Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Marda Pawlík

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK

Marda Pawlík

Zasláno: po 8. srpen 2005 18:16
Dobrý den, jmenuji se Marda a jsem krásný a chytrý, chtěl bych zdůraznit že velice chytrý. Narodil jsem se v roce, který všichni jistě pamatujete, byl to rok 1984 a jestli si ho nepamatujete, tak patrně nevíte jak jsem krásný a chytrý, tímto bych chtěl na to opět upozornit. Již v porodnici jsem byl velice čiperný a touto čiperností jsem se pročiperoval základní i střední školou, až ze mě vyrostl, jak jinak než, chytrý a velice krásný mladý muž. Jsem velice skromný a tichý velice krásný a velice chytrý muž, který nesnáší sebechválu, ale že jsem krásný a chytrý mi klidně můžete říct, to mi nevadí, protože to je pravda. No co bych vám o sobě mimojiné ještě řekl? Řekl bych vám o sobě osobně a svobodně, že jsem velice osobitý a svobodný a chytrý a krásný, jsem rád že jste poznali někoho tak skvělého, úspěšného, chytrého a krásného člověka jako jsem já ... Co to slyším? Potlesk? Anoooo, díky díííííkyyyyyy Applause Mr. Green Mr. Green (a neberte to až tak vážně (teda to že jsem krásný a chytrý vážně berte Mr. Green ))

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 18:30
Ty jsi tak chytrý, žes nás nechtěl obtěžovat konkrétnějšími malichernostmi o sobě, jako jsou nějaké koníčky apod... že? Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 18:35
Tak jo, vážně, makám v nejmenovaném podniku Škoda Auto a.s. Smile Baví mě skládání hudby (i když teď už míň, tvorba grafiky, focení, samozřejmě internetík a vlastně všeobecně rád komunikuju
Zasláno: so 20. srpen 2005 19:18
Tak a sem dám moje dvě zvířátka co mám:

Tohle je Růženka, na fotce se cvrčkem jak oba pijí Smile Po pár minutkách už cvrček nebyl...

Obrázek

A tohle je Ruda, náš osmak, strašně mazlivej a živej rošťák Smile

Obrázek

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 22:33
Ty mas doma skorpiona????

Bleeee Obrázek

Petroubek (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 154
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
10 025,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 22:48
Tak tvoje domácí zvířátka bych nemusel mít někde doma. Škorpión a myš... ee. Bych se toho bál, hlavně toho škorpióna.
Mlč a nic se ti nestane!

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: ne 21. srpen 2005 08:01
Petroubek napsal:
Tak tvoje domácí zvířátka bych nemusel mít někde doma. Škorpión a myš... ee. Bych se toho bál, hlavně toho škorpióna.


To není myš, to je osmák Smile No a ten škorpión je hodnej, když mu nestrkáte ruce do terárka, hlavní jhe se nebát Very Happy
Zasláno: st 21. září 2005 23:13
Omlouvám se, ale mám odpolední a nic nestíhám, to je jistě vidět i z mého ochuzeného počtu příspěvků tenhle týden. Tak snad přivřete oči a nevýrazíte mě Smile Ostatně, myslím že častí návštěvníci VSN mě celkem znají a mají o mně určitě už nějaký obrázek, takže tady ani ze sebe nějakýma dojemnýma románkama dělat ze sebe někoho lepšího, nebo naopak horšího, prostě jsem jakej jsem ..

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: čt 22. září 2005 00:18
Jen jestli nekecas kamarade Shame on You kdopak se priznal,ze ma prima babu co to ma rada furt Question Question

Mark nas vymenil za zenskou Confused Brick Wall Crying or Very sad
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 22. září 2005 09:27
Navrhuji ustavit vyšetřovací komisi a řádně prošetřit jestli to není jak to zmiňuje pan jardas.... Very Happy
on les aura!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna