Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Lední hokej

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 27, 28, 29  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hokej
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 24. srpen 2009 16:36
Volno mám od dvou Wink takže po týhle hodině klidně doražte. A do hospody? No škoda, že je Gerbera zavřená a jestli chceš zajít na kvasnicovýho Budvárka (tušim, že 35kč), kterej je teda drahej, ale dobrej viď Wink Tak můžem do Masných krámů nebo na Svijany, jestli je znáš, ale na ty se musí jinam Wink Nebo klidně kamkoliv jinam, tady je koncetrace hospod 5,695 na ulici Mr. Green

A mě uvidíš tak i tak na staďáku Wink

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: po 24. srpen 2009 22:11
no ze bysme vyrazili nekdy k ranu, aby sme se mohli chvilikochat krasami CB. A ty bys nam delal pruvodce Mr. Green no a pak bysme zasli na hockey, jo, mohl by si nam zajistit lupene? Das mi tel na sebe?
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 25. září 2009 23:17
Tak bohužel dneska smutná událost v Budějkách Sad Sad

http://hokej.idnes.cz/v-ceskych-budejovicich-zemrel-na-hokeji-divak-selhalo-mu-srdce-p6n-/hokej.asp?c=A090925_205048_hokej_ten

Už nebudu říkat, že mě z těch rozhodčí jednou trefí... Mmch dneska ti rozhodčí fakt perlili, nebožtíkovi se ani nedivim Crying or Very sad

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 30. září 2009 02:55
asi to moc žral Laughing ale je to stejně nepříjemné

ale z druhé strany, jaká může být krásnější smrt pro zapáleného fandu?
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 30. září 2009 06:37
Já myslím, že hokej v tom až takový podíl určitě neměl.. že by se to mohlo stát při čemkoliv.. Ale včera mě zase vylekalo v zápase Mountfieldu v poslední minutě "Další nepříjemnost. Hosté ve snaze nahodit puk trefili jednoho z mladých fanoušků, zřejmě do spánku.". Ale nikde žádné zprávy tak snad je v pořádku.. Wink

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: st 30. září 2009 10:32
tak to me mrzi. Se ale divim ze u nas nikdo nezkolaboval, teda uz ani nedivim. Ja sem byl nahodou vcera vcelku klidnej. A hlavne sem mel na konci mega radost jak sme podekovali zlinskym fanouskum i hracum, oni nam taky a nase sme vypiskali a vyrvali. Protoze co oni delaji, to uz neni mozny, deset kol za nama a jedinej bod a to jenom kvuli tomu ze na plichtu byl kurz 6 a je doba krize, takze kdo by si nevydelal. Co sem tak slysel, tak dopitak ma hlavni slovo snad ve vsem i kdyz neni kapitan. Vetsina exznojemskych playeru zacala drzkovat pred sezonou na asistenta trenera a masera, takze museli odejit a pak kantor napise jak je v kabine dobra atmosfera, ze kdyz slysi jak se tvori particky, ze je mu z toho na bliti... ME JE Z TOHO NA BLITI!!!! A kamos prej: no co, vzdyt je to jenom hokej. No jo, jenom hokej, ale kolik sem do nich uz vrazil penez? Vzdyt 2600 za permicu plus dalsi mnoho love za ostatni chujoviny, vyjezdy... Tak at se sakra uz proberou, protoze nejvic co me na te situaci stve je, ze sme vsichni vsem pro smich, my jakozto fanousci sme se ukazali podle me v sakra dobrym svetle, tak at se ukazou ti jantari na lede. Jestli to nezlepsi v kabine, tak je to bez sancena lede.
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 1. říjen 2009 06:59
Joo Kometa, to je aspoň zlatý důl pro sázkaře.. Smile
Ale tak, aby sis nemyslel že je v česku pro smích jenom Kometa, tak Břeclav zatím předvádí něco podobné, akorát teda na nás byste asi neměli, my máme z pěti zápasů čtyři body.. Anxious Mr. Green

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 1. říjen 2009 08:38
2Pecanz: ten chlápek sedí hned vedle kotle a viděl jsem ho po zápase... Měl celou hlavou obvázanou jako nějaká mumie Confused a seděl na schodech a vypadal, že je docela mimo. Za pár chvilek tam pro něj byla záchranka... takže to asi vypadá na nějaký otřes mozku.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 2. říjen 2009 02:32
že první mižstvo, které porazí vítkovice budou zrovna pardubice, tak to jsem nečekal Evil or Very Mad http://hokej.sport.cz/hokej/extraliga/157222-pardubice-zdolaly-lidra-extraligy-vitkovice.html
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: pá 2. říjen 2009 06:59
Já ano.. měl jsem na to vsazené tři stovky.. Vítky měli širokou marodku, ale i tak to bylo hodně vyrovnané a Hašek celkem podržel..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hokej
Strana 20 z 29




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna