Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

METAL 🤘

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 60, 61, 62  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 25. červenec 2005 02:30
a co treba EDGUY,W.A.S.P.,Gamma Ray to je dnes uz skoro klasika Whistle
a Avantasia taky neni zla Angel
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: po 25. červenec 2005 08:41
Szkepek napsal:
Bugi napsal:
Mě je úplně jedno, kdo to jak škatulkuje. Hlavní je, že se mi to líbí. A může to být třeba slovenský Yanoshik. Wink


Jo, ten jo Laughing

BTW, samozrejme zcela legalne ( Twisted Evil ani zminka o warezu Twisted Evil ) jsem si sehnal cely Nightwishe, je to docela dost narezovka, priznam se, ze jsem si delal obraz se tri pisnicek Embarassed
Aj ja mam celu diskografiu.Je to super hudba a snad sa raz v oblasti tvorenia hudby stanu mojim vzorom.Ta kombinacia opery a metalu je proste uzasna.

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: po 25. červenec 2005 08:44
Dieg0 napsal:
Szkepek napsal:
Bugi napsal:
Mě je úplně jedno, kdo to jak škatulkuje. Hlavní je, že se mi to líbí. A může to být třeba slovenský Yanoshik. Wink


Jo, ten jo Laughing

BTW, samozrejme zcela legalne ( Twisted Evil ani zminka o warezu Twisted Evil ) jsem si sehnal cely Nightwishe, je to docela dost narezovka, priznam se, ze jsem si delal obraz se tri pisnicek Embarassed
Aj ja mam celu diskografiu.Je to super hudba a snad sa raz v oblasti tvorenia hudby stanu mojim vzorom.Ta kombinacia opery a metalu je proste uzasna.


JJ, taky jsem uvazoval o zarazeni Moondance do repertoaru, ale houslistce by asi upadly prsty, coz by byla skoda Smile
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

ConPower (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 67
Bydliště: Bohumín (=prdel nedaleko od Ostravy)
10 000,- VK
Zasláno: ne 14. srpen 2005 17:25
System Of A Down Wink ... A Disturbed - naprosto skvělé... Znáte?
Qu'est-ce que c'est? - C'est ta tête, tu sais?

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: ne 21. srpen 2005 15:21
Annihilator (to je ale spis kapela na Čoch), Dream Theater, Godsmack, TSA, ale hlaně moji oblíbenci RAGE (pro neznalce, to nejsou ti proti mechanizaci).

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2005 01:11
TaS napsal:
Annihilator (to je ale spis kapela na Čoch), Dream Theater, Godsmack, TSA, ale hlaně moji oblíbenci RAGE (pro neznalce, to nejsou ti proti mechanizaci).


Annihilator...matne si spominam,ze som to kedysi pocul..ale uz nepamatam,aky styl metalu hraju...
Dream Theater ... mam doma par veciciek...

RAGE - pred 2 rokmi predkapela Helloweenu v Ziline....vysiel na scenu bubenik,na hlave vyholeny kohut prefarbeny na blond vzadu po zadok,hore bez,modre trenky a na nohach SLAPKY!!!!!!!!!! Ake ked mal asi 5 minutove bubnove solo,tak nikto ani nedychal a vsetci cumeli so sankami az po zem....co ten chlapik za tymi bubnami dorabal Not Talking .....nic lepsie som "live" v zivote nevidel...SAMAN Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2005 07:10
Annhihilator by som prirovnal k trocha tvrdsiemu Kabatu po anglicky. Rage bohuzial poznam iba zo studiovych alb. Bilo na Masters of Rock vo Vizoviciach. Kazdy kto tam bol vravi, ze boli najlepsi. Doteraz Brick Wall , ze som tam nebol.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2005 12:14
aco takhle AC/DC nebo running wild? páčí sa? Very Happy
on les aura!

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: út 23. srpen 2005 01:34
TaS napsal:
Annhihilator by som prirovnal k trocha tvrdsiemu Kabatu po anglicky. Rage bohuzial poznam iba zo studiovych alb. Bilo na Masters of Rock vo Vizoviciach. Kazdy kto tam bol vravi, ze boli najlepsi. Doteraz Brick Wall , ze som tam nebol.


Ja som bol na MAsters of Rock minuly rok na Senci...hmmm,Stratovarius a Helloween,to som si nemohol nechat ujst...Stratovarius trochu sklamal,ale Helloween bol bozsky...je to proste moja srdcovka,bol som na Slovensku na oboch ich koncertoch.

Skoda,ze tento rok uz to bolo iba v Cechach a do Vizovic sa mi nechcelo trepat ani kvoli Rage a Manowaru..

Inac Rage su live uplne super....aj ked su iba traja,narobia poriadny rachot...maju celkom dobreho ruskeho gitaristu a ten bubenik.........nema chybu
Zasláno: út 23. srpen 2005 01:37
mina napsal:
aco takhle AC/DC nebo running wild? páčí sa? Very Happy


Co myslis,ze mi teraz huci do usi?

Running Wild a album Pile of Sculls Wink

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 3 z 62




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna