Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Luxusní propisky a podobné drobnosti

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK

Luxusní propisky a podobné drobnosti

Zasláno: so 23. leden 2010 14:09
Chcem sa podakovať VSN systemu, že je tu konečne reklama na typ stranok, aky sa mi pači-Waterman Applause

Odděleno od tématu "Když chcete poděkovat"; jenda^^
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 23. leden 2010 14:50
Nechceš mi doufám tvrdit, že máš doma propisku za 35 litrů? Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: so 23. leden 2010 14:56
Zatiaľ nie Mr. Green
Nejde o cenu, ale o kvalitnejšiu vec-teraz pišem Parkerom, takže mam vzťah k peram, ale za tych 35, ....no, povedzme, že Caran d´Ache je niekde inde čo sa kvality tyka Wink
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 23. leden 2010 14:57
Ginzo je snob. Docela se divim, že ještě nepohrdá levným VySemNesmíte. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 23. leden 2010 14:57
za těch 35k... mno za 30k by byl thinkpad, 5k iPod a za stovku nějakou obyčejnou propisku Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 23. leden 2010 14:58
Taky mám jednu Parkerku, je reklamní jedné společnosti co distribuuje veterinární léky, takže jsou na ní motivy zvířecích stop Magor Taky k ní mám velmi vřelý vztah. Každopádně si ani nechci představit, co bych s propiskou za 35 klacků psal, snad jenom závěť Mr. Green jinak by mi ji bylo líto vůbec použít
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 23. leden 2010 14:59
Mně stačí moje s myšma, kterou jsem vyhrál na soutěži v programování Magor
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 23. leden 2010 15:01
já mám za asi 200kč od koh-i-nooru Mr. Green dostal jsem ji kdysi dárkem, nosí mi štěstí Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: so 23. leden 2010 15:06
No ja ju mam rad preto, že napln v nej vydrž 7 mesiacov a každa dalšia stoji len 4 €, maximalna spokojnosť, teplota nema na ňu žiadne učinky, aj ked oblejem zošit, zostava farba takmer rovnaka Wink
V sučasnosti moje dream pero je spominany Caran d´Ache, samozrejme, nie do školy alebo na každodenne použivanie, ale čim inym by ste podpisali Palučkovi vyhazov ? Mr. Green

Jendak: definicia ľavičiara-tvari sa ako blizky k ľudom, ale je ešte horši ako na pravičiar, teda na VSN mam na tu blizkosť k plebsu Mr. Green

Liv: skus si kupiť najlacnejši guličkovy Parker Jotter a porovnaj ho s obyčajnou propiskou, niečo som už naznačil, ale na pochopenie to musiš skusiť sam Wink
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 23. leden 2010 15:20
já teda mám doma stůžek propisek z veletrhu (všechny zdarma samozřejmě). nějak jsem si jich vzal moc, nebo uiž moc málo píšu, ale prostě balíček neubývá.vždycky, když mi dojde náplň/rozláme propisku, tak si vezmu jinou/vyhodím ji. kupování náplní neřeším. jinak tu nějaký kvalitnější mám, ale ty neřeším. nemají už náplň a kdo je má v tom bordelu hledat a ještě jít koupit nějakou zas... náplň.

//ale propiska od ČSOB je svinstvo. vůbec nechce psát. to musí být kvalitní banka Slinták
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna