Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Mobilní operátoři, volání, tarify...

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 20, 21, 22  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: st 7. listopad 2012 02:41
Já asi do toho bleska jdu, ale nastavím si transparentní logo operátora Mr. Green
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 13. prosinec 2012 15:43
Bleskmobil prodloužil platnost dobitýho kreditu na půl roku. Tak to byl ten jedinej problém, co jsem s tím měl. Jdu shánět SIMku.

http://www.mobilmania.cz/titulni-strana/bleskmobil-sponuje-konkurenci-kredit-nove-plati-pul-roku/sc-21-a-1322403/default.aspx
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 13. prosinec 2012 15:54
Nově mám VPN pojišťovny (vodafone). Ceny mám zhruba:
600kč paušál, z toho pětikilo jde na nějaký spoření.
4 simky.
Volání v rámci VPN zadarmo, jinde kolem koruny. SMSku za 70h. MMS za 4kč.
EDIT: Zadarmo jsou asi i smsky v rámci VPN.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 18. únor 2013 21:23
Očekáváte něco od těch "plánovaných" virtuálů Voocal a Odorik?
Já původně myslel, že s přechodem na Blesk počkám až Voocal zveřejní nějaké ceny, ale to asi nemá smysl. Navíc jsem pak vlezl na web voocalu, že omrknu jejich VOIP služby, a docela mě odradili. To, že tam mají naprosto strašný překlepy, se ještě dá pochopit, ale dojem nezlepšilo ani to, že jsem nenašel žádný obecný návod, jak nastavit VOIP klienta, jsou tam jen nějaké obskurnosti pro iPhone, nebo Android, ale nikde žádná obecná specifikace, jaký používají kodeky apod... Asi jsem náročný Smile

Na Odorik zatím nemám názor, ale ten název mi připadá, jako přezdívka nejsmradlavějšího obyvatele Luníka IX. Mr. Green
Zasláno: út 2. duben 2013 21:30
Nevíte, jestli má BleskMobil tu službu "Zmeškaná volání", kdy přijde SMS, že někdo volal, když jsem byl mimo signál?
Že to nemá premium SMS je mi docela jedno, na tyhle věci stejně mám druhou SIMku, ale zrovna tohle by mi docela chybělo...
Zasláno: po 13. květen 2013 14:49
Mobil.cz vypadá zajímavě, ceny jako u Blesku (2,50 Kč/min, 1,50 Kč SMS) a internet neomezeně s aktivní FUP 16 kbps, po dobití 200 Kč je 200 MB plnou rychlostí.
Kdyby to skombinovali s Bleskem, aby byla ta rychlost po FUP 200 kbps, tak bych neváhal. Takhle popřemýšlím. Času dost, datum přenosu čísla k Blesku mám 28.5. a do té doby nic měnit nemůžu. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: čt 16. květen 2013 01:45
Já zůstavám u bleska, ten internet tam vychází líp, hlavně kvuli tomu že za 100kč to mám v podstatě bez fupu Mr. Green
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 30. květen 2013 17:20
Je někde seznam oficiálních virtuálů, kteří fungují nebo v blízké době budou začínat?
Pojďme to dát dohromady. Vykopávám Mr. Green

Bleskmobil
Mobil.cz
99mobil
Fayn
Voocall
Ha-loo
Tesco Mobile
GoMobil
Centropol
GTS
Zasláno: st 15. říjen 2014 09:00
Kdybyste někdo chtěli přejít k virtuálnímu operátorovi EriMobile, o kterým jsem do dneška ještě neslyšel, tak tu mám nějaký kupón, se kterým dostanete SIMku a asi služby za 200 Kč, nebo co. Dostal jsem to za natankování 40 litrů benzínu do firemního auta.
Ten operátor je asi něco od EuroOilu/Čepro, funguje v síti Vodafone a nepřijde mi ničím zajímavej.
Platnost kuponu 12 měsíců od dneška.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 16. říjen 2014 19:04
Skvělá reklama Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 9 z 22




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna