Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

MAOrh -> MAO

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK

MAOrh -> MAO

Zasláno: pá 23. prosinec 2005 12:17
Tak a jsem uz i tady Smile .Po SM a JM jsem se protloukl i sem a urcite toho nelituju dokonce premyslim ze zmenim domovskou stranku ze SM na VSN Mr. Green .No zacnu asi nickem protoze nekde se muzu objevit ne jako MAOrh ale jako pouhy MAO ale urcite mne poznate podle obrazku u jmena ten mam vsude stejny.Jmeno je Radek uprimne mne se libi Mr. Green .Mati chtela abych se jmenoval Adam Sick .Ted dekuji tatovy ze chtel Radka Pray .Prijmeni je trosku nemecke Very Happy Hüblů s prehlasovanym "u" neni moc a vyborne se to komoly Mr. Green treba "Hube"l nebo "Hybel" je naprosto normalni Laughing .No dal hmnm narodil jsem se a ziju v Ústí nad Orlicí toto mesto neni nicim zname coz je dobre ma neco pres 15 litru obyvatel jedine snad to ze je to byvale okresni mesto ale to je tak vse Mr. Green .Narozen uz v zminovanem mestecku 17. kvetna 1988 neco kolem obeda myslim nebo uz bylo pul jedny???Ted ziju s rodici (nebo oni se mnou)V rodinem domku ja se segrou dole oni na hore(obr prilozim Wink ).Cely zivot nestiham vubec prozit spis ho jen prezivam mam celkem dost zajmu a chci byt vsu i kdyz to neni mozne.uz asi 10 let zavodne beham coz zabere hodne casu dalsi vypln dne tvori PC tam se deje vse od psani na ruznych forech pres hrani her az po veci do skoly.Studuju Elektrikare slaboproud se zamerim na PC a jemnou elektorniku v České Třebové.A jinak zbytek volneho casu travim v jedne hospudce prilepeny na fotbaku (paradox je ten ze ja fotbal nesnasim, odsuzuju ho ale stojni to je moje Mr. Green )
A malem bych zapomel ze jsem trosicku zavysli na jedne hre snad to muzu rict ze je to Counter-Strike 1.6 Twisted Evil
JA
Obrázek
Baracek
Obrázek
Parta lidi se kterou je fakt sranda!
Obrázek
Zasláno: so 5. květen 2007 13:49
ubehl skoro rok a pul a veci se zmenily...
uz jsem dostudoval Mr. Green
hned o prazkach jsem dostal dobrou nabidku na prodavace v elektre...
zadna spinava prace proste pohodicka...
po pul roce jsem se posunul dal a dal...
nejdrive jsem dostal na starost takzvanou malou cernou elektroniku...
coz jsou sluchatka, baterky, kabely, dvd atd...
a po dalsim pul roce coz je prave ted Smile jsem dostal na starost jeste to samy ve druhem krame ktery mame blizko usti nad orlici presneji se jedna o mesto Ceska Trebova (zname hlavne svym vlakacem...)
ted uz mam na starost velkou cernou Mr. Green takze fotacky, kamerky, mp3 prehravace, dvd prehravace, veze atd...
s praci jsem vcelku spokojen...
do kanclu to mam cca minutu cesty protoze kram mam hned za barakem Smile
jinak co se tyce osobniho zivota tak jsem se prestehoval o patro niz do vlastniho bytu...
(rodice bydli stale na de mnou... Anxious )
stale se pokousim zavodne behat Mr. Green ted jsem k tomu jeste pridal sjezdi na kole ale to zatim jen tak ze zabavy...
tod asi zas na chvili vse...
jeste pridam nekolik aktualnich fotek...
(Ano je mne opravdu 19....ted jsem fotky ukazal jednomu cloveku kteryho znam pres net a neveril mi...no co se da delat mne to nevadi a ze slecen si zatim taky zadna nestezovala Mr. Green )


Obrázek



Obrázek


tak zas nekdy Hand
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!
Celkově zprávy v multipostu upravil 1× MAO, naposledy po 3. březen 2008 20:23.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 5. květen 2007 15:31
Na tý první fotce vypadáš trochu jako Vojta Kotků... Mr. Green Whistle Angel
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: so 5. květen 2007 16:03
takové modré oči máš jen na fotce nebo i doopravdy.. ta barva je uzasna.. Applause Mr. Green

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 5. květen 2007 17:02
Koukam ze toho mame hodne podobneho, taky beham a taky studuju nebo spis budu studovat Slaboproudovou elektrotechniku

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 5. květen 2007 17:09
Péťa se nám zamiloval Slinták
Já mam taky modrý voči a nevytahuju se Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: so 5. květen 2007 18:02
mam dokonaly auzuro...po dedovi...ale neni to vec kterej si nekdo nejak vic vsima...
Zasláno: út 8. květen 2007 22:04
Moucha napsal:
Koukam ze toho mame hodne podobneho, taky beham a taky studuju nebo spis budu studovat Slaboproudovou elektrotechniku
kdyz mas slaboproud a vyhlasku 50. muzes potom jit delat skoro kamkoliv...ja mel na vyber ze tri praci...servisak vytahu (brrr moc prace Mr. Green ) servisak v malej elektronice (pekny ale casove narocny protoze elektronika se porad kurvi a porad bude...) a mimo to to delam doma po praci pro kamose Mr. Green a treti moznosz byla prodavac v eleketru vypadalo to jakou celkem pohoda...uz to neni pohoda...kdyz musim 3x denne volat obchodnimu zastupci aby dodrzel smlouvu...(skod ze uz moc neprodavam byla to sranda...ted si celej dej kurvim pater u pc Mr. Green )
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 9. květen 2007 14:20
No tak nejak si to predstavuju ja, prodavac elektroniky nebude az tolik prace Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 9. květen 2007 15:52
Měl jsi vzít toho výtaháře! To byla firma přímo z ÚO nebo z Dolní Dobrouče? Obě dobře znám. Dříve jsem pro ně cosi taky dělal. Neměli to zas tak špatný. Když si to udělali pořádně, tak měli celkem pohodu, ale již to může být jinak. to je tak 10 let zpět.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 24




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna