Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Mikrotransakce

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry

Zabijejí mikrotransakce hraní?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
100% 100% [ 7 ]
Ne:
0% 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 7 / Hlasujících: 7
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK

Mikrotransakce

Zasláno: ne 10. listopad 2013 19:29
Jaký máte názor na mikrotransakce?

Podle mě jednoduše zabíjejí celé hraní. Začnete hrát nějakou hru a abyste mohli pokračovat, musíte neúměrně dlouho čekat nebo platit. Hry jsou záměrně příliš složité nebo mají x-tero herních bodů. Prrr, předtím než mi budete spílat, že jsou přece proto zdarma, tak Vám to vyvrátím - třeba takový Asphalt 8 je placený (ano, donedávna byl, teď je jako promo free), ale stejně tam po pár kolech musíte používat mikrotransakce, aby hra byla vůbec hratelná.

Online hraní jsem nikdy neholdoval, ale když jste hráli online dřív, byla otrava, že půlka lidí cheatovalo a mělo nesmyslně velké výhody, nyní půlka hráčů má zaplacené mikrotransakcemi různá vylepšení, kterých nikdy nedosáhnete, nebo po neúměrně dlouhé době.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 10. listopad 2013 23:01
Nevím, hry moc nehraju, protože na ně nemám čas...

Třeba takový Dead Trigger byl bez kupování bohusových věcí normálně dohratelný... Smile Na druhou stranu takoví Simpsons: Tapped Out mě přestali bavit, protože bez bohusových koblihů se všechno stavělo dlouho... Kdyby to byla hra, co bych si koupil, tak by mě to asi štvalo, že k tomu abych ji mohl dohrát potřebuju potřebuji zase platit... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 11. listopad 2013 18:45
Asi hraju špatný hry. Nikdy se mě to nijak nedotklo. Vlastně akorát u Where's My Water jsem došel k tomu, že za další úrovně jsem měl zaplatit. Tak jsem zaplatil, protože mě ta hra docela bavila. Jen jsem pak byl zklamanej, že jsem za těch 20 Kč navíc dostal míň úrovní navíc, než za těch 20 Kč, za které jsem si koupil základní hru.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna