Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Mobilní klimatizace

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Mobilní klimatizace

Zasláno: so 22. prosinec 2018 02:19
Nekupovali jste nebo nevlastníte někdo mobilní klimatizaci?
Nějaký tipy, nápady, zkušenosti?

-----

Já na ně tady teď koukám, že je zima, tak jsou teoreticky levnější a nejsou vyprodaný a vůbec nevím, co si vybrat. Chci od toho, aby to umělo klimatizovat, večer po celodenním pařáku to vychladilo místnost 4×5×2,5 m (20m^2 / 50 m^3) s tím, že při spaní se to vypne, a aby to umělo (přes zimu) odvlhčovat/vysoušet místnost.

Tak to tady studuju a mám čím dál větší pocit, že je to na prd všechno, když to není splitová klimatizace, jenže něco takovýho do bytu neudělám.
Takže budu muset tahat hadici oknem.
Záleží vůbec na tom, co vezmu, nebo mám vybírat jenom podle ceny a výkonu? Laughing

Na Heuréce je docela vysoce hodnocený Sencor SAC MT9012CH za 9 tisíc, ale ten má v návodu napsáno, že chce i při vysoušení tahat výfukovou hadici z okna Shocked
Pak mě zaujal, ani nevím proč vlastně Electrolux EXP34U338CW, který je na Mallu s nějakým kupónem za 8 tisíc...
Ale stejně na to koukám a vidím jenom bílou škatuli a nějaký čísla, který asi jako vyhovují velikosti místnosti.
Asi nejvíc se mi líbí Sinclair AMC-14AN1 z toho důvodu, že jako jeden z mála uvádí i třeba vysoušecí výkon (na webu mají tabulku s hromadou čísel, tak to na mě působí, že ví, co dělají), ale dávat za takovou bednu, kterou použiju pár dní do roka, 12+ tisíc už mi přijde hrozně moc.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 22. prosinec 2018 03:27
Měl jsem klimu asi za desítku a byla k ničemu :/ bylo to teda v podkrovním bytě, kde se dělalo v létě hrůzné vedro.. ale klima nestíhala skoro ani v noci, a hluk hroznej.. po té zkušenosti jsem si řekl že pokud klimu tak už nikdy mobilní. Mohli byste mít jednotku na balkoně, ale to by vám asi bylo prd platný v obýváku třeba Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 22. prosinec 2018 12:23
No hlavně bychom tím přišli o polovinu balkónu. 🙂
Já už si moc ten podkrovní byt nepamatuju, ale nebyla to taky jedna obrovská místnost? Tady mi přece jen jde o menší prostor.
Ten hluk je fakt tak strašný? Horší než naši sousedi? Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 22. prosinec 2018 19:17
No, jenze tam neslo o tu velkou mistnost, ale o loznici nahore.. kde se clovek ani nepostavil, strop byl zkoseny a jedina rovna cast mela asi 30cm Mr. Green Takze tam objem byl minimalni.

No delalo to vetsi kraval jak vysavac Smile
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 22. prosinec 2018 21:22
A co to bylo zač? Ať vím, čemu se vyhnout. Mr. Green Já koukám, že vysavač má je 82 dB a ty klimy max 65, tak to je o dost míň ne? Think Ale chápu, že tichý to nebude. Proto neplánuju s tím spát.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 23. prosinec 2018 10:31
jenda^^ napsal:
No hlavně bychom tím přišli o polovinu balkónu. 🙂

Tak nemusíš to dávat jen na balkón... Netuším, jak váš byt vypadá, ale z toho, že klimatizace by zabrala půlku balkónu soudím, že máte hodně malý balkón, tudíž by to šlo pověsit někde na stěnu vedle něho... Think Nebo to dát někam nahoru...Ve výšce dva metry to na balkóně už moc zavazet nebude, ne? Think
Zasláno: st 19. květen 2021 15:22
Když jsem teď narazil na tohle téma, tak jsem si vzpomněl na tohle video proč jsou přenosné klimatizace špatné:
Youtube Video
Přehrát video na YouTube
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna