Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Malý dárek...

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 9. duben 2008 14:13
no jo ale to ji budu muset koupit uz v patek aby byla i v nedeli 100% ale to snad bude ne? Rolling Eyes priznam se ze moc zkusenosti s kupovanim kytek nemam Embarassed Embarassed Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 9. duben 2008 15:27
nekupj sudý počet.. to mě naučila makavelina, když jsem kamarádce chtěl přinést dvě červené a dvě bílé růže.. Mr. Green

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: st 9. duben 2008 17:14
Správně - jedině lichý počet i kdyby jí bylo 20 - kupte třeba 20 červených a jednu bílou, ale nějak to rozpočítejte na lichý počet. Sudý počet květů se kupuje jen na pohřby a na hroby.
S dárkem moc radit nemůžu. Já osobně mám ráda nečekané dárky, které mi udělají radost. Mám radši dárky mimo oficiální příležitosti - minulý týden jsem například dostala strašně hezké lízátko, nic neslavím, prostě jen tak pro radost. To mi udělá větší radost, než zlatý prsten k narozeninám. (Teda navíc jsem svůj jediný zlatý prstýnek dostala od tchýně, když si koupila nový a ten starý už se jí na žádný prst nevešel. Nosí na každém prstu dva zlaté prsteny na ven a na doma si je sundá a navlékne si domácí stříbrné.... a běda kdybych za ní přijela a neměla ten prsten od ní na ruce - to by bylo keců.....) Já šperky moc nemusím a když tak tak úplně jiné - Kovový drak na černé šňůrce, hezký kámen, nebo sklíčko na koženém řemínku, nebo mosazná píšťalka a jsem šťastná. Nemám ani propíchnuté uši.
Jo a čokoláda u mne má taky vždy úspěch Smile
Varda Elisabeth

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 9. duben 2008 19:16
ale stejně.. proč by měl sudý počet označovat umrtí ? co když třeba k 20 narozeninám dám 20 růží ? Smile

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: st 9. duben 2008 20:08
Nvím - prostě to tak je. Je to stejné pravidlo jako jak se podávají ruce - přidržují dveře, postup při představování , chování v restauraci atd...
Patří to prostě ke slušnému chování a znalosti etikety, která zase vypovídá o úrovni toho kterého jedince. Když narazíš na někoho, kdo to zná, tak tě bude považovat za křováka. Je to stejné, jako kdybys na splečenské večeři olizoval nůž,nebo přišel do Národního divadla v džínách a křiváku.
Varda Elisabeth

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 9. duben 2008 20:12
však já to vím, a díky makavelině to i dodržuji.. dávám většinou buď jednu nebo tři růžičky, ty potěší každou ženu, taková univerzální věc jak potěšit.. Mr. Green
akorát prostě je to divné, sudý počet, ale už to tak je a nebudu to měnit a protestovat proti tomu.. Mr. Green

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 9. duben 2008 21:00
tak za todle mooooc dekuji urciote bych koupil sudej pocet... fakt super rada Wink
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 9. duben 2008 21:01
to vím dokonce i ja, ze se vzdycky kupuje lichej pocet, jen Vardo jak to s tim pridrzovani dveri? pridrzim dvere a pak vstoupi dama?

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 9. duben 2008 21:08
no treba do restaurace sme se ucili ze jde prvni (a pri odchodu posledni) chlap, to aby dama nedostala treba zidli kdyby vevnitr byla bitka treba Laughing
Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 9. duben 2008 21:13
ja snad ani kytku nikdy nekupoval... Embarassed
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
Strana 3 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna