Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Máte rádi zdravotní sestry ???

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách

Máte je rádi ?

Hlasování není časově omezeno.
Ale jo:
52% 52% [ 12 ]
Ne, mozna ty hezky vyvinute:
43% 43% [ 10 ]
Já jsem zdravotní sestra:
4% 4% [ 1 ]
Celkem hlasů : 23 / Hlasujících: 23
Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK

Máte rádi zdravotní sestry ???

Zasláno: út 30. srpen 2005 07:35
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 12:17.

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 08:15
Většinou jo, moje asi nejlepsi kamoska je sestrickou. parkrat jsem lezel ve spitale, a veltinou mam pozitivni zkusenosti. Samozrejme jsem narazil na par, kvuli kterym bych z toho spitalu okamzite utikal pryc, nebo provedl neco, co by tu semetryku donutilo taky si lehnout na nemocnicni luzko. Ale to spis vyjimecne.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 08:37
No mám rád ty pěkné, štíhle sestřičky ( slintající smajlík ) Mr. Green a nemám rád ty hnusné tlusté sestry co ti vrazí jehlu až do kosti a vubec se stim neserou Mr. Green

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 08:46
Darth PZ napsal:
No mám rád ty pěkné, štíhle sestřičky ( slintající smajlík ) Mr. Green a nemám rád ty hnusné tlusté sestry co ti vrazí jehlu až do kosti a vubec se stim neserou Mr. Green

Ono často hmotnostní kategorie nesouvisí s tím, jestli je ta sestra příjemná, milá a šikovná. A ve špitále jde hlavně o to, nejen se dívat na sestru která je sice jako lusk, ale když ji ve všem neposlechneš na slovo tak tě seřve.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 08:46
Darth PZ napsal:
No mám rád ty pěkné, štíhle sestřičky ( slintající smajlík ) Mr. Green a nemám rád ty hnusné tlusté sestry co ti vrazí jehlu až do kosti a vubec se stim neserou Mr. Green


Chcel som napisat presne to iste....ale najdu sa aj medzi tymi starymi vynimky,ktore su celkom v pohode.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 08:48
hanni napsal:
Darth PZ napsal:
No mám rád ty pěkné, štíhle sestřičky ( slintající smajlík ) Mr. Green a nemám rád ty hnusné tlusté sestry co ti vrazí jehlu až do kosti a vubec se stim neserou Mr. Green


Chcel som napisat presne to iste....ale najdu sa aj medzi tymi starymi vynimky,ktore su celkom v pohode.


Přesně tak některé i ty stare sou přijemné Mr. Green

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 11:13
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 12:27.

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 11:21
Ukaz foto pavly Wink

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 17:05
Moje nejlepší kamarádka je zdravotní sestra... A je úžasná, takže jsem hlasoval pro ano. Ale ty příběhy, co mi vyprávěla... Ono vemte to tak, že jsou to taky lidi a taky mají své nálady, blbé dny, ještě blbější dny a svoje dny Mr. Green a taky musí trpět nadřízené doktory,kteří jsou někdy jsou větší "svině" než ony... Když vám doktor řekne: "sestři, té už ten lék nedávejte, rozhodli jsme se s kolegy, že už ji necháme umřít..." a podobné věty, určitě to ve vás zanechá stopu... Taky když vidíte denně to utrpení lidí a smrt... No a abych se jich jen nezastával: Teta dostala po píchnutí hmyzu ten anafilaktický šok, či jak se tomu nadává a když se v nemocnici na lůžku třepala v těžkých křečích, tak po ni sestra řvala, ať sebou nevrtí, že ji nemůže napíchnout... Rolling Eyes Naštěstí to vyřešil jeden rozumný mladý doktor... Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 21:52
No ve Vojenské nemocnici Plzeň je spousta hezkých sestřiček. Ty ostatní jsou aspoň příjemný. Teda aspoň na mě. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
Strana 1 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna