Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Líbí se Vám negativismus ČSSD?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika

Souhlasíte s kritickým postojem ČSSD směrem k vládě?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, je správné, aby vládě všechno neprocházelo:
11% 11% [ 1 ]
Ne, kritizovat umí každý, ale přijít s něčím rozumným už je těžší:
33% 33% [ 3 ]
Nevím, nesleduju to:
11% 11% [ 1 ]
Ať se "sežerou" navzájem - dobře jim tak:
44% 44% [ 4 ]
Celkem hlasů : 9 / Hlasujících: 9
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 9. únor 2009 21:28
Je dobré se tím nenervovat, ale je dobré to sledovat.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: po 9. únor 2009 21:28
no s tim nervovanim mas pravdu, ale ze to nemuzes zmenit si to tak sika kazdej a fakt to nikdo nezmeni, az k dane problematice lidi zmeni postoj a nebudu to jen hloupe ovecky tak se mozna nekam pohnem
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: út 10. únor 2009 08:28
BunGee napsal:
me ted dostal paroubek jak rikal ze vlada a hlavne ODS nic nedela s financni krizi, v tu dobu me tak nasral, je to takovej idiot, nemam slov, furt budou hazet vsechnu spinu jeden na druhyho, zrat si u svyho koryta a obcane sluz. To je aspon paradni Kocourkov Applause Evil or Very Mad


Ale ona opravdu nic nedělá!!! Dneska bude Topolánek představovat ve Sněmovně tři varianty řešení HK. Jedena počítá s růstem HDP 3%, druhá 2%, třetí 1%. Guvernér ČNB už minulý týden připustil, že reálně můžeme počítat s -2%. Kde to jsme?

Když na podzim začali západní vlády připravovat první záchrané balíčky, vykřikoval Topol s Kalouskem, že nám žádná krize nehrozí a chtěli žalovat Paroubka za šíření poplašné zprávy, když říkal, že nás se naopak krize dotkne nejvíc.
Ti samí lidé teď přicházejí se záchranými balíčky? Kde to jsme?

Chápu, že je dneska v módě nadávat na Parouba, jako na původce všeho zla na Zemi. Myšlení není in.

Re: Líbí se Vám negativismus ČSSD?

Zasláno: út 10. únor 2009 08:44
romulus napsal:
Poslední výroky předsedy Paroubka mě nenechaly v klidu a chtěl bych tu rozpoutat diskusi, co si myslíte o jeho negativismu.

Slyšeli jste od některého z představitelů ČSSD v posledních týdnech jediný rozumný návrh, jak cokoliv řešit, nebo také jen kritiku čehokoliv, co navrhl někdo jiný? Co si o takovém přístupu myslíte?

Podle mě se Paroubek zalekl zájmu médií o práci vlády, která se nyní věnuje i předsednictví EU a cítí nutnost se vyjadřovat ke každé hlouposti, jen aby byl zase "vidět".

Preference ČSSD klesají a podle mě je to důsledek tohoto negativismu.


ACH JO!

Evidentně nemáš nejmenší přehled o tom, co se děje. Nevím, jestli je rozumné kvůli tomu zakládat nové vlákno. Někdo by tě odkázal na GOOGLE, já tě nebydu týrat a linky přímo vložím.

Ten první je z tobě jistě přijatelného média MFHeute:

http://ekonomika.idnes.cz/cssd-ma-plan-proti-krizi-chce-napriklad-tricetiprocentni-dan-pro-bohate-1ng-/ekonomika.asp?c=A090125_170545_ekonomika_vem

Před druhým varuji, odkazuje na stránky ČSSD, kde je představen plán boje s EK. Slabší povahy pravicových křiklounů by mohly dostat šok, při pročítání těch bodů. S většinou by totiž mohli souhlasit. Takže bacha!

http://www.cssd.cz/a21287.html

"Zájem médií o práci vlády" Tak to je geniální, jak ze svazáckého časáku. Applause
Ještě bych to doplnil o "Socanské nepřizpůsobivé živly, které se snaží svou neustálou kritikou narušovat klid, který Vláda a média potřebují ke své práci."

Preference klesly o několik procent, jako každé straně po každých vyhraných volbách. Ale to bych asi neměl psát. Nechci to tady svinit faktama.
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 10. únor 2009 09:37
Quabe, při své inteligenci jistě tušíš, jak je v ekonomických otázkách důležité vážit slova, která vykřikují politici a "ekonomové" v médiích.

Řeklo se, že koruna oslabuje a do prázdnin bude oslabovat dál. Lidi vzali "útokem" směnárny, aby měli levnější EURa na dovolenou a koukněme se, kam jde koruna za poslední týden. Kam půjde dál předvídat nehodlám.

Paroubek řekl, že nás čeká velká krize (musel, aby nesouhlasil s vládou, které vyhlásil nulovou toleranci), čímž strašil lidi, aby šetřili, že bude hůř. Teď chce stejné lidi pobízet k poptávce?

Tím jsem chtěl vysvětlit, že v ekonomických otázkách není nikdo 100% prorokem. Snad i počasí se předpovídá líp. A co tvrdila vláda nemusí být pravda díky tomu, jak se situace vyvíjela dál.

Prosím pochop už, že nechci být obhájcem koaliční vlády. Je taky zoufalá, ale tím co dělá ČSSD, tím nám škodí mnohem víc. Za tím si stojím.

Ten článek na webu ČSSD si dnes přečtu, ale hned na začátku jsem našel pěkný mix pravd s totálními bláboly, že ho asi budu číst s nechutí.

Celosvětovou krizi přiživila média (nejenom česká) a v našem skanzenu Evropy (když použiji slova ČSSD) se k tomu připojili opoziční politici.

No, namátkou jsem přímo v tom článku našel toto:
"Skutečností je, že v ČR původně nebyly významnější vnitřní příčiny finanční krize a nevznikla panika. Lze ocenit konzistentnost a trpělivost českých střadatelů, investorů a manažerů, kteří neztratili důvěru. Reakce na zprávy trhů byly klidné, bez zbytečných emocí, a to přes neodpovědnou dramatizaci některých projevů finanční krize a hospodářské recese médii."
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 10. únor 2009 11:55
Zajímavá debata. O tom co tam ti naši paka dělají je debata nekonečná a nevděčná. Je to jeden blb vedle druhého a nemají si vůbec co vyčítat. Bohužel ČSSD se stala dosti velkou koncentrací magorů. Její negativizmus spíše škodí a ač cokoliv ODS udělá tak nesouhlasí. Opravdu povedený příklad je to jak se miluje na Paroubka. Pokud něktří nečetli jinde rád objasním. O okonomické krizi si myslím, to samé jako o revoluci v 89. Prostě něco již krachopvalo tak to opustili a budou se živit v nově nastoleném. Když to všichni byli takoví "vynikající a celosvětově uznávaní ekonomové" tak proč tohle nepředpokládali!
Shocked Shocked Shocked To mi fakt hlava nebere. Prostě si namastili konta a nyní vydírají vlády aby jim pomohly. Sebrat všechen majetek a do dolů.
POdobně řvou ti naši u koryta. Každý nakrade v době kdy je u moci a chce tam zůstat co nejdéle a když se to změní a ti druzí mu kradou tam kde kradl on tak řve jak to dělají blbě. ČSSD nejdříve je pro poplatky, ale sotva se zavedou tak otočí. Quabe prober se! Nevěř nikomu.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 10. únor 2009 11:56
OK, ODS s finanční krizí nic nedělá - CO MÁ ALE ASI DĚLAT, TA KRIZE JE GLOBÁLNÍ, NE JEN U NÁS!

A co by jako s krizí udělala ČSSD?
Hey, hey apple!

Obrázek

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: út 10. únor 2009 15:52
romulus: "Paroubek řekl, že nás čeká velká krize (musel, aby nesouhlasil s vládou, které vyhlásil nulovou toleranci), čímž strašil lidi, aby šetřili, že bude hůř."
Takže Paroubek řekl pravdu, zatímco vláda nám milostivě lhala. To je ale ksindl ten Paroubek!

Tím jsem chtěl vysvětlit, že v ekonomických otázkách není nikdo 100% prorokem.
Ano, okolní trhy se hroutí. Naše ekonomika je ze 70% závislá na exportu. Bylo skutečně velmi těžké předpovědět, že se nás krize doktne.

ale tím co dělá ČSSD, tím nám škodí mnohem víc
A co dělá? Nedává vládě klid na práci? Zatím jsem se od tebe dozvěděl, že jenom sprostě šíří pravdu.

Celosvětovou krizi přiživila média (nejenom česká) a v našem skanzenu Evropy (když použiji slova ČSSD) se k tomu připojili opoziční politici.
A to jako jak? Můžeš uvést konkrétní příklad?

A co je na tom článku špatně?


Makavelina: To mám ty odkazy postovat znova?
Co má naše vláda dělat? Podívej se co dělají okolní vlády už několik měsíců.
Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 10. únor 2009 15:55
To jsou laciné bláboly. To že je nějaká krize víme všichni, ale oni jen řvou a slibují co právě kvůli krizi nemohu splnit, ale hlavně že je lidí zvolí a pak svedou na ODS. Právě tímhhle blbnou dementy a ti je volí.
Nejsem voličem ODS ani jiné současné vládnoucí strany, protože do dolů patří všichni!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((
Příspěvek upravil 1× Beat, naposledy út 10. únor 2009 15:57.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 10. únor 2009 15:56
Rolling Eyes to Quab: A nechceš teda napsat otevřený dopis některému ze svých politických idolů a poradit jim sám, co teda mají dělat, jak se chovat a jak tento stát řidit????
Hey, hey apple!

Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna