Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Mapa/seznam nejčastějších témat?

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kniha přání a stížností

Taky tu občas bloudíte?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
75% 75% [ 3 ]
Ne:
25% 25% [ 1 ]
Celkem hlasů : 4 / Hlasujících: 4
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK

Mapa/seznam nejčastějších témat?

Zasláno: pá 25. červen 2010 00:59
Ahoj, napadlo mě, že by se možná hodil zde na VSN seznam nejčastějších témat (anebo kdyby si někdo chtěl hrát, tak vytvořit nějakou obrázkovou mapu a rozřezat jí na klikací oblasti...

Většinou totiž příspěvky píšu jen k nejnovějším tématům na hlavní stránce a když chci připsat vtip, tak stejně odkaz na fórum hledám mezi topicy s nejnovějšími zprávami. Takové téma "Jak se právě cítíte" opravdu třeba netuším, kde ve struktuře fóra hledat. A navíc, jestli mám hledat v češtině nebo slovenštině... Jsem sám?

Moje představa: takových 20 až 30 nejčastějších a nejzajímavějších témat abecedně roztříděných česky a zvlášť slovensky (např. OT, Každý den se něco děje, Poradna o babách, Co právě posloucháte, Počasí apod.). Odkaz někde poblíž hlavní stránky na jedno dvě kliknutí (třeba blbinky).

Sám si asi něco stručného vytvořím (jen to chce, aby jenda zase brzo neměnil formát odkazů)
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 25. červen 2010 05:51
  • Co si takový témata naházet do oblíbených témat? Pak se Ti kliknutím na jedinej odkaz pod výpisem aktuálních diskusí všechny vypíšou a každej si seznam může poladit podle sebe.
  • Na vtipy je na hlavní stránce dokonce odkaz nahoře v menu. Na blbinky jakbysmet.
  • Formát odkazů se možná mění, ale vždycky je vyřešena kompatibilita. Kvůli indexaci od Googlu, i kvůli uživatelům.
    Při přechodu na VSN2 jsem ve fóru dokonce změnil všechny odkazy na články tak, aby souhlasily s novým číslováním.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 25. červen 2010 12:10
Většinou si pamatuju názvy témat (AKO sa práve cítíte apod.), a když to téma nemůžu najít, hodím do vyhledávání jen "cítíte" a hned to najdu Razz Rozhodně mi to tu nepřijde nepřehledné a za oblíbená považuji všechna témata ke kterým mám co říci Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 26. červen 2010 14:22
Většinou používám vyhledávání, pokud se mi to nepodaří najít a jsem přesvědčenej, že ten topic existuje, tak hledám ručně ve fóru, alespoň se mrknu kolik témat tam je a případně nějaké "mrtvé" můžu oživit Smile
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 26. červen 2010 14:26
To vyhledávání na hlavní stránce má trošku problémy. V titulcích diskusí a článků vyhledává i interní dotaz na MySQL, ale to Google hledání se nezobrazuje, když je hledanej dotaz s diakritikou (pokud není zadanej přímo do toho jeho řádku) a nevím, jak ho rozjet. :-/
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kniha přání a stížností
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna