Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Mají ženský lehčí život?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách

Kdo má lehčí život?

Hlasování není časově omezeno.
Chlap:
22% 22% [ 4 ]
Ženská:
16% 16% [ 3 ]
Vyjde to nastejno:
61% 61% [ 11 ]
Celkem hlasů : 18 / Hlasujících: 18
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 12. červen 2010 11:34
(moc ne... Mr. Green )
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: so 12. červen 2010 13:30
Thompson napsal:
No dobře, výchovu dětí neberu jako práci...je mi jasný že to něco stojí, ale nikdo je do dětí nenutí, klidně můžou pracovat a nemít děti...pak by se platy na nějakých postech, kde není fyz. tvrdě náročná práce, vyrovnali a pokud chceš argumentovat tím, že pokud se nebudou rodit děti, tak ti odpovím předem, že většinu národů už nic nezachrání a převemou to tady ty početnější menšiny...


No tak s tebou nemá cenu o tom diskutovat klasický chtytrolín co snědl všechno moudro internetu

A s těma menšinama to přeháníš , ale je pravda že vidím deně několik těhotných cigánek a třeba jen jednu mílou těhuli Evil or Very Mad
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: so 12. červen 2010 14:34
Nepřeháním vem si kolik dětí mají muslimové, cigáni apod...a kolik normální dejme tomu česká rodina, byl o tom i nějaký dokument...
Jinak celkem nechápu tvoji reakci, pokud bereš výchovu dítěte jako práci, neberu ti to, ale zase mě nemusíš urážet za můj názor(Kde netvrdím, že bych mateřskou zrušil, jen upravil výše pro skupiny pobírajících)...Právě kvuli některým menšinám a sociálně slabším, kteří tyhle příspěvky na dítě atd...zneužívaj, až se zavede tvrdší režim proti nim a peníze pudou a to i klidně ve větší míře jako teď těm potřebným, co se opravdu o dítě starají, pak změním názor.Ale dobře, mateřská nejsou peníze za nic...beru zpět.
Varda: 16
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 12. červen 2010 15:03
Dokud se nevrátíš do reality, tak je zbytečný se o tom s tebou bavit... Ale co je asi výchova dítěte, když ne práce? Zábava?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 12. červen 2010 16:08
Thompsone, doufám, že ta tvoje pravidelně používá antikoncepci, jinak uvidíš, jaká je to zábava... Slinták

Těch, co tohoto systému zneužívají je pár.. ale to je spíš problém obráceného rasismu a obrácené diskriminace atd.. ale o tom jinde...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: so 12. červen 2010 16:50
OK 16 je dostatečná odpověď. Netlučte ho, život ho naučí.
*
jinak bych chtěla připomenout, že na mateřskou dovolenou může podle zákona nastoupit i otec dítěte a dokonce se rodiče mohou i o mateřskou podělit. Půlku doby se může starat jeden a půlku druhý. Zajímavé je, že této možnosti příliš mnoho tatínků nevyužívá. Nechápu proč, pokud je to taková ulejvárna a braní peněz za nic, jak si tu a tam někdo myslí...
A pro Thompsona. Dveře mi nikdo nedrží. Do kabátu mi nikdo nepomáhá. Večeři za mne nikdo neplatí. S kamarádem se kterým občas někam zajdu se v placení střídáme. Můj přítel mi sice večeři uvaří, ale o nákup surovin a vínka se střídáme. Výhodně provdaná jsem tak, že mám plat vyšší než manžel a jeho galantnost končí v okamžiku, kdy je v autobusu poslední volné sedadlo na které sebou plácne a oznámí mi tak, aby to všichni slyšeli: "V dopravním prostředku každý sám za sebe..."
Pokud ty se o svou přítelkyni staráš lépe, budiž ti to ke cti, ale jestli máš kvůli tomu ublížený pocit, že ona je na tom lépe a že jí rozmazluješ, tak ti to dlouho nevydrží.
Varda Elisabeth

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: so 12. červen 2010 17:11
Nemám, dělám to rád a myslím, že by to měl dělat každý muž (Byl jsem tak vychovaný, nebo jsem se to naučil sám ze situace...netuším), proto jsem to napsal do tohohle tématu, ale vím, že ženy to mají těžší jinde třeba u té výchovy dítěte, nebo v kuchyni (Protože většina mužů moc vařit neumí, jsem toho důkazem).

p!p@: O to neměj strach, v 16 taťkou být nechci...antikoncepce je oboustranná.
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 12. červen 2010 17:12
Thompson napsal:
antikoncepce je oboustranná.

Jednou použiješ, obrátíš naruby, a použiješ znova? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: so 12. červen 2010 17:15
Z mužů kolem mne neumí vařit jen můj manžel. Můj táta vaří skvěle. Brácha taky a přítel naprosto úžasně. Když to člověka baví, tak je jedno jakého je pohlaví. Very Happy Naopak bych řekla, že chlapi jsou na vaření lepší. Ženské většinou vaří zajetá, klasická a tradiční jídla, zatímco chlapi rádi zkoušejí nové věci a nebojí se experimentovat. Takže je super, když v rodině vaří oba, protože má každý jiný styl a hned tak se ti ten jídelníček nepřejí Very Happy
Varda Elisabeth

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: so 12. červen 2010 17:16
Jenda: Ne tím bylo myšleno, že oba používáme antikoncepci Wink .

Varda: Mluvil jsem z vlastní zkušenosti naší rodiny a s těmi zajetými jídly musím s tebou souhlasit.
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna