Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Letní tábory

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
BratrCukr (+4)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 71
Bydliště: Liberec
10 425,- VK
Zasláno: po 27. srpen 2007 20:41
2 Makavelina: Co jste nedělali? Nekradli vlajky nebo tu svoji nestahovali? Já sem si myslel že ji stahujou všichni, že to je prostě tradice celý organizace, ale možná že se mýlim.
Jsem Cukr, kdo je víc?!?

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: po 27. srpen 2007 23:12
My jsme ji stahovali a v noci jsme drželi hlídky, kdy jsme procházeli tábor a udržovali věčný oheň Cool

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 28. srpen 2007 07:39
to Cukřík: Nekradli jsme vlajku jinejm! Mr. Green široko daleko nikde nikdo okolo nebyl, komu bysme jí mohli ukrást Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

BratrCukr (+4)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 71
Bydliště: Liberec
10 425,- VK
Zasláno: út 28. srpen 2007 08:11
No u nás to bylo hofně zajímavý. Na našem táboře byly děti asi od 7-mi do 14-ti let. No a kus od nás měli tábor skauti 18+. Přišli za náma (vedoucíma), že by jako jednu noc přišli nám vzít vlajku, jako abysme vystrašili ty děti. Jenže skauti byli nevybavení, tak jim jeden náš bratr i půjčil nůž. My jsme schválně nasadili nejmladší hlídku a předpokládali že se to povede, a těšili se jak z toho ráno uděláme velkej průser. Najednou sme ale slyšeli strašnej křik. My vedoucí jsme ještě seděli za kuchyní u ohně, a pěkně dlouho jsme se dohadovali kdo tam teda za nima pude. Mezi tim hlídkaři málem vzbudili celej tábor a byli z toho pěkně vystrašený, ale skautící leželi pod stožárem pod světlem baterek hlídkařů. Takže uhlídali. No, bratr Tyrš by z nás měl radost... Very Happy
Jsem Cukr, kdo je víc?!?

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 30. srpen 2007 13:46
na táboře jsem byl celkem třikrát. po šesté třídě na pionýrském na morávce v beskydech. tam jsme spali pod stany s dřevěnými podsadami, po sedmé třídě v gdaňsku u moře a po osmé třídě v gdyni také u moře. tam se spalo ve školách. byly to výměnné tábory partnerských šachet z karviné a katowic
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: pá 23. leden 2009 16:24
ginzo napsal:
Nebol som a ani sa nechystam.
Mne žiaden mec s červenou šatkou nebude hovoriť,že budem čas traviť zaväzovanim uzlov Shame on You

Hmm, musim to odvolať, minuly rok som bol ja tym typkom, teda ako jeden z veducich letneho tabora pre deti od 10 do 14 rokov.
Cely dni len detske hry, celkom v pohode to bolo Smile
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna