Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

LOH 2008 Peking

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK

LOH 2008 Peking

Zasláno: út 5. srpen 2008 21:00
Jaky mate nazor na to, ze se kona olympiada v Cine? Spousta lidi je proti tomu a bylo proti tomu uz od zacatku. Kvuli jejich politice.

Jinak jaky cekate uspechy od nasich sportovcu? Letni olympijsky hry jsem sledoval snad jenom desetiboj. Ale ostatni sporty mne tam vzdycky nejak nebrali, ja radsi ty zimni hry.

Jinak jedna zprava cerstve pred zahajenim.
Nechte olympijske novinare pracovat nabada smernice cinske policisty

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 6. srpen 2008 06:52
Můj radikální na ty bolševický krvavý potvory je znám. Olympiádu nebudu sledovat a beru to jako veřejný výsměch lidským právům když tam je. Sportovce neodsuzuju, ale ty hovada co to schválili.
Dám sem aspoň obrázek pochodní jaké byly použity na zapálení ohně v minulosti.

Obrázek
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 6. srpen 2008 06:55
no nějak mě letní ani zimní OH vubec nezajímají.. takže ať si tam běhají klidně v hovnech, je mi to jedno.. Wink od našich moc úspěchů stejně neočekávám, takže pochybuju že ten smog je nějak ovlivní.. Smile

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 6. srpen 2008 09:06
Tak o tech pochodních jsem ani netušil, ale taky to beru jako vysmech vsech lidi na svete a hlavne tech co to schvalili.

Jinak nevim kdo se tu zajima o zahady, nebo spis o predpovedi, ale Nostradamus toto vsechno predpovedel uz v 15. století kdy zil, ze se v roce 2008 vrati hry do zlute zeme a ze se zemrou 4 dulezity lide, a tim ma udajne zacit prvni kroky ke konci sveta Think Jasny moc bych tomu neveril, ale zatim vsechno co on rekl, tak se doposud stalo.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 6. srpen 2008 09:12
U něho záleží jak si to kdo vyloží. To co říkal se dá vyložit mnoha způsoby a je to jak s náboženstvím, každý si to přebere jak potřebuje.
Kdyby mi nebylo líto sportovců kteří na olympiádu makaj roky a pro některé je to konečná, tak bych byl pro bojkot. Nechápu proč teda Iránským sportovcům zakázali startovat, když to masový vrahové pořádají. Je v tom již politika a je to na ho*no! To tam již mohou dát klidně i reklamy. Stejně to je již jen fraška. Po těchto jsou ideály v tahu. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 6. srpen 2008 09:25
Tak jedine na co se tesim je ten zahajovaci ceremonial, chci videt tech tisice cinanu jak jsou jednotny Mr. Green Se mi to vzdycky libilo.

Asi chce Cina dokazat jak jsou demokraticka zeme a sami porusuj prava jak jenom to da. Viz Tibet a spousta dalsich pripadu. Mno stejne LOH jsem nikdy nesledoval, jenom urcity sporty. Spis se tesim vic na ZOH, na hokej a jiny sporty mne tam lakaji vic.

Dalsi zajimava zpravicka okolo OH v Pekingu
Číňané zadrželi u olympijského stadionu čtyři demonstranty

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 6. srpen 2008 12:33
http://www.nytimes.com/interactive/2008/08/01/sports/20080802_TORCH_GRAPHIC.html?hp
Tady jsou ty pochodne s kratkym popiskem
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 6. srpen 2008 12:34
jsem taky toho názoru, že v číně se olympiáda konat vůbec neměla. mně je podezřelá nejen jech politika, ale i ekonomika. to jak se roztahují po celém světě, je na pováženou.

osobně jsem pro to , aby se loh bojkotovalo. po prdeli by tak dostali nejen číňani, ale i olympijský výbor
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 6. srpen 2008 15:45
Moucha napsal:
Tak o tech pochodních jsem ani netušil, ale taky to beru jako vysmech vsech lidi na svete a hlavne tech co to schvalili.


Eh.. co je na té pochodni špatné nebo k výsměchu oproti těm jiným ? Laughing

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 6. srpen 2008 16:00
Nevidis ty barvy? Cool

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna