Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

METAL 🤘

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 60, 61, 62  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 19. duben 2006 15:25
No,za toho pol roka,co som tu nebol,sa toho v mojom playliste metalovej muziky vela zmenilo...pozhanal som asi 30 giga kvalitnej heavy/power/speed metalovej muziky.Klasiku,ako je nejaky Helloween,Iron Maiden,Manowar,Running wild,Nightwish a podobne kapely uz vobec nepocuvam.V dnesnej dobe je obrovske mnozstvo kvalitnych metalovych kapiel o ktorych sa mi doteraz ani nesnivalo,aj novych.Zostal som verny stylu power/speed (heavy uz menej)...len tak namatkovo vyberiem Dreamtale,Human Fortress,Iron Fire,Chinchilla,Crossfire,Perpetual Fire,Kiuas,Morifade,Galloglass,Adagio a mraky dalsich.Skvela je aj epic/speed moravska metalova kapela Salamandra.
No a kto ma skutocne rad skvely melodicky a naslapany power/speed metal,tak odporucam do pozornosti totalnu pecku - ukrajinsky Conquest. Vydali iba dva albumy,ale je to to najlepsie,co som kedy pocul.



A este k tomu black metalu....stiahol som si na taku malu ochutnavku snad najklasickejsi black metalovy album : De Mysteriis Dom Sathanas od Mayhem. Ufff,tak to som vydrzal pocuvat asi tak 10 minut....ta hudba mi nic nedava. Cital som na warfore jeden velmi pekne urobeny topic,kde jeden manik popisuje celu karieru a dejiny kapely Mayhem a aj ich jednotlivych clenov,aj s fotkami.......a mozem vam povedat,ze mi niekedy chodil az mraz po chrbte.Skutocne,ako vystrihnute z horroru.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 19. duben 2006 16:25
Super, hanni je tu, konečně někdo, kdo mi pomůže Mr. Green
Salamandru jsem objevil nedávno, je to v pohodě, ale ta jejich angličtina mi přijde tak trocho moc "česká" ale na to se dá zvyknout a spíš to bylo jenom na tom jednom CD. Ráno jsem koukal na nejmenovaný fórum a byla tam nějaká kapela od frontmana Salamandry. Moravius. To, co jsem slyšel (jedno miniCD) mi přišlo o dost lepší jak Salamandra.
Adagio je taky prima muzika.
Ráno jsem ještě stáhl něco od Derdian. Super. Začínam si myslet, že italové mají ještě lepší metal než seveřani. (Rhapsody, Derdian...)
hanni: určitě zkusim sehnat. Power, speed a progressive jsou moje nejoblíbenější metalový styly. Applause
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 19. duben 2006 18:34
Derdian nepoznam...ale aj taliani robia dobru muziku....

Uz som doma a mam tie kapely pred sebou...tak pridam este par dobrych kapiel: At Vance,Dionysus,Edenbridge,Guardian of Time,Mob Rules,Nostradaemus,Timeless Miracle,Warmen,Wizard a naozaj skvela kapela Twilightning....ale uplne vsetky stoja za vypocutie.
Moja Top 5:
1. Conquest
2. Iron Fire
3. Dreamtale a Sonata Arctica
4. Morifade a Dragonforce
5. Mob Rules a Twilightning

Jenda: ten Conquest si urcite stiahni..najdes vies kde Wink
Příspěvek upravil 1× hanni, naposledy čt 20. duben 2006 10:27.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 19. duben 2006 20:02
A co takhle Sigue Sigue Sputnik? Ten by nebyl?
Edit: on je to vlastně punk. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 19. duben 2006 21:01
Tas punk ani Sputniky nemusim Mr. Green

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: st 19. duben 2006 21:12
Teraz som si omylom pustil Dragonland a nieje to zle.Skuste

EDIT: // DragonForcde tiez nieje zle Smile
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 20. duben 2006 10:25
Akurat,ze svedsky Dragonland hra trosku v jemnejsom tempe,ako Dragonforce Wink ...ale ja osobne preferujem Dragonforce..je to narez,ako ma byt...snad by som ho zaradil do mojho rebricka na 4.miesto spolu s Morifade.
Příspěvek upravil 1× hanni, naposledy čt 20. duben 2006 19:45.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 20. duben 2006 14:47
Tak jsem si stáhl a poslech ten Conquest.. Je to příjemný. Děsně mi to připomíná Sonatu. Ale jak jsem řikal kámošovi. Sonata mi přijde taková moc zamilovaná. Neřikam, že je to špatně, ale třeba teď mam náladu na něco rychlýho a nezamilovanýho (některý písničky z CD Frozen Sky takový byly) a to je třeba ten Derdian.
Po cestě ze školy jsem si pustil Iron Fire. Zatim bych to definoval jako něco mezi Manowar a Sonatou Smile Ale mam za sebou zatim 3 písničky, tak nemůžu moc soudit.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 20. duben 2006 19:52
Podla mna Conquest s prehladom nakope Sonate prdel....od Conquestu je ale o nieco lepsi a rychlejsi prvy album Endless Power.Ironfire ma uplne nadupany tak isto prvy album Thunderstorm. Stiahni si este Dreamtale,hlavne albumy Beyond Reality a Oceans Heart.

A ak mas naladu na nieco rychle a nezamilovane,pusti si Mayhem Mr. Green Maju jedneho z najrychlejsich bubenikov na svete Hellhammera Wink

alkaba (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155

10 375,- VK
Zasláno: čt 20. duben 2006 20:35
Co říkáte na Slayer, Slipknot, Sepultura? Poslouchá to tu vůbec někdo? Laughing
...Stejně ty podpisy nikdo nečte...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 11 z 62




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna