Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Letní tábory

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK

Letní tábory

Zasláno: po 27. srpen 2007 01:03
Rád bych věděl jestli jste jezdili (jezdíte) na jaký a jaké máte zážitky Smile doufám že se rozepíšete Wink

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 27. srpen 2007 10:15
Na letnom tábore som, teda, ešte nebol a po tom, čo som počul, ma to ani neláka.
Na počiatku bola prázdna množina.

BratrCukr (+4)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 71
Bydliště: Liberec
10 425,- VK
Zasláno: po 27. srpen 2007 10:38
Jezdil sem asi 5 nebo 6 let s turistickym oddílem. Je to naprosto skvělá věc. Pokud máš šanci jet, tak to rozhodně zkus. Nevím, jak je to s tábory různých pochybných organizací, který dělaj jenom tábory a jezděj na ně každej rok jiný lidi, který se vlastně seznamujou až na tom táboře. Možná to je dobrý, ale myslím si že to nenahradí tábor s oddílem, s partou lidí který už znáte delší dobu. Pak jsem byl taky na jednom sokolskym táboře, tentokrát už jako pomocný vedoucí. Nedokážu říct, kterej byl lepší, ale každopádně když sou dobrý lidi, tak je dobrej i tábor.

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 27. srpen 2007 12:36
jj tábory jsou hlavně o lidech...já byl na třech - v druhý, čtvrtý a devátý třídě. První byl děs, program žádný, děti mne trochu šikanovali (taky sem rozbil hubu jendomu páťákovi Mr. Green )druhý byl dobrý, tam jsem byl s kamarádkou a třetí byl nejlepší Applause ale to skor nebyl tábor jako tábor, ale workshop Smile

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: po 27. srpen 2007 12:47
To jednou, na hudebním táboře... Mr. Green
Já jsem byl jednou na skautským táboře (to jsem byl ještě malý pivo) a bylo to fajn - sranda i dobrodružství.

BratrCukr (+4)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 71
Bydliště: Liberec
10 425,- VK
Zasláno: po 27. srpen 2007 13:49
No já jsem tedy zažil tábory s naším oddílem a sokolskej tábor. Ale nemůžu to moc porovnávat protože na tom oddílovym sem byl jako "dítě" a na sokolskym jako vedoucí. Ale obojí bylo supr. A jestli někdo pojedete poprvý jako vedoucí, dám vám jednu radu: Chovejte se jako dítě (samozřejmě do murčité míry). Užijete si tak spoustu legrace, lépe porozumíte dětem a děti se lépe budou cítit mezi vámi.
Jsem Cukr, kdo je víc?!?

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 27. srpen 2007 13:54
Já jsem jako skautka Mr. Green byla na dvou skautských táborech které byli špičkové, hlavně naše luxusní latrína a megavymakaný ohřev vody, to byla bomba, ráda na to vzpomínám. Pak nás jednou naši poslali na údajně indiánský tábor, kde se spalo v indiánských stanech teepee s ohništěm uvnitř, a ten oheň ve stanu byl jediné pozitivum Mr. Green záleží co člověk chytne. Ale skauti byli nej nej nej Mr. Green drželi jsme různé bobříky, hráli hry, stezku odvahy, táboráky s kytárou, měli služby v kuchyni, hráli jsme baseball Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

BratrCukr (+4)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 71
Bydliště: Liberec
10 425,- VK
Zasláno: po 27. srpen 2007 13:58
Myslím že to co si vyjmenovala by mělo bejt na každym dobrym táboře, nejenom skautskym. Jednou sem byl na skautský akci (pomáhal jsem jim s DOD), a sqěle sem si to užil. Ale jedna věc mi na skautech vadí. Kradou ostatním vlajky a tu svoji srabi na noc stahujou.
Jsem Cukr, kdo je víc?!?

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 27. srpen 2007 14:01
Mr. Green Mr. Green to my jsme nedělali Mr. Green Mr. Green my jsme byli slušní skautíci
Hey, hey apple!

Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 27. srpen 2007 15:53
Nebol som a ani sa nechystam.
Mne žiaden mec s červenou šatkou nebude hovoriť,že budem čas traviť zaväzovanim uzlov Shame on You
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna