Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

mina

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 14:26
Klucí to to máne eště dobrý nenepíšu zapomenu a prémie sou v pr... aspoň pokud to jde na úkoly používám outlok abych to nemusel luštit.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 15:36
no jo já zas cpu všechno do kalendáře v mobilu a někdy stejně zapomenu d'oh!
Zasláno: út 27. září 2005 23:32
No tak se to včera rozjelo, začal jsem chodit na FEKT, akorát mě trochu mrzí že musím dělat znova vyhl 50 i když to mám ze střední, ale co už je to jen detail, horší to bude s fyzikou a s matikou, už jsem měl nějaké přednášky a stihlo se tam to co za čtvrt roku nastřední. jsem hodně zvědavej jak to dopadne...Smile
Navíc jsem si stihl pořídit HP iPAQ5550 takže si dělám aktivně poznámky a poslouchám MP3 Cool (nemá někdo programy na windows mobile 2003? Very Happy Question Wink )
tak mi držte palečky a zároveň se omlouvám za sníženou přítomnost na fóru-nemůžu se zatím připojit na net... Think
on les aura!

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: po 3. říjen 2005 08:36
mina napsal:
Navíc jsem si stihl pořídit HP iPAQ5550 takže si dělám aktivně poznámky a poslouchám MP3 8) (nemá někdo programy na windows mobile 2003? :D :?: :wink: )

Kamarad ma nekolika-gigovej archiv programu pro PPC, napis co bys chtel a ja se zkusim zeptat.
Obrázek

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 3. říjen 2005 13:42
jéé dík moc, ja už si něco do toho stihl stáhnout z netu, ale má to jeden háček jsou to třeba jen dema.
Potřeboval bych něco jako defragmentaci nebo pořádnej uninstall ať se to tolik nekouše. Jo a nemá náhodou pocket music plnou verzi?Smile
dík Very Happy
Zasláno: st 2. listopad 2005 23:02
Pánové ten čas letí, člověk je chvíli ve škole a valí se na něj různý protokoly a tak všelijak podobně, párkrát mrkne a ejhle je tu listopad...Moc hezký, ani nějak nemám čas se mrknout co se tady děje...
on les aura!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 4 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna