Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Letadla a MLM. Co je a co není podvod?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
lidatr (0)
Anonymní




0,- VK

Nakupujy a výdělky za provize

Zasláno: čt 4. listopad 2010 09:11
Razz Já osobně provozuji MLM, vydělávám a budu toto provozovat, dokud to pojede.
Internet je médium velkých možností,naprosto bourající reálnou vzdálenost mezi dvěma místy v republice i na světe. Otevírá široké pole působnosti.
Tento projekt přináší dost možností i nám běžným uživatelům. Možná jste už slyšeli o GlobaAffiliate jako nové příležitosti pro každého. Velmi praktická novinka s dlouhodobým využitím.
Když shrnu naprosto laickými slovy její výhody:
- ušetříte na vlastních nákupech (eshopy, které jsou součástí už teď Vám prostě uhradí provizi z vašich vlastních nákupů)
- Přivedete-li na stránky návštěvníky a ti nakoupí, získáte provize z jejich nákupů
- nabídnete-li příležitost a spolupráci někomu dalšímu, získáte provize i z jeho aktivit
Taková klasická forma spotřebitelské sítě: Něco se mi líbí a koupím to, když to doporučím dalšímu a ten si to taky pořídí, jsem i já odměněn. Ovšem podnikatelským subjektem, kterému jsem takto poslal zákazníka. je to dobré – stejně to děláme celý život, že si vzájemně radíme v n***u

Pokud u nás chcete inzerovat, kontaktujte nás na kontaktech uvedených v sekci Kontakty (odkaz na hl. stránce). Děkujeme za pochopení.; jenda^^

lidatr (0)
Anonymní




0,- VK

Multi level marketing je jednoduchý systém,

Zasláno: pá 18. březen 2011 15:39
Multi level marketing je jednoduchý systém,
vyžaduje především...
úsilí, soustředění, energii a čas. Multilevelmarketing je nejen zákonný způsob vydělávaní peněz, ale také minimalizuje ostatní rizika, které přináší běžné poctivé podnikání. Nepotřebujete prakticky žádný startovní kapitál, nemusíte se zadlužovat, nemusíte opouštět stávající zaměstnání a nepotřebujete kancelář ani zaměstnance. Pokud náhodu neuspějete, tak nic neztratíte a můžete jen získat. Tak neváhejte. Zkuste podnikat s naší poctivou mlm společností. www.***.eu

Tučně to být nemuselo a o možnosti inzerce už jsem psal, což jsi asi nepochopil ani podruhé. Gratuluji k banu na IP.; jenda^^

Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: so 19. březen 2011 01:13
Kvůli OVB se spolužák, poté co 2x propad a s naší třídou se dostal do čtvrťáku, vysral na školu Rolling Eyes .

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: čt 24. březen 2011 00:12
Heh, zrovna dneska me volal jeden jouda, ze rozsiruje firmu a shani schopne lidi a ze slysel, ze jsem schopny a jesli bych si nechtel prijit k nejakym penezum. Tak jsem mu slusne oznamil, ze penize se sice hodi vzdy, ale ze momentalne rozjizdim vlastni business a nemam na nej cas. Mr. Green

www.***.cz (0)
Anonymní




0,- VK

Peníze vyděláte s platebními kartami BELUGA / milion za rok

Zasláno: po 16. květen 2011 00:32
Chcete vydělat milión za rok?

Prodáváme platební karty BELUGA spojené s bankovním kontem v Lichtenštejnsku, proč? Čtěte dál!

Výborný produkt, který nemá konkurenci, stále malé povědomí o tom, že něco takového existuje (tedy prostor na trhu).

Dobře se prodává, lidé mají rádi takovéto "fikané" produkty (např. narozdíl od nabídek typu kosmetika, fin.produkty-pojistky, zdravá výživa atd).

Klienty se stávají nejen majetní lidé (např. ochrana svých prostředků před rozvodovým řízením apod).

Klienty se stávají i chudí lidé na které útočí exekuce apod. - nemohou mít peníze v českých bankách (ihned by o ně přišli).

Velmi štědrý provizní systém (dražší produkt znamená také vyšší provize pro Váš - téměř 8.000 Kč z každého Vašeho člověka v první linii).

Žádné časové omezení, žádný karierový plán (který by bylo potřeba zdolávat), tedy žádný nátlak na Váš výkon.

Pokud nemáte zájem o výdělek, nemusíte kartu prodávat - v tom případě jen čerpáte benefity z účtu a karty plynoucí.

Žádné "letadlo" ani žádný podvodný druh MLM - zde se jedná o seriózní MLM se seriózním produktem a reálnými výdělky - uvidíte!

Zaujalo Vás to? Více informací na našem webu a osobně...

[url]http://www.***.cz/[/url]

Pokud u nás chcete inzerovat, ozvěte se nám. Určitě se nějak dohodneme! Odkaz na kontakty najdete na hlavní stránce v horní nabídce.; jenda^^

Andula (0)
Anonymní




0,- VK

Beluga

Zasláno: po 21. duben 2014 11:29
Hm, to bych chtěla vidět. Vlezla jsem do projektu a doplatila 2 pojistky, které slibovali jiní, že je doplatí. Kartu jsem neviděla ani z rychlíku. Podvod jako BRNO!!!!!!!!!!!!!!!!! Sad Sad

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 13. listopad 2016 09:45
Taky se u vás rozšiřuje ta móda, že firmy jako Partners (a pod.) si otvírají nový kamenný pobočky? To jim to lidi pořád žerou? d'oh!
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 14. listopad 2016 15:56
Bohužel pořád žerou.. Smile Nedavno jsem přes spolujízdu vezl dva OVBáky z ČB do PHA na školení.. Divím se, že nejeli sami ve svým pětkovým BMW Laughing

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 14. listopad 2016 19:09
Neukecali tě po cestě, aby ses k nim taky dal? Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 14. listopad 2016 20:33
o OVB byl nedávno super dokument...
Youtube Video
Přehrát video na YouTube

(snad je to ono, nepouštěl jsem si to... Very Happy )
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 4 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna