Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Letadla a MLM. Co je a co není podvod?

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Letadla a MLM. Co je a co není podvod?

Zasláno: pá 6. únor 2009 10:02
Snad každý se osobně, nebo zprostředkovaně setkal s obchodními metodami některé více, či méně seriózní firmy, která svůj úspěch staví na rozšiřující se síti „managerů“, „poradců“, nebo jak svým ovečkám ta, která firma zrovna říká. Je to všechno podvod, nebo ne? Mám se nechat zlákat na spolupráci?

Arrow http://www.vysemnesmite.cz/letadla_a_mlm_co_je_a_co_neni_podvod/clanek-c359/
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: pá 6. únor 2009 11:59
Vše, co jsem měla možnost poznat, byl podvod vystavěný na myšlence těch prvnách zakládajících členů, kteří pak parazitovali na nově přijatých...
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 6. únor 2009 12:25
Na Letadla jsem narazila když jsem se snažila najít si na internetu něco jako "domácí práci," prostě nějaký přivýdělek k platu, net je plný takových sra*ek....ale měla jsem zatím dost rozumu se k ničemu takovému nepřipojovat.
Hey, hey apple!

Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 6. únor 2009 12:36
já jsem se s tím setkal u jedné poradenské firmy, kde jsem pracoval necelý měsíc v létě, a ještě než jsem tam dostal registraci, tak jsem utekl.

v pondělí jsem byl na policii kvůli té firmě (visí mi provizi za mého jediného klienta) a ukazoval obrázek kariérního růstu - a policajt na to - to je typická pyramida - obraťte se na úhos.
NoArtist / NoName

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 6. únor 2009 12:58
Problém je, že policajti a nejen oni právě neumí letadlo a MLM rozlišit a podle toho správně konat. Radši se jim nechce řešit ani jedno.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 6. únor 2009 14:18
..a pak ti vychytralí hajzlové tahají prachy z hloupoučkých lidí, což je de facto podvod jak vyšitej Sad
Hey, hey apple!

Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 6. únor 2009 15:07
me do neceho takovyho nalakal kamarad, byly v tom docela pekny love. Jinak te myslence co mi tam rikali sem veril a verim doted, je to o drzosti, o tom nemit cas na nic jinyho, pak se z toho daji vytriskat slusny penize, ale takovej ja nejsu, tak sem toho nechal
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 6. únor 2009 15:53
1. multilevelový teorém:
"Multilevel marketing je pouze legální forma letadel a pyramid vyznačující se sliby o snadné práci za hodně peněž s naprosto rozdílnou skutečností."

2. multilevelový teorém:
"Většinou také zapomenou zmínit, že je potřeba živnostenský list a i přes ŽL má člověk nadřízené a pokud chce podřízené, tak si je musí přivést."

3. multilevelový teorém:
"Všechny náklady si pracovník hradí sám (od telefonu, cest až po oblečení). Mateřská organizace maximálně dodá blok."

4. multilevelový teorém:
"Veškeré jeho příjmy jsou výhradně provize, jejichž výše za měsíc může činit i 0 Kč."
NoArtist / NoName

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 6. únor 2009 18:53
2 michal: všemi body jsi jen potvrdil, že to je podnikání a ne zaměstnání... Wink
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 6. únor 2009 21:17
já jsem netvrdil, že to je zaměstnání - já jen tvrdím, že tato struktura je podle mě dost na hraně zákona Angel
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 1 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna