmiňovat (jak by to asi dopadlo u nás Smile Smile )
takže ať je liga chudá nebo bohatá, úplatkářství tkví v něčem jiném. teď je otázka, v čem. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hokej
Strana 11 z 29




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna