Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Lední hokej

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 27, 28, 29  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hokej
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 2. říjen 2009 09:08
2drutek:
první mužstvo, kteří porazili Vítkovice byli Budějky, ale nevadí Wink Thumb up!

http://hokej.idnes.cz/hokejiste-vitkovic-poprve-prohrali-slavia-v-zaveru-otocila-duel-s-kometou-1ua-/hokej.asp?c=A090925_202821_hokej_ten

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: so 3. říjen 2009 03:23
já vím. ale zjistil jsem to až o několik hodin později, když už jssem nebyl na netu Twisted Evil
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: so 3. říjen 2009 09:28
Ale opět včera Kometa nezklamala, já sem to říkal hned, že proč se do té extraligy serou, když na to mají akorát peníze ale výkonově se tam dostat nedokázali a neměli na to. To jsem se s kamarádama z hospody mohl rovnou složit já a koupit to, poskládal bych tým a dokázal bych uhrát stejně bodů jako oni, jsou tam zatím jenom pro ostudu.. Brick Wall hlavně že mají peníze.. nechápu jak bookmakeři proti nim můžou vypisovat kurzy 1,7 nebo 1,6 či 1,5 (na zitra dokonce 2,1 Shocked ); tam bych viděl fair tak 1,2..

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 3. říjen 2009 10:14
Asi ták.. včera jsme si zrovna říkali, co fanoušci musí říkat, když jedou takhle na výjezd a po 11-ctý už prohráli... Mr. Green
Ale hlavně, že zkupujou úplně všechno, co se dá... aby za chvilku neskončili jako Vsetín...

25 milionu licence ELH, 10 milionu nákupy hráčů, 150 milionu přestavení Ronda, body k nezaplacení - na všechno ostatní je tady Libor Zábranský Anxious Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 3. říjen 2009 11:05
Ty kurzy jsou asi takový, protože si říkají: "Tak už přece musí vyhrát!" Mr. Green A po zápase říkají jen "d'oh!" d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: so 3. říjen 2009 13:43
A u nás v Břeclavi hraje Zábranského bratr, a ty výsledky jsou stejné.. Mr. Green Jejich rodina nosí asi smůlu do hokeje.. Mr. Green Anxious

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: so 3. říjen 2009 23:52
panove, mate naprostou pravdu. Ale uz me kurva neserte s tou licenci, my za to kurva nemuzeme, slycham to na kazdym kroku, tak si to nechte primo na zabranskyho a ne na fanousky, kteri sou v tom setsakramentsky nevinne. Klidne me to smazte, ale fakt sem to musel napsat pac me to uz mrda. Jinak k nasim vykonum neni co dodat, je to des, kterej necekal nikdo, kdybysme meli deset bodu, tak je kazdej sastnej jak nikdo. I fanousky to prestava bavit. My sme se ukazali v tom nejlepsim svetle, zatim co nasi "hraci" nam ukazali velky hovno. Pak sme kazdymu pro smich, ale nejvic me sere ze sou pro smich hlavne fanousci, ktery to taky strasne sere. Su zvedavej na nedelu, pac jestli nepredvedou neco kloudnyho tak je tak vypiskame a vyrveme, ze to si za ramecek nedaji. Mozna v tom je psychika, ale kdyby jim zabrda rekl ze nedostanou zaplaceny tak by se sakra rychle rozehrali. Hlavne kdyby vyhodil toho sulina dopitu, tak by to mnohy vyresilo, pac prej za vetsinu problemu muze on a jeho znojemsti zoldaci, uvidime, kazdopadne se tesim jak se to bude resit a kolik prijde zitra lidu, pac uz me taky sere ze sme vsem pro smich.


P.S.: za hrube vyrazi se strasne omlouvam, ale muselo to ven
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: ne 4. říjen 2009 10:52
Ale já se v žádném případě nesměju za to že to koupili tobě nebo fanouškům, nesměju se za výkony fanouškům, vždyt oni za to nemůžou, fanoušky právě obdivuju, že mají ještě tolik chutě fandit a jezdit za výjezdy, což není zadarmo a prostě VĚŘIT.. A Dopita, já sem říkal hned že to není až tak úžasný přestup a hráč jak všichni říkali, už má svoje léta a ty výkony nejsou nic moc..

Já obdivuju všechny fanoušky, kteří jezdí za svým týmem, vrážejí do toho spoustu peněz a času i přesto, že výsledky nejsou takové jak by si přáli, vím jaké to je, i když teda jen tak částečně tady po moravě, ale jet 3 hodiny autem nebo vlakem někam 250km daleko a vidět tam pak hrozné výkony rozhodčího či hráčů je nešťastné no, ale to je sport a musí se to nějak přenést a pořád věřit že se to zlepší a že stím vedení něco udělá..

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 4. říjen 2009 11:34
jasny, ale vem si ze jedinej kdo si to po vas precte nejsou ani treneri, ani hraci, ani rozhodci, ale fanousci
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 5. říjen 2009 16:48
Sem slyšel něco ve smyslu, že prej Kometa vyhrála... Shocked Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hokej
Strana 21 z 29




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna