Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Mc Donald

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
Orpheus (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 72
Bydliště: Bratislava(SK)
10 025,- VK

Mc Donald

Zasláno: po 1. srpen 2005 11:22
Chodite do Mc Donaldu? Mate ho rad, alebo ho neznasate? Preco ho mate rad a preco nie? Smile Tod moje otazky. Niektory ludia ho neznasaju, lebo vydeli z coho to vyrabaju, a co vy?

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK

Re: Mc Donald

Zasláno: po 1. srpen 2005 11:25
Orpheus napsal:
Chodite do Mc Donaldu? Mate ho rad, alebo ho neznasate? Preco ho mate rad a preco nie? Smile Tod moje otazky. Niektory ludia ho neznasaju, lebo vydeli z coho to vyrabaju, a co vy?

Nesnášim, je to kus mrtvé krávy mezi dvěma pěnovkami, uvnitř McDonaldu je buzerace, lidi mi tam připadají jako otroci a všechny chutě jsou takové "syntetické" .. A předražený to je, jedinej klad je když jdu opilej domů, tak tam mají do dvanácti, tak se tam můžu stavit pro hranolky, ty mi tam chutnaj Very Happy

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 11:42
Nemám rád, vůbec mi ty jejich hamburgry nechutnají...a o cenách ani nemluvě.akorát zmrzlinu tam mají dobrou Wink
Veselé Vánoce!

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 11:43
busch napsal:
Nemám rád, vůbec mi ty jejich hamburgry nechutnají...a o cenách ani nemluvě.akorát zmrzlinu tam mají dobrou Wink

Přesně, když srovnáš hamburger z klasického českého "fasfoodu" (taky český název Laughing ), tak se to nedá srovnat, na to pomalu ani neotevřeš pusu .. na McD hamburger otevřeš i nosní dírku Smile

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 12:49
MC Donald má dobrý jídla, ale sou poměrně předražený a velký asi tak, že by se z nich nenažrala ani moje krysa.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 14:24
McDonald naozaj nemusim....

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 15:10
Nesnáším jejich mrňavý sladký housky. V Plzni raději zajdu přes ulici do BigBurgeru. Tam se aspoň dobře najím. A obsluha je tam taky usměvavější.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Orpheus (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 72
Bydliště: Bratislava(SK)
10 025,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 17:57
Ja tam chodim iba a na zmrzku a niekedy hranolky

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 18:39
No nevim jako jedl sem i horší jídla ale mají tam všecko mrňavý a mega moc předražený. Jednou sem v tom jejich hamburgeru meel tak pulmetrový vlas který sem sežral Mad od té doby už sem ho neměl... Mr. Green

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 19:14
Už to stojí u McDonalda za prd. Jídlo je hnusný a takový rozbleptaný. Všechno je tam hektický a zbytečně drahý. O zdravosti pokrmů ani nemluvím. To už je lepší KFC a kuřata.
Ale jinak si myslím, že zlatá restaurace, kde si můžu v klidu sednout a nádobí po sobě nemusím uklízet. Že ještě u McD a KFC nechtějí, abychom si to ohřáli sami Wink

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
Strana 1 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna