Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Mobilní operátoři, volání, tarify...

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 24. říjen 2019 17:34
Ne teda ze by mi nekdo nejak volal Mr. Green

Ale prave ted to mam tak, ze volam nejcasteji na UK cislo. Coz s ceskou simkou je zdarma jen pokud jsem v uk. Takze ted to mam idealni - na UK cisla volam zadarmo at jsem v UK nebo jinde. Na ceska cisla volam zdarma pokud jsem v cecham. Jedina nevyhoda teda je, ze z UK na ceska volam za penize. Ale to se nestava Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 27. říjen 2019 09:01
Hele, jestli vycestuješ někam mimo EU, tak sem prosím postni screenshot kolik tě stojí internet... jestli to je taky přes 300 Kč za 1 MB jak u českého Vodafonu... Jestli je to fakt tak, že to tak český Vodafone má proto že mu to tak vyjednala jeho zlá matka a nebo to je jen jeho neschopnost... Very Happy

Jinak T-Mobile radši už v SMS ani nepíše kolik to stojí aby se zákazníci nenasrali hned ale až jim přijde účet... ty ceny byly podobné jak u Vodafonu, mám pocit že dokonce tak o třetinu levnější, něco kolem lidových 200 Kč za MB... ale furt jde o statisíce až miliony korun za nějaké ty gigabajty... Takže neprosurfujete dům, ale jen jeho dvě třetiny - a to se vyplatí! Very Happy

A pro porovnání ruský Megafon v Číně byl za 9,9 rublu (3,5 Kč) za 1 MB... to už je celkem v pohodě..A nebo jsem si za 459 rublů (cca 165 Kč) mohl koupit balíček a telefonovat a surfovat jak doma... Very Happy

Obrázek Obrázek
Zasláno: po 13. červenec 2020 23:33
V diskusi o tom jestli je Elon Bůh a nebo Starlink přecejen má negativní účinky pro astronomy, jsem našel odkaz na to jaké jsou teď ceny hovorů a internetu přes konkurenční satelitní síť Iridium (kterou chce Elon pohřbít tím že nabídne nesrovnatelně nižší ceny)

https://www.groundcontrol.com/Iridium_Non_Standard_Calling_Rates.htm

Ať si můžete porovnat jestli vás vyjde levněji hovor z Antarktidy přes Iridium a nebo ze Švýcarska přes českého mobilního operátora... Think
Zasláno: st 19. srpen 2020 13:13
https://archiv.ihned.cz/c1-66798530-poslanci-chteji-zakazat-anonymni-sim-karty-zneuzivaji-je-podvodnici

Velký sultán Recep Tayyip říkal, že anonymní SIM karty jsou nástroj teroristů stejně jako používání hotovosti místo platebních karet/bankovních převodů... těch posledních pár států, co to tak má jsou v tomto semeništěm zla, které je třeba zlikvidovat... Think Docela se divím, že naši poslanci taky nevytáhli kartu boje proti terorismu, která se používá při každém zvýšení státního šmírování a to všude od Íránu po USA....
Zasláno: ne 13. prosinec 2020 18:13
https://ct24.ceskatelevize.cz/ekonomika/3240094-dva-poslanci-ano-navrhuji-prolomit-anonymitu-u-predplacenych-sim-karet

Islámský stát? Slinták Magor Jo ten je jim dobrej hlavně když chtějí zvýšit šmírování obyvatelstva... a vůbec, neříkali náhodou ještě nedávno že v ČR žádní islamisti nejsou, že ten kdo říká opak je nacista, fašista, žere malé děti a dělá další škaredé věci? Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 20. duben 2021 10:04
Byl jsem požádaný o radu, co je v současnosti dobrý datový tarif pro mobil. Aktuální operátor: předplacenka Vodafonu.

Nějak jsem ztratil přehlad.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 9. září 2021 10:04
Máme tu zpět tu co kdysi bylo zdarma a pak to jeden operátor po druhém zrušili protože to prý mic vytěžovalo síť... Magor
https://mobilenet.cz/clanky/mobile-predstavuje-novou-tarifni-nabidku-a-bezplatnou-sluzbu-porad-online-44385
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 9. září 2021 10:08
No, a hlavně to podle nich bylo proti síťové neutralitě Mr. Green
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 22 z 22




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna