Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

"Mobily" s operačním systémem

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 133, 134, 135  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
michals75 (+11)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 1.12.1993 (30 let)
Příspěvky: 818

40 989,- VK
Zasláno: út 19. červenec 2011 18:11
OK tak srovnej i Desire a např HTC Trophy nebo jak to je s WP7 ? Wink
3G = 3 roky starej (2008)
Mám iOS 4.2.1, a vše, co potřebuju to umí a dobře ... Opravdu mi napiš nějakou věc, co to oproti Androidu neumí, to samý, co neumí WP7 oproti androidu ...
"Materiálem z Marketu jsi nezasereš Všechny programy v Systém včetně Touchwiz" aby ses nedivil, na android marketu je tolik bordelu, že se stát může vše ...
Opravdu mě napište nějaký důvody, které dokazují, že to co děláte na smartphonu s androidem vám na iOSu nebo WP7 chybí ...
PC=Windows 7 SP1
Notebook=Windows 7 SP1 Asus Eee PC 1015BX
Mobil:iPhone 3GS 32GB, iOS 5.1.1 Jailbreaked, with Siri

Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 19. červenec 2011 18:28
Jenda: hledal jsem, nenašel

Michal: standartní nerootovanej android si zas*at nemůžeš, protože ta aplikace může zapisovat jen do pár složek, a pokud smažeš aplikaci, tak se soubory patřící aplikaci smažou. To je politika jakýhokoliv *nixu, ten systém je tak postavenej Wink
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: út 19. červenec 2011 18:35
Michal: Už jsem ti to říkal BT, přístup obecně do FS, natáčení videa.Prostě je ten systém oproti Androidu bez JB strašně jednoduchej, není tam nic co by mě usnadnilo práci, třeba se zapínáním wifi, dat apod. Na víc si zatím nevzpomenu.

Jinak k tomu hraní na iOS si taky nezaharaješ na 3GS jsou lepší hry a na iP4 1ghz cpu už jsou taky jiný hry.Na 3G jsou prostě jen osekaniny a s tím se na Androidu nikdo ne.ere.
Obrázek

michals75 (+11)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 1.12.1993 (30 let)
Příspěvky: 818

40 989,- VK
Zasláno: út 19. červenec 2011 18:55
Ověř si co píšeš ... Asphalt 5 je pro 3G plnohodnotnej jako pro Android, s tím že Desire pokud není přetaktovanej tak s 5kama má problém ... 3GS zvládne i Asphalt 6 .... na 3GS a 4 máš většinou ty samý hry, jedna je SD a jedna je HD, rozhodně na 3G nejsou ty hry osekaný, jen na něj nejsou nejnovější hry, př. ten Asphalt 6 ...
BT - nemám potřebu někomu něco posílat, JB to řeší, přístup do FS - JB to řeší, natáčení videa je možné bez JB = v Appstoru si najdi iCamCorder, nahrává kvalitněji než jak jsem měl HTC TP ... JB navíc uděláš 1-2 kliknutím, dáš ho pryč restornutím.
Navíc skoro každý kdo iPhone má, tak si JB udělá, třeba s ROOTem bych se u androidu bál, že se to nepodaří ... K tomu zapínání wifi, lokace atd je SBSettings ... A že zrovna ty, co má root (a cyanogenmod), popisuje nejailbreakovanej iphone ... Proč třeba nejsi na stock romce ? Wink
PC=Windows 7 SP1
Notebook=Windows 7 SP1 Asus Eee PC 1015BX
Mobil:iPhone 3GS 32GB, iOS 5.1.1 Jailbreaked, with Siri

Obrázek

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: út 19. červenec 2011 20:26
Protože chci vylepšení, správu taktu cpu, voltage apod. To ty mít nemůžeš a root je jen zvýšení práv uživatele-ne zásah, odemknutí systému jak u JB a to co jsem psal se týká čistýho Androidu.A ten tvůj prográmek nahrává ve 30 fps myslím v rozlišení 200x88 nebo nějaký takový low, vím že jsem ho zkoušel před pár rokama.
Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 19. červenec 2011 22:39
ja sem si vybral lepsi HW, protoze SW se da doladit vzdycky, ale aby mi prosvital displej a podobny vylomeniny, to fakt ne, to dam radsi ten litr na vic, taky bezim na ROOTu a Litening ROMce, ktera je celkem slusna, no slusnejsi, nez Stock. A ze se nekdo boji ROOTu na Androidu? Ceho? Je to taky zalezitost asi tak dvou minut i s hledanim a instalovanim programu, mel sem z toho taky strach, ale po tom, co mi poradil LivArt, tak to byla celkem hracka a ted to beru jako samozrejmost. A k WP7: Uz jenom kvuli te uvodni obrazovce bych si to nekoupil, vubec mi ten styl nesedi a prijde mi to strasne neprehledny, ale co je hlavni, nejde to zmenit, coz je k pokakani. iPhone bych taky nechctel, i kdyz vim, ze je mega odladenej a co umi, umi perfektne(ona je taky vec odladovat soft pro jeden tel za rok a delat to pro desitky telefonu, i kdyz tohle neni argument, je to tak) At si kazdej koupi, co mu vyhovuje
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 19. červenec 2011 22:44
Viděli jste, jak vypadá novej Android Market? Skoro jako WP7. Ten starší mi přijde teda takovej intuitivnější.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 19. červenec 2011 22:51
me to taky prijde sileny, na druhou stranu zadam, co hledam a pak nainstaluju, ze bych se dival, co je nejoblibenejsi, nejstahovanejsi, to me moc nezajima, takze vlastne stejne pouzivam jedno tlacitko(to s lupou)
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 19. červenec 2011 22:56
Přesně jako BunGee to mám taky Smile ale mmch mě spíš tenhle Market přijde daleko lepší než ten co je teď.. určitě to bude zajímavější Smile ale už vidím spoustu lidí, jak bude říkat to samý co Ty Jendo.. (já to teda vidím stejně Mr. Green )

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: út 19. červenec 2011 22:56
Podobný vylomeniny?To je tak jedinej argument.Nový market se mi líbí.
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 99 z 135




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna