Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Měňte si vzhledy svých iXPéček

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
dubas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí
10 050,- VK

Měňte si vzhledy svých iXPéček

Zasláno: st 14. září 2005 17:46
Měňte si vzhledy svých iXPéček aneb víte o skinech pro Windows?

Autor: Džuny ( http://www.indahouse.cz )

Vložil a upravil pro VSN “dubas” se svolením mého kamaráda "Džunyho".

Upozornění:
Tyto úpravy WINDOWS děláte na vlastní nebezpečí. Některá Themes sou nedokonala a obsahuji bugy (osobně se mi to stalo ale stoji to za ten risk grafika nekterych témat je super ale nikoho nenutim)

Nevím kolik z vás ví, jak lze měnit vzhled nejpoužívanějšího operačního systému na světě, ale pokud netušíte, je teď ta pravá chvíle číst dále! Zdar grafickému tuningu Smile

Skinům se ve Windows říká témata nebo motivy vzhledu a ta mohou být dvojího typu. Buďto podepsaná (certifikovaná) Microsoftem anebo nepodepsaná. Nepodepsaná vám PC nedovolí nainstalovat, popřípadě spustit a podepsaná jsem viděl zatím pouze na stránkách Microsoftu, kde se za ně ovšem platí. Proto prvním naším krokem bude instalace patche, po které začne systém důvěřovat i necertifikovaným motivům vzhledu. Poté co stáhnete zmíněný prográmek, pouze jej spustíte a restartujete Windowsy. Opětovným spuštěním programu se vrátí vše do původního stavu před aplikací patche.
A nyní již k samotným motivům vzhledu. Dosud jsem testoval pouze témata z webu ThemeXP.org, kde je jich ovšem dostatek (asi 2000). Mimo to zde lze nalézt i velké množství screensaverů a tapet na plochu, přihlašovacích ploch, startovacích ploch atd.. Až přijdete na stránky, zvolte v menu odkaz Visual styles a načte se vám 10 naposledy přidaných témat. Alternativou je zvolit prohlížení podle počtu shlédnutí nebo počtu stažení. Pokud se vám nějaký motiv vzhledu zalíbí, můžete se na něj podívat zblízka - kotva More info nebo rovnou stáhnout - Download.
Soubory se stáhnou ve formátu *.zip. Pak nezbývá nic jiného, než je extrahovat, klidně přes Průzkumníka. Někdy můžete po rozbalení vidět soubor *.exe, který jednoduše spustíte, ale většinou tam bude již složka se soubory daného motivu. Složku, kterou uvidíte překopírujete (přesunete) do následujcího umístění:

C:\WINDOWS\Resources\Themes\

Potom jí v tomto umístění otevřete a uvidíte pravděpodobně dva soubory s podtitulem Soubor vizuálního stylu. Aby byl podtitul vidět, zvolte v Průzkumníkovi "Zobrazit" - "Vedle sebe". Vyberete ten větší z nich (může se ukrývat v podsložkách; bude mít asi 1,5 MB) a poklepete na něj. Otevře se vám klasický dialog, ve kterém se mění témata a jiné vzhledové vlastnosti iXPéček. Uvidíte náhled zvoleného stylu a potvrdíte. Občas to hodí chybu a zobrazí náhled jiného motivu ale stejně potvrďte, popřípadě udělejte tento krok znovu. Pak jen chvíli počkáte na monitor a věc je hotova!

Ukázka jednoho tématu:


Metallic Blue by Armin-Blake

Obrázek


Teď můžete upravovat vzhled vašich iXPéček jak se vám zlíbí...

Další odkazy na vylepšeni PC:

http://jawik.mysteria.cz/

http://wallpapers.webprovas.com/

http://sex.stylove.com/
Zasláno: st 14. září 2005 19:25
pukud se dotoho negdo pusti tak se pochlubte svym pratelum a udelejte obrazek sveho tema Mr. Green

ja mam ted nastaveny tema Sentinel+(Beta-1)

Obrázek
ObrázekObrázek
Celkově zprávy v multipostu upravil 4× dubas, naposledy so 18. březen 2006 15:41.

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: st 14. září 2005 19:32
Já mám tohle...Windows Vista

Obrázek

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: st 14. září 2005 19:56
a moje Mr. Green

Obrázek
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: st 14. září 2005 21:40
Hm, stáhnu sem 1 z těch 10 nejstahovanějších (DameK UltraBlue), ale když spustim exe soubor, tak mi AVG hlásí že je to virus a instalace se nedokončí. Nechce to někdo zkusit? Think Nerad bych si zasvinil PC hned při prvnim tunningu d'oh!
What's up?

dubas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí
10 050,- VK
Zasláno: st 14. září 2005 21:52
BEZY napsal:
Hm, stáhnu sem 1 z těch 10 nejstahovanějších (DameK UltraBlue), ale když spustim exe soubor, tak mi AVG hlásí že je to virus a instalace se nedokončí. Nechce to někdo zkusit? Think Nerad bych si zasvinil PC hned při prvnim tunningu d'oh!


ja ho mam doma taky nahranej v pc a v pohode zadnej vir Mr. Green
nebo zkus jiny mas jich tam dost na vyber Wink
ObrázekObrázek

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: st 14. září 2005 22:07
Tak sem checknul forever blue a ten mi jede bez problému Shocked
Hm a teď sem zkusil i ten původní a bez problému. No nic, dík za návod, hned sou ty wokna hezčí Wink
What's up?

dubas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí
10 050,- VK
Zasláno: st 14. září 2005 22:31
BEZY napsal:
Tak sem checknul forever blue a ten mi jede bez problému Shocked
Hm a teď sem zkusil i ten původní a bez problému. No nic, dík za návod, hned sou ty wokna hezčí Wink


a kdyby jen okna muzes si stahnout i dalsi veci treba jiny ikony jiny kurzory nastavit si jinou prihlasovaci stranku a jinou bootovaci stranku proste si ty win prizpusobis sam sobe
podivej se do categories jako je visual styles tak pod tim Mr. Green
ObrázekObrázek

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 07:54
Nejlepší je si stáhnout transformační pack a mít kompletní změnu vzhledu a o nic víc se nestarat Wink

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 10:32
Neviete kde sú všetky certifikované ?
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna