Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Marihuana

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí

Kouřili jste někdy trávu ?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, pravidelně:
7% 7% [ 6 ]
Ano, zkoušel jsem:
37% 37% [ 31 ]
Ne, chystám se zkusit:
13% 13% [ 11 ]
Ne, nechystám se zkusit:
42% 42% [ 35 ]
Celkem hlasů : 83 / Hlasujících: 83
Orpheus (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 72
Bydliště: Bratislava(SK)
10 025,- VK
Zasláno: pá 26. srpen 2005 11:08
Szkepek napsal:
Baros napsal:
Bugi napsal:
Z mých zkušeností se z travky na tvrdý nepřechází. Ve svém okolí neznám nikoho, kdo by přešel. I když jsou určitě výjimky, ale pravidlo to určitě není.


Znám pár lidí, co začínali s trávu a teďka k tomu ještě občas berou LSD, ale to ještě není tak nejhorší.....


LSD je to nejvetsi svinstvo co znam Rolling Eyes


A co takeho tripa?

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 26. srpen 2005 11:20
No já nevím, všichni říkají že na tom nejde být závislý, ale mě to příjde jako úplná kravina protože jsem měl asi 6 spolužáků kteří to museli mít každej den, jinak to nebyli oni-byli takoví nervní. A že jim to pořádně vygumovalo mozek o tom ani nemluvím.
Potom jim nějak přestaly stačit ty účínky a tak se dali na „houbaření“ a někteří potom na „papíry“ a „koláčky“ a dál už nevím protože jsem je už 4 měsíce neviděl.
Jediný pozitivum bylo v tom že umí dobře zapojit sodíkovou výbojku aže rozumí zahrádkaření. Wink
on les aura!

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: pá 26. srpen 2005 13:53
Já ačkoliv jsem měl jednou semínka gratis a i přesto, že mám zahrádku pěkně schovanou, tak jsem to nikdy nezasadil, nepěstoval, nekouřil, nezkusil a ani nikdy nehodlám. Zaprvé mi to smrdí, zadruhé to nenávidím. Cool Ať si tím lidi kur*í tělo či ducha, ale chraň je ruka páně, pokud by s tím otravovali mě! Mr. Green Twisted Evil
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 26. srpen 2005 14:01
Ricky napsal:
Já ačkoliv jsem měl jednou semínka gratis a i přesto, že mám zahrádku pěkně schovanou, tak jsem to nikdy nezasadil, nepěstoval, nekouřil, nezkusil a ani nikdy nehodlám. Zaprvé mi to smrdí, zadruhé to nenávidím. Cool Ať si tím lidi kur*í tělo či ducha, ale chraň je ruka páně, pokud by s tím otravovali mě! Mr. Green Twisted Evil

To já jsem semínka neměl ale ten zbytek je moje řeč. Když vidim kámoše, co to hulí, tak... no je s nim děsná p*del, ale to spíš proto, že se smějeme tomu, jak je vygumovanej Confused
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: pá 26. srpen 2005 14:01
koscik napsal:
Norton napsal:
Párkrát jsem to zkusil,ale nic mi to nedalo,tak proč v tom pokračovat...Jinak nevím jak plíce,ale na mozek to leze hafo,mám jednoho kamoše,kterej to hulí prakticky každej den už několik let a je to na něm vidět.


To jo, takovy lidi bejvaj trosku "vygumovanejsi".

...nebo jsou vygumovanejsi a proto huli... Smile No ja osobne jsem to zkousel dvakrat kdysi pred lety a nejak nic, takze souhlas s Nortonem. Wink

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 26. srpen 2005 20:17
Že na tom nevzniká závislost je blbost. Ovšem ne fyzická jako např. na alkoholu či nikotinu, ale psychická. Člověk si prostě zvykne na to, že je svět víc v pohodě. Je zajímavý, že ke konci, co jsem to kouřil, se mi to líbilo akorát přímo při aplikaci (kouření). Pak už jsem jen chtěl aby to skončilo. Už to nechci zažít. Shame on You
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: so 27. srpen 2005 09:52
Ja som nefajčil, nechcem fajčiť, spolužiaci už to skúšali Brick Wall a nemôžem byť dlho v prostredí kde sa hocičo fajčí (aj keď je to dnes ťažké) Rolling Eyes

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: so 27. srpen 2005 10:48
Pato napsal:
Ja som nefajčil, nechcem fajčiť, spolužiaci už to skúšali Brick Wall a nemôžem byť dlho v prostredí kde sa hocičo fajčí (aj keď je to dnes ťažké) Rolling Eyes

Já nikdy nekouřil i když mě k tomu doslova přemlouvali, není to těžký .. jen musí člověk vědět co chce

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: so 27. srpen 2005 12:07
Pato napsal:
Ja som nefajčil, nechcem fajčiť, spolužiaci už to skúšali Brick Wall a nemôžem byť dlho v prostredí kde sa hocičo fajčí (aj keď je to dnes ťažké) Rolling Eyes


No já jsem taky nekuřák,ale jelikož hraju "závodně" šipky,který se hrají hlavně po hospodách kde se kouří,tak jsem si na cigarety už musel zvyknout.
Nicméně,když k nám (rozuměj domovská hospoda našeho týmu) do hospody jednou přijel tým a začal si tam balit jointy,tak je barman málem vyrazil ven.
Jedninný co bych ještě chtěl zkusit,tak je čaj nebo,ty již tady zmiňovaný,koláčky z trávy.

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: so 27. srpen 2005 19:25
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 13:49.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 3 z 30




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna