Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Lední hokej

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 27, 28, 29  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hokej
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 8. duben 2009 15:35
Co když sázkovka zaplatí zápas, aby zápas A:B vyhrál A a pak nastaví pro A takovej kurz, že to vypadá, že jim vůbec nevěří?
Tak budou lidi spíš sázet za B, protože to vypadá, že jsou favoriti, ale B prograjou, sázkovka vyplatí pár výher pro ty, co si vsadili na A a zbytek shrábne...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: st 8. duben 2009 16:06
no jenik to pochopil nadherne Applause Wink
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 8. duben 2009 16:10
2bungee: tak o takových úvahách teda slyšim prvně.. Very Happy pochybuju, že ty dva domluvené týmy do toho budou tahat ještě někoho třetího = menší výdělek, větší šance že to praskne, proč by to dělali proč by ta sázkovka měla dělat "prostředníka"? .. neříkám že se to tak nikdy nestalo ale nevím, každý máme svůj názor na to..
to co říká jenda už zní líp, ale ještě jsem se stím teda nesetkal, nebo nepoznal něco takové..

já jsem dycky myslel, že když se domluví zápas, tak se domluví prostě dva týmy, že třeba budou remizovat první třetinu, vyšlou zástupce aby na to dali na různých pobočkách či sázkovkách velké peníze = úspěch zaručen, sázkovka stím nemá nic společné a nemá v tom prsty, další věc je, že se pár hráčů z dejme tomu prvních dvou řad domluví, že to prostě vypustí a nebudou hrát na plno, vsadí si proti svému týmu a vydělají, opět stím sázkovka nemá nic společné..

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: st 8. duben 2009 16:19
vsak to je pro dotycne jedine dobre, nemyslis? cim min lidi o tom vi, tim lip pro ne.
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 8. duben 2009 16:35
pecanz: ale stejně, kdyby v tom Tvým příkladě nebyla sázkovka, tak se nic nedomlouvá... Whistle Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: st 8. duben 2009 16:37
pecanz napsal:

já jsem dycky myslel, že když se domluví zápas, tak se domluví prostě dva týmy, že třeba budou remizovat první třetinu, vyšlou zástupce aby na to dali na různých pobočkách či sázkovkách velké peníze = úspěch zaručen, sázkovka stím nemá nic společné a nemá v tom prsty, další věc je, že se pár hráčů z dejme tomu prvních dvou řad domluví, že to prostě vypustí a nebudou hrát na plno, vsadí si proti svému týmu a vydělají, opět stím sázkovka nemá nic společné..


ti m padem s tim sazkovka ma spolecny uplne vsechno, sam jsi to ted napsal
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 8. duben 2009 16:39
tak jasně, ale to je jak kdybys řekl, ať zrušíme všechny letecké společnosti, protože někteří naši poslanci třeba létají za peníze ze statní kasy..
blbý příklad, ale nic lepší mě nenapadá Very Happy
Zasláno: st 8. duben 2009 16:42
BunGee napsal:
ti m padem s tim sazkovka ma spolecny uplne vsechno, sam jsi to ted napsal


ale jo, dobře, ale nenesa na tom žádnou vinu prostě, to že si hráči vsadí je jen třeba nějaké půl procento ze všech sázek, které proběhnou, a zrušení všech sázkovek po celém světě jak jsi říkal by prostě moc spravedlivé nebylo..

necituj citaci s citací :c) jenda

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: st 8. duben 2009 16:43
no pockej, jako mas z casti pravdu, ale tohle nemuzes srovnavat, jasne, sazkovky za to relativne nemuzou, ale jak sem rikal, sou to prostrednici
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 8. duben 2009 18:14
já myslím, že případů, kdy sázkovka zaplatí aby jasný favorit prohrál, je dost. spouta lidí si dá zápas s kurzem 1.1 - 1.3 jen tak pro vylepšení tiketu tak je to až záhada, že ten favorit pak prohraje. když si člověk představí, že to tak sází statisíce lidí a sázkovky pak nemusejí vyplácet prachy, tak to se pak vydělává . u sázkovek není problém vyjet z kompu, na který zápas je nejvíce sázek a ten pak upravit k obrazu svému
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hokej
Strana 13 z 29




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna