Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Milostný pěti-úhelník

Zamknuté téma
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK

Milostný pěti-úhelník

Zasláno: pá 29. únor 2008 13:43
Jen se potrebuju nekde vykecat tak prominte ze to padlo na vas... Mr. Green


1. MAO Mr. Green
Status: Vždy střízlivý nepíč Laughing
Obrázek

2. Wiky (Kluk)
Status: HIP-HOPer
Obrázek

3. Honzík (Kluk)
Status: Slušňák
Obrázek

4. Radka (Holka)
Status: Pařmenka
Obrázek

5. Kája (Holka)
Status: Holka do nepohody
Obrázek
Zasláno: ne 2. březen 2008 14:17
Kapitola první.

Sobota 12.01.2008

První setkání MAO a Radky...
MAO je čerstvě po rozchodu a tak se jen s kofolou v ruce dívá a užívá si...
bylo to velice zajimave...jako kazdou sobotu sem jel do klubu na diskoteku...byl sem po rozchodu...(vztah to byl spis nijakej nez nejakej...) a jediny co jsem chtel bylo odpocnout si od vsemu za doprovodu super muziky, vetsinou se jezdi ve vice lidech ale tentokrate jsem jel sam... asi dve hodiny sem sedel a popijel koukal po lidech a jen tak se flakal... pak se zaregistroval dve holciny pod podiem... chvili sem na ne koukal, velice dobre se vlnily do rytmu Mr. Green a kdyz uz sem si rekl ze je pujdu oslovit (pozvat na drink) tak sem uvidel onu byvalku a bylo po nalade... jediny na co jsem zmohl bylo ze jsem se vyskrabal za Dj a nechal jsem ji vzkaz at si na ni tej "novej" kluk da pozor a hned na to jsem vypadl...nemohl jsem to tam uz vydrzet...
Zasláno: ne 9. březen 2008 08:46
Kapitola Druhá.

Středa 16.01.2008

na vzkazníku klubu sem vyvesil jeji fotku ze sem ji tam naposled videl a ze bych byl rad za nejaky kontakt...sama se ozvala a hodila icq cislo Smile
Zasláno: ne 16. březen 2008 20:40
Kapitola třetí.

Sobota 19.01.2008

Po icq jsme se domluvily ze se sejdem na podiu cca kolem pulnoci...
Taky jsme se sesli a poradne se seznamily...predstavila mi jeste jeji kamosku Kaju ale tej sem si ubec nevsimal protoze amorek byl namirenej na Radu... na pritele sem se samozrejmne neptal ale protoze se kolem ni zadnej kluk nemotal tak jsem usoudil ze je sama...byl to spatny usudek...ona je zadana za Honzika ale maj to takovy zajimavy... oba dva jezdej pravidelne na diskoteku a jinak se pres tyden kvuli skolam nevidej ale na tej diskotece nejsou ubec spolu...kazdej je sam a kazdej je ve svej "parte" lidi... skoro se ani nepozdravej...sou spolu az kdyz akce skonci tak u nej vzdy prespi...kazdopadne ja odjel domu s pocitem ze yb to mohlo klapnout a opravdu sem byl do ni silenej blazen... Embarassed
Zasláno: ne 16. březen 2008 20:41
Kapitola čtvrtá.

Sobota 26.01.2008

Jel jsem s tim ze dnes se to vsechno zlomi... mimochodem jsem porad nevedel ze s nekym chodi...
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!
Celkově zprávy v multipostu upravil 2× MAO, naposledy ne 16. březen 2008 20:42.

Zamknuté téma
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna