Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Mají ženský lehčí život?

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách

Kdo má lehčí život?

Hlasování není časově omezeno.
Chlap:
22% 22% [ 4 ]
Ženská:
16% 16% [ 3 ]
Vyjde to nastejno:
61% 61% [ 11 ]
Celkem hlasů : 18 / Hlasujících: 18
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK

Mají ženský lehčí život?

Zasláno: so 29. květen 2010 00:32
Tak nedávno jsem se s kamarádkama bavil o tom, kdo má lehčí život - jestli ženský nebo chlapi. Bohužel mě umlátily argumentama... Já měl jen jeden - že ženská se může dobře vdát, což nám chlapům asi nehrozí...

Kdo má podle vás lehčí život? Ať příště můžu taky argumentovat, až si budou stěžovat, že chlapi mají lehčí život.. Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 29. květen 2010 08:06
No co, ženský taky většinou, když to není stotunová slonice, stačí vyhrnout sukýnku a dostane co chce... Razz
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 29. květen 2010 08:24
zas tak jednoduchý to ženský nemají... tak nastejno, záleží od situace
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.
Příspěvek upravil 1× LivArt, naposledy so 12. červen 2010 11:34.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: so 29. květen 2010 08:49
vzhledem k tomu, že na rozdíl od vás třech už něco pamatuji, tak každé má svoje. v něčem to mají lehčí chlapi a v něčem ženské. ty jsou ale více protivné... Dance Dance Dance
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: so 29. květen 2010 09:49
Noo tak třeba v práci:
Jsem na stanici s povrchovým vestibulem. Zapadající slunce ho krásně prosvětlí a najednou zhasnou všechna světla. "Sakra, co se děle? Musím to vyřešit, než se setmí..."
Volám tedy dispečerovi přes elektro. Za chvíli přijede chlap v montérkách. Prohlédne všechno co se dá, rozebere mi ovládací pult a nikde nic. Po půl hodině se mne zeptá, jestli ta světla náhodou nejsou na fotobuňku. Najednou si vybavím to zářící zapadající slunce - a horečně začnu listovat ve staničním řádu, který jsem podepsala, že ho znám. Po chvíli jsem našla stránku o staničním osvětlení - jasně - ve vestibulu je fotobuňka.
Nasadím výraz pitomé, nešťastné a pokorné blondýnky a strašně moc se omlouvám. Elektrikář, který je tak v mém věku (naštěstí) mne nakonec ještě chlácholí a utěšuje, ať si to tak neberu, že on by to vlastně měl vědět taky...
Kdyby na mém místě byl v tu chvíli chlap, tak mu elektrikář dá po hubě a vynadá mu do debilů.
Jiná stanice:
Konečná - nástupiště.
Já a mých 160cm se pokouším dostat z vagonu páchnoucího bezdomovce, popřípadě někoho ožralého téměř do bezvědomí. Na moje nesmělé "Dobré ráno, konečná, vystupovat" pochopitelně nikdo nereaguje. Všichni předstírají spánek a čekají, až mne to přestane bavit. A když už někoho přeci jen probudím, tak si nepřejte slyšet ta jména, co dostanu. A do toho čeká nervozní strojvedoucí na můj signál, že může odjet a je naštvaný na mně, že zdržuji.
Když je na konečné můj kolega. Tak tam vběhne. Napřed vyletí opilcovo zavazadlo a za ním opilec a pokouší se co nejrychleji dostat pryč. Další z mých kolegů má na výšku asi 2 metry a v ramenou asi taky tolik. Když byl ještě v letmu jako já, tak jsem ho na konečné jednou viděla. Vstoupí do vozu a jak se ozve jeho hluboký hlas, tak všichni vyskakují ochotně sami a přitom tenhle kolega je mírumilovné zlatíčko a mouše by neublížil. Zatímco, já jsem naopak zuřivá a mám chuť to tam profackovat - ale jsem mrňavá ženská s tichým hláskem a nikoho nepřeperu.
*
A další příklad. Už jsem slyšela, že ženské to mají těžší protože musí své potomky odrodit. - Blbost, tohle jim nežerte, těch pár nepříjemných hodinek se vyplatí. Nikdy jsem nezažila nic úžasnějšího, než když jsem v sobě cítila, jak se moje mimčo protahuje a hlásí se k životu. Byl to neskutečně nádherný pocit a je mi líto tatínků, že o tohle přijdou. Neměnila bych.
*
Takže závěr - jak kdy. Každý má své výhody a nevýhody. Wink
*
Varda Elisabeth

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 10. červen 2010 23:08
chlapi to majú zložitejšie ale dorovnáva sa to pretože ženy sú samé o sebe zložité Very Happy
Obrázek

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: pá 11. červen 2010 22:34
Ženský to mají jednodušší už jenom proto, že jim chlapy dělaj pomyšlení, platí v restauraci, otevíraj jim dveře, pomáhaj jim s kabátem atd...Navíc nemusej dělat když se dobře vdaj, sice maj v práci menší plat, ale to je zas daný tým, že půjdou na mateřskou a dostávaj prachy za nic...Jinak mě zatím nic nenapadá.
Obrázek

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: pá 11. červen 2010 23:34
Mateřská není nic ty chytrolíne Rolling Eyes
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: pá 11. červen 2010 23:50
No dobře, výchovu dětí neberu jako práci...je mi jasný že to něco stojí, ale nikdo je do dětí nenutí, klidně můžou pracovat a nemít děti...pak by se platy na nějakých postech, kde není fyz. tvrdě náročná práce, vyrovnali a pokud chceš argumentovat tím, že pokud se nebudou rodit děti, tak ti odpovím předem, že většinu národů už nic nezachrání a převemou to tady ty početnější menšiny...
Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: so 12. červen 2010 11:19
Kolik je ti let Thompsone, pokud se smím zeptat.
Varda Elisabeth

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna