Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

"Mobily" s operačním systémem

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 133, 134, 135  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 12. prosinec 2010 16:51
Vypadá to fakt vtipně Mr. Green Ještě, jak se pokoušíš zavřít ty miny a nejde se tam joystickem třeba dostat Mr. Green Ale spouští se to docela rychle teda.. Smile

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7122
Bydliště: Praha
371 897,- VK
Zasláno: ne 12. prosinec 2010 17:31
Moucha: u Windows 95 to je kouzlo prostřihu Mr. Green Ale Win 3.11 naběhl rychleji než jsem stihl nastartovat foťák Cool
NoArtist / NoName

michals75 (+11)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 1.12.1993 (30 let)
Příspěvky: 818

40 989,- VK
Zasláno: po 13. prosinec 2010 00:31
Tak, už týden jedu na HTC Touch Pro na Androidu 2.2.1 ... a spokojenost Smile
Funguje vše kromě foťáku no Very Happy, ale to důležitý tam funguje, a výkon v hrách taky ujde (Qualcomm, VGA display ...
ostatní htc s 528 Mhz Qualcommem mají HVGA ) Very Happy
Je to čistej Android 2.2.1 s LauncherPro, nahoře hodiny nějaký téma pro BeautifulWidgets, baterka je BatteryLife, pak SetCPU, poznámky jsou pomocí ColorNote a to je tak vše, potom tam mám ještě HTC Sense like widgety pro zprávy, twitter, facebook ...
A winamp a power widgety Very Happy
Obrázek Obrázek
PC=Windows 7 SP1
Notebook=Windows 7 SP1 Asus Eee PC 1015BX
Mobil:iPhone 3GS 32GB, iOS 5.1.1 Jailbreaked, with Siri

Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: po 13. prosinec 2010 00:57
EINEX napsal:
A tak mám další dotaz ohledně WM a konkrétně jde o resco file explorer - jsem s ním velmi spokojený ale vadí mi že nedělá náhledy obrázků , nakonec jsem našel v menu zobrazení položku "náhledy" a ono mi to napsalo že si mám něco (a právě nevím co) stáhnout aby to nebylo v pomalém módu ... protože ted když jsem ve složce s obrázky tak to rolovaní je trhané a opožděné no prostě hrůza. Tak nevíte co k tomu mám stáhnout aby to jelo rychle ty náhledy? Mr. Green


prodej ho, je to kram od HTC Wink To se bude sekat vzdycky
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

michals75 (+11)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 1.12.1993 (30 let)
Příspěvky: 818

40 989,- VK
Zasláno: po 13. prosinec 2010 01:25
EINEX napsal:
A tak mám další dotaz ohledně WM a konkrétně jde o resco file explorer - jsem s ním velmi spokojený ale vadí mi že nedělá náhledy obrázků , nakonec jsem našel v menu zobrazení položku "náhledy" a ono mi to napsalo že si mám něco (a právě nevím co) stáhnout aby to nebylo v pomalém módu ... protože ted když jsem ve složce s obrázky tak to rolovaní je trhané a opožděné no prostě hrůza. Tak nevíte co k tomu mám stáhnout aby to jelo rychle ty náhledy? Mr. Green


Zkus Androida (spustíš ho z paměťovky, není na tom co zkazit Mr. Green ) Wink na WM ser Razz
Na fotky a obrázky zkus použít Resco Photo Manager...
PC=Windows 7 SP1
Notebook=Windows 7 SP1 Asus Eee PC 1015BX
Mobil:iPhone 3GS 32GB, iOS 5.1.1 Jailbreaked, with Siri

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 13. prosinec 2010 01:26
Einex: Na fotky používam Resco Photo Manager. Very Happy Ale jinak když si zapnu náhledy, tak mi jede všecko normálně svižně i v R. Exploreru. Nejspíš to bude tou tvou "čistou rómkou" Mr. Green
Bungee: já mam HTC a jde mi to plynule. Razz
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: po 13. prosinec 2010 01:58
to byl jen stouch jenicku, ja si to proste neodpustim, dneska sem videl dve videa s nexusem S a opravdu sem se zamiloval, i velikost 4 palce naprostej luxus, galaxy S je uz moc velky padlo, tohle je ideal
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: po 13. prosinec 2010 12:39
BunGee napsal:


prodej ho, je to kram od HTC Wink To se bude sekat vzdycky


Ono je ten telefon hodne výkoný, tady to spíš bude chyba toho programu než htc.

Jo a ten tvuj vysněný Samsung nexus S mi teda prijde jako zlá volba, samsungy bývají hodne nedotažené a taky mooc plastové.

jenda^^: Moje romka je čistá a bílá jako sníh Mr. Green to spíš ten resco je "špinavý" (warez) Mr. Green

michals75: ja android nechci nemám rád náhražky operačních systémů... Razz

Napsáno na HD2
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 13. prosinec 2010 20:39
On ten Nexus S nemá paměťovku? Anxious Ale je fakt, že není moc důvod proč ji mít, když Android dělá na kartě takovej bordel. Mr. Green

http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?f=112&t=22134
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 14. prosinec 2010 00:16
no ze je plastovej nemusi byt na skodu, je hodne druhu plastu a nektery sou dost pevny a pruzny, uvidime. Jinak co se tyce toho ze to dela samsung, jsem jedine rad, pac kdyby to delalo HTC, tak to zavrhnu hned. A Jendo, s tou pametovkou sem se taky docela divil, na druhou stranu to ma mit jakysi rychlejsi pameti, tak by to nemuselo byt tak zly, a vnitrni kapacita je 16GB, coz je pro me absolutne dostacujici, stejne porad hledam ctecku karet, mam asi 3, ale vzdycky je nekde ztratim, pac sou strasne malicky, zatim mam u sebe akorat jednu v modemu od O2. No ted me napadlo ze bych mohl koupit redukci na SD a narvat to NTB
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 65 z 135




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna