Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Linux a vše okolo něj

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 20. únor 2013 18:26
Tak ono je to v Linuxu zašedlý normálně, ale mělo by to jít přes komandlajnu. Vždycky, když na Linuxu něco chceš, tak musíš do komandlajny. BTW To bude ještě prča s tím Ubuntu for Tablets/Phones nebo jak tomu říkají Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 20. únor 2013 19:04
Největší prča bude, až se Novis dostane první den do zaměstnání Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 20. únor 2013 19:34
U toho bych chtěl být Very Happy Myslím, že by to mohla být výborná komedie nejen pro všechny ajťáky.
NoArtist / NoName

Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: st 20. únor 2013 20:19
Jo, a ještě větší by byla kdybych tam přišel a šéf mi rovnou ukázal tuhle diskuzi Mr. Green .

jenda^^ napsal:
Tak ono je to v Linuxu zašedlý normálně, ale mělo by to jít přes komandlajnu. Vždycky, když na Linuxu něco chceš, tak musíš do komandlajny...


Jenže tohle nejde ani přes terminál. Brick Wall

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 20. únor 2013 20:19
Jo, mohl by to natočit... možná by to bylo legendárnější, než scéna z IT crowd, kdy té ženské půjčili "the internet".... Very Happy

jenda^^ napsal:
V čem tu televizi pouštíš? Neobjevil jsem na Ubuntu žádnej použitelnej program. Všechny jako VLC nebo Xine se ladí nějakým debilním způsobem/nejdou uložit předvolby, nejdou roztáhnout na celou obrazovku, nebo třeba chybí EPG... Mr. Green

A Youtube se mi tedy trhá i ve flashi i v HTML5, jakmile to video je větší než ten maličkej rámeček ve stránce. A to platí i pro tu TV kartu.

Sice beru, že můj ThinkPad s inteláckou grafikou není žádný velký výpočetní středisko, ale na těch velkých, zlých, náročných woknech přehrávám bez trhání 1080p. A na Ubuntu se trhá i youtubácký 240p, když to roztáhnu na celou obrazovku. Smile

nevim, zkoušel jsi třeba kaffeine, me tv a podobně? já si to už moc nepamatuju, co jsem používal, protože tu tv kartu už nemám.... Anxious ale nevzpomínám si, že by s tím byly nějaký problémy... akorát jsem teda tenkrát nenašel žádnej program, co by uměl zobrazit teletext z dvb-t....
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 27. březen 2013 12:31
On ten Linux Mint vypadá i použitelně... Ve virtualboxu teda. Až se k tomu dokopu, tak si tu rozjedu i Mac OS a to bude hukot Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: st 27. březen 2013 18:58
windows 98 POWER !
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 27. březen 2013 21:19
Mint je takový Ubuntu, jen s jiným prostředím. Dokonce jde nainstalovat i přes upravený Wubi vedle Windows, takže běží normálně, akorát není potřeba rozdělovat disk atd.

Mac OS X mi běžel ve VMware docela v pohodě a je to pěkně použitelnej systém. Škoda, že instalovat to na neapplí hw je docela problematický. Smile (Taky jsem to rozjel, ale nefungovala zvukovka od Creative)
Na Masoxu jsem si ozkoušel, že nemám problém s jiným uživatelským prostředím, ale prostě jen s tím, že je Linux naprd. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 27. březen 2013 21:35
Mac OS ale není linux Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 27. březen 2013 21:38
No ne, fakt???
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 11 z 12




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna