Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Mc Donald

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 27. květen 2011 22:53
Wojcek napsal:
BunGee napsal:
asi 4 tydny dlouhej zivot a behem neho vyroste do asi do 3-4 kilogramu

Nezlob se na mě, ale to je děsnej kec... 4kilový kuře? A co je to za plemeno? Mr. Green
Obvykle to trvá do 40 dnů a hmotnost nepřesahuje 2 kila, tak 1,6kg. Nechcu poučovat, jen chcu uvádět věci na pravou míru. Jo a hormony se používat nesmějí, je to zakázaný, s nějakýma růstovýma látkama si taky nejsem jistej. Leda tak někde v Číně (vietnamské fast-foody?), ale u nás běžně v chlaďáku takový hnusný kuře nekoupíte.
Jsou to plemena vyšlechtěná na intenzívní růst a mají speciální krmnou směs, ve které je obsaženo vše, co potřebují. A moc se nehýbou...


Vis wojcku, delam v oboru, takze mi teda vysvetli, jaktoze muze mit jedna pulka kurecich prs 500g? a to je jenom pulka, takze kilo jenom prsa, pak tu mas pajsl, stehna... Je fakt, ze 4 kila jsou asi moc, ale minimalne tri kila maji. A ze se zakazany latky nesmeji pouzivat? Ach jak jsi naivni...
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 27. květen 2011 23:00
A nejsou to krůtí prsa??
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 27. květen 2011 23:06
ne e, kureci
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 27. květen 2011 23:42
Bungee: taky se sem tam pohybuju skoro z oboru a vím toto: Krmiva v čr podléhají velmi důsledné inspekci a když neprojde nějaké testy, tak je z toho docela haló Wink
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 27. květen 2011 23:51
do haje, ale vy nechapete, ze ty kurata se nechovaji v CR? V zadne(cest jejich vyjimkam) ceske restauraci nenajdes cesky kure
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: so 28. květen 2011 01:30
Podle mě to je prostě o psychice, pokud nejsou problémy s hormonama nebo štítnou žlázou, tak je to buď o tom, že se člověk užírá, místo třeba kouření cigaret, nebo tak strašně miluje jídlo, že je na něm závislý.
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 28. květen 2011 11:30
BunGee a kam se vozí ty český kuřata? Smile Například od Budějc 25km máme velkou kuřatovnu ve Vodňanech Mr. Green .. tak tyhle kuřata se teda prodávaj jenom v obchodech?

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 28. květen 2011 12:36
Moucho, typuji, že jdou na export na západ od našich hranic Mr. Green A ty horší, co tam nechtějí, k nám na pulty obchodů.
NoArtist / NoName

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: so 28. květen 2011 23:18
Moucha napsal:
BunGee a kam se vozí ty český kuřata? Smile Například od Budějc 25km máme velkou kuřatovnu ve Vodňanech Mr. Green .. tak tyhle kuřata se teda prodávaj jenom v obchodech?


Prevazne na vyvoz, jinak mala cat jde do supermarketu... Ale do fast foodu ne, je to moc drahy, Dokonce jsou brazilska kurata o dost levnejsi, nez ty nase, dejme tomu o tretinu a nekdy i polovinu
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: ne 29. květen 2011 21:11
K tématu: Mám tam rád hranolky a nuggetky. Na burgry celkově moc nejsem. Ale s*rou mě u nich ty imbecilní "snídaně", obzvlášť když o nich člověk neví a po 1k km za volantem do mekáče na rozvadově vleze kolem 7:00 s tím, že se té chutné umělotiny řádně nadlábne a tam jenom tyhle s*ačky Brick Wall Brick Wall Brick Wall .

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
Strana 8 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna