Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

mina

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK

mina

Zasláno: pá 19. srpen 2005 00:10
Na tento svět jsem přišel v létě roku devatenáctistého osmdesáteho šestého v Brně-od té doby jsem svému městu věrný a asi bych ho jen tak nevyměnil.
Sotva jsem začal vnímat, začal jsem se pokoušet hrát na Atari800 hry a pokoušel se bastlit(berte to s nadhledem-napodoboval jsem dospělé Laughing ). Prý již od útlého dětství jsem projevoval zájem o techniku-vyváděl jsem radostí když jsem viděl dráty VVN a transformator. To mi zustalo takže po základní škole jsem šel studovat obor mechanik elektronik-letos na jaře jsem uspěšně odmaturoval a chystám se pokračovat na FEKT, tak mi držte palečky at mi to vyjde.
Mám rád veškerá jídla snad kromě chuŤově nevýrazných. rád si uvařím, porýpu se v elektronice, pokecám s kamarádama po vysílačce, strašně rád fotím a od té doby co znám VSN tak tady trávím každou svoji volnou chvilku. případné dotazy se pokusím zodpovědět Cool
on les aura!

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 10:34
Rozumim ze FEKT je helektro na VUT. co tam? info nebo fakt helektro? Jak jsi psal o tech transformatorech a vvn tak do toho delam ja.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 10:39
no je to odnož VUT brno zaměření elektronika, ja na infošu nechtěl jít mám radši klasickou elektorniku než programování...infoša je myslim FEI nebo tak něco(ti maji zkratek).
Obor asi telekomunikační technika a elektronika-uvidime jak mi to vyjde Think
on les aura!

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 12:05
FEI už není, ta se rozdělila před pár rokama na FEKT (elektrotechnika atd) a FIT (informatika).
Na FEKTu je jenom jeden bakalářský program ( Elektrotechnika, elektronika, komunikační a řídicí technika), ale v průběhu studia se pak rozřazuje (podle průmětu a tvojich preferencí ) na jednotilvý obory. Nejvyšší prestiž má Teleinformatika a pak Elektronika a sdělovací technika. Tam je taky největší nával Wink
Pokud nejsi úplný tragéd,tak bys neměl mít problém se dostat kam chceš Wink
Pokud budeš mít jakýkoliv dotaz ohledně FEKTu, klidně se ptej, teď sem dodělal na na teleinformatice Bc. a pokračuju na Ing.
Veselé Vánoce!

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 00:33
sorry ja si splet tu zkratku!!!!
trochu sem to pomotal(zrovna přehled v tom nemám)
tak já se poptám asi to budu potřebovat(asi jak to tam funguje s matikou a fyzikou u negymnazistických lidí...)
on les aura!

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 23. srpen 2005 15:21
Z toho si nic neděj, je tady bordel nejen ve zkratách a označení Mr. Green
Z mojich zkušeností je pro negymnazistu horší fyzika než matika. Samozřejmě podle toho,co ste dělali na střední (my matiku celkem dobře, fyziku jako by sme neměli Wink ).
Matika 1 je co si pamatuju vpodstatě opakování střední (vektory, matice, derivace, integrály...), matika 2 tuším diferenciální rovnice (my část taky brali na střední) a maitka 3 numerické metody a pravděpodobnosti (část pravděpodobnosti sme taky měli na střední a ke trojce sou fakt výborný skripta od Fajmona a Růžičkové).
Celkově se to dá zvládnout, samozřejmě taky záleží koho chytněš na přednášky a cvika (3 hodinový přednášky s Baštincovým "ééé báze ééé dimenze" se fakt nedají Laughing )

Fyzika je horší, tam sou myslím ve výhodě gmynazisti, ale zase se prodávají skripta HRW, sice za 1 000 kč, ale je toho 5 dílů a imho dobře napsaný.

Nuda je Elektrotechnika, nic co by průmyslovák nevěděl (řešení obvodů a zákaldní měření), tím pádem na to kašleš, pdoceníš to, neučíš se a na zkoušce zjistíš, že si všechno zapomněl a budeš mít horší výsledek než gymnazisti Mr. Green
Veselé Vánoce!

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 23. srpen 2005 17:04
Joj, úplně jsi mi připomněl mé dva roky na FEKTu... Mr. Green Akorát já měl tu smůlu a vypadl... Embarassed Crying or Very sad
Jo a o HRW mi ani nemluv! Wink Laughing
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 18:02
dík moc až budu mít zas nějaký blbý dotazy tak se ozvu...
Zasláno: čt 15. září 2005 11:51
Tak jsem se dozvěděl svůj rozvrh na VUT a je to hodně zajímavý, doufám že to nebude tak strašný jak se to tváří a že se to nějak vyvrbí.
Nejvíc mě štve že nemám notebook, to se asi ukoušu nudou během těch volných hodin. Takže kdyby se někde někomu jen tak povaloval zcela přebytečný notebook tak mi dejte vědět Mr. Green budu potom nosit tričko s jeho fotkou Cool Mr. Green Dance
on les aura!

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 12:01
Tak se pochlub rozvrhem Wink
Veselé Vánoce!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna