Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Mámy...

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK

Mámy...

Zasláno: po 24. březen 2008 20:15
No protože se tu začalo ukazovat i pár "starších" (prosím nebrat to nějak špatně Wink ) kteří už mají děti tak zakládám tento topic...

Mám šílený problém s mojí Máti...

Asi každej to zná že rodiče své děti kontrolují a snaží se z nich vychovat nejlepší sveřence...

Ale moje máti už to fakt přehání...

Komunikace vázne ale šíleně...protoe když za našima přijdou nahoru tak eště než mě pozdraví tak začne říkat co všechno sem zase neudělal nebo udělal špatně... jako já už mám výčitky i z věcí které se u ostoních rodin (je mi jasné že ne u všech...) úbec neřeší...

nechci tu řešit přímo nějaký problémy protože k tomu není šířka VSN připravena Mr. Green

Jde mi spíš o to jak se s ní domluvit...

Jenom ještě nastíním situaci ke které právě došlo...

Včera jsem našim oznámil že dnes jedu za přítelkiní na oběd...

Odjel jsem cca kolem půl dvanácté že přijedu večír... neřekl jsem v kolik... jsem velice nerad vázan nějakým přesným časem...

tak o půl páte mi máti volá (nevalá-prozvání protože už je to můj problém a že nebude kvůli mně utrácet... s tím že už je na mě naštvaná...) že jako kde sem a kdy přijedu??? tak jsem jí velice slušně řekl že do sedmi budu doma protože holčině v 18-15 jedu bus na intr... přijedu domů a v dobré náladě jdu nahoru jako že třeba bude naše zajímat jaké to bylo a tak... (mimo jiné to bylo poprvé když jsem u nějaké holčiny na obídku... Embarassed ) ale jak jsem vešel nahoru a pozdravil tak se do mně zas pustila jako že sem celej den pryč a že kdyby mě neprozvonila tak že ani neví kde jsem že myslel že přijedu tak ve čtyrři... něco jako tatíkova věta že jsem řekl že přijedu večír ji nezajímá a řve na mně dál... takže já mám zkaženej super den a teď mám výčitky že jsem něco !zase! udělal blbě ale já jsem nic špatně neudělal... Crying or Very sad d'oh!
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: po 24. březen 2008 22:37
Klídek Mao, to bude dobrý. Dej na rady starších. Nemusíš se s nimi řídit, jen je vyslechni, třeba ti někdy k něčemu budou Wink
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 24. březen 2008 23:24
No, tak tohle si musí vyřešit máma sama se sebou... Think Ty neděláš nic špatnýho. Jsi dospělý, tak se stavíš na vlastní nohy.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 25. březen 2008 12:45
Sna ti to pomohlo. Pray
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: út 15. duben 2008 08:31
tak to vypadalo velice slibne vse bylo mezi mnou a mati do vcerejska... dalo by se rici ze pusobeni v jednom klubiku jsem ji celkem uspesne tajil (byl jsem k tomu donucen...) a ted to nejak prasklo... to mne ani nevadi ba naopak uz pred ni nemam zadne tajemnstvi coz je po 20 letech celkem prijemny pocit ale ona z toho dela takovou silenou vedu a vcera kricela slova jako ze mi chce dat ve 20 letech zaracha nebo co... Mr. Green ja jsem v klidu ale nevim jak ji to rozumne vysvetlit ze mne uz jako vazne neni 15... neco jako ze je to muj styl zivota kterej sem si ja vybral aze je mi tam dobre to akorat zhorsuje Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: út 15. duben 2008 09:53
Klid Mao, maminka se vykřičí, srovná si to v sobě a bude OK. Dej jí čas...
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: út 15. duben 2008 10:46
ona? nesrovna... Mad
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: út 15. duben 2008 10:50
Věř, srovná, na chvíli určitě. maminky si musí zvykat postupně, že všechno není tak, jak by chtěly - JJ, někdy je to doba, než to překonají. Stejně jí nic jiného nezbyde
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: út 15. duben 2008 11:32
no ma na to cas do soboty Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 15. duben 2008 12:12
ale srovná neboj Mao, maminky prostě jen nedokážou pochopit že jejich díťátko už není malé a nechtějí si připustit že už je dospělé a že už ji tak nějak nepotřebuje aby přežilo Mr. Green já to měla s tatínkem, maminka se chytla poměrně rychle když jsem jí začala do hospod vodit s sebou, pak už vodila spíš ona mě, takže jsem se nemusela dovolovat ani říkat v kolik budu doma Mr. Green Maminka se občas opila a bylo jí pak jedno jestli přijdem domů až ráno Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna