Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Měňte si vzhledy svých iXPéček

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 11:20
BEZY napsal:
Hm, stáhnu sem 1 z těch 10 nejstahovanějších (DameK UltraBlue), ale když spustim exe soubor, tak mi AVG hlásí že je to virus a instalace se nedokončí. Nechce to někdo zkusit? Think Nerad bych si zasvinil PC hned při prvnim tunningu d'oh!

Není to tím, že je v tom instalátoru možnost nainstalovat nějaký spyware nebo co to je a tys to zvolil?
Veselé Vánoce!

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 11:43
busch napsal:
BEZY napsal:
Hm, stáhnu sem 1 z těch 10 nejstahovanějších (DameK UltraBlue), ale když spustim exe soubor, tak mi AVG hlásí že je to virus a instalace se nedokončí. Nechce to někdo zkusit? Think Nerad bych si zasvinil PC hned při prvnim tunningu d'oh!

Není to tím, že je v tom instalátoru možnost nainstalovat nějaký spyware nebo co to je a tys to zvolil?


Jde o to co AVG zahlasi, nemohl bys to tu prosim napsat? Nevim na jakem principu tyhle vizualizace funguji a ani sem se o to nezajimal ale v zasade jsou tu dve moznosti proc avg zarvalo: Budto je soucasti baliku nejaka havet, nebo ten update provadi nejake zasahy do jadra windows tim jak prekopava vzhled. Ale jak jsem rekl, tyhle vizualizace sem nikdy nevidel tak nemuzu rict. Jinak nevim jak je na tom moderni verze AVG, nepouzivam to ale mam za to ze SpyWare (v pravem slova smyslu) nedetekuje. Napis co ti to vyplivlo.

-----edit-----
¨
Nebo mi posli / dej link na ten soubor a ja na to kouknu.
One world, one soul.

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 11:46
Jo je tam v tom instalátoru havěť, takže se nesmí automaticky furt klikat na next Wink
Možno vyzkoušet např. zde: http://ddl.themexp.org/files/g/themexpnusdl1/0/1/14410.exe
Veselé Vánoce!

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 14:26
jj, už vim čim to bylo. V levim dolnim rohu byly vždycky zatržený nějaký blbosti a když sem je neodtrh, tak mi AVG při extrakci na konci zařval "Nalezen virus" a extrakce neproblěhla. Jak sem to odtrh, tak to šlo bez problému Smile
What's up?

dubas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí
10 050,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 16:46
ginzo napsal:
Neviete kde sú všetky certifikované ?


na themexp.org urcite ne co ja vim tak tam sou necertifikovyny
certifikovany sezenes na strankach microsoft ale platis zato Mr. Green
Zasláno: čt 15. září 2005 16:50
weitless napsal:
Nejlepší je si stáhnout transformační pack a mít kompletní změnu vzhledu a o nic víc se nestarat Wink


o tom kompetnim packu slysim poprve Embarassed kde to tam je Mr. Green
ObrázekObrázek

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 19:43
tu je můj tunning:
http://bezy.wz.cz/moje.jpg
What's up?

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 22:14
weitless napsal:
Nejlepší je si stáhnout transformační pack a mít kompletní změnu vzhledu a o nic víc se nestarat Wink

Ten pack mam aj ja,ale takto to u mna rozhodne nevypada...musel si na tom este popracovat Wink

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna