Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Mladiství a kouření

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK

Mladiství a kouření

Zasláno: pá 2. září 2005 21:31
co rikate na treba 13 deti,ktery hulej? znate nejakej priklad?
ja napriklad,jsem nedavno videl kluka,kerej sel po sidlisti (asi 10 let mu bylo,maximalne jedenact) a cigaro v hube... kdyz sem se mu priblizil(bez cigara) po chvili,smrdel jako chlap,kerej vykouri 40cigar denne...
HOne strikes again
aw yeah;)

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK

Re: Mladiství a kouření

Zasláno: so 3. září 2005 01:45
HOne napsal:
co rikate na treba 13 deti,ktery hulej? znate nejakej priklad?

Poznam...sam seba Mr. Green

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: so 3. září 2005 07:46
Pro děti je přirozený že musej všechno vyzkoušet. A když zkusí jsou už jen dvě možnosti buď do toho spadnou nebo to začnou nenávidět.
Zatim moje vyženěný dětičky prskaj když je někde zahuleno a držim si palec aby jim to vydrželo. Jinak oba již vyzkoušeli. Sice se nepochlubili jak dopadli ale já doufám že nevalně.
U nás kouří skoro celá rodina.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: so 3. září 2005 10:48
Vidim prakticky nonstop ludi ktori fajcia.Fajci aj moj 13 rocny a 16 rocny kamos ale ja som do toho nespadol.Akoze kludne by som si dal jednu cigu ale vedel by osm s tym prestat.Ja mam k cigam inac odpor

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: so 3. září 2005 14:22
K cigaretám mám odpor a vždycky můžu přestat... Tak tohle už sem někde slyšel a nejspíš od sebe když mě bývalo ještě ...náct. Nezapomínej že cigára chlast kafe marjána a jiné jsou všechno návykové věci. Když to budš zkoušet furt dokola nemusí už na konci platit že s tím dokážeš přestat.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

LinuXrULz (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 16

10 000,- VK
Zasláno: so 3. září 2005 14:36
ja mam 17r a vyfajcim za jeden vecer tak 10-15 cigariet a nejaky dutnik ....keby som chcel prestat asi by to nebolo moc lahke
Příspěvek upravil 1× LinuXrULz, naposledy pá 9. září 2005 21:21.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: so 3. září 2005 19:09
Obávám se že je vyliskat nestačí, řekl bych že chyba je i jinde než v nich samotných, jasně že jsem to taky zkoušel, ale měl jsem dojem že mě to nic nepřináší...
on les aura!

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 11. září 2005 15:32
Mnoho kuřáků (alkoholiků apod.) si říká, že kdyby chtěli, klidně s tím přestanou, jen nechtějí. Ale v tom to právě je. Ten návyk funguje, tak, že oni často ani necítí potřebu přestat.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK

Jak sem se naučil kouřit

Zasláno: po 12. září 2005 07:04
Na tomhle místě jako odstrašující příklad Jak sem se naučil kouřit.
Když mi bylo ještě ..náct dojížděl sem na učňák do Tábora. POstupně sme si zvykly chodit na pivko ale to mi vždycky tak v půlce týdne došly peníze. Tenkrát se jako kusovky daly sehnat Sparty za -,80 a když si jí pěkně vyšlukoval byla z toho stejná motačka v palici jako po pár pivech. Cenově rozhodně výhodnější než pár piv. Jenže nejdřív mi stačily tak dvě kusovky ale na konci učňáku už sem v pohodě zvládal denně celou krabičku. Dneska se ve spaní dusim a stejně si zapálim a zatím se nesebral tolik vůle abych s tím šlehnul definitivně.
Pro věchny co to teprve zkoušejí: Kouření leze do peněz, zdraví a pokud zízkáte návik i na nervy ( pokud vám dojde zásoba hřebíků do rakve) o obtěžování okolí nehovořím.
Když něco nemám obzvláště návik tak mi to ani nechybí. Neska Je In nekouřit.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: ne 9. říjen 2005 19:12
Já pravidelně začal ve 14ti a od té doby se to se mnou táhne, snažím se přestat, snad to teď už vyjde... Confused

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 1 z 14




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna