Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

"Mobily" s operačním systémem

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 133, 134, 135  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Cherokee007 (+5)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 32 let
Příspěvky: 586
Bydliště: Brožíkova 2494/4, Plzeň
48 232,- VK
Zasláno: ne 9. listopad 2014 01:48
Není recenze od slova reklama? Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Nexus 5 Lollipop coming soon Nexus 6

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 12. listopad 2014 10:55
Ta gé dvojka mírně kecá s baterkou. Ráno v 6 jsem telefon odpojil z nabíječky a pořád to ukazuje 100 %. Mr. Green
Ale to už je takhle po několikátý. Pak to po čase spadne někam na 89 % a už to klesá normálně po procentech.

Docela by mě zajímalo, jestli do stock romky jde nějak dostat ten graf baterky jako je v AOSP.
V tom od LG to sice ukazuje prognózu, ale zas tam vůbec není vidět, kdy se využívala GPS, kdy svítil displej nebo kdy se telefon probudil... :-/
Obrázek

BTW všimněte si úžasného překladu. "Použitelnost baterie" je čas běhu na baterku a "informace o recyklaci" asi taky není správný překlad. Mr. Green
Zasláno: čt 13. listopad 2014 12:39
jenda^^ napsal:
Docela by mě zajímalo, jestli do stock romky jde nějak dostat ten graf baterky jako je v AOSP.

Tohle stačí. Smile
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gsamlabs.bbm
Zasláno: st 19. listopad 2014 08:54
jenda^^ v OT napsal:
Jé, to je dobrý, to jsem nevěděl!
Když přehrávám z telefonu něco přes bluetooth na počítači, tak se to dokonce dá z počítače ovládat. Smile

Obrázek


Tak samozřejmě by to nebylo tak dobrý jenom tak. Téhle věci se totiž týká jeden hnusný bug - zmínky o něm jsem našel v diskusích o LG, Samsungu, Sony, dokonce i u custom ROM, takže je to nejspíš bug Androidu obecně.
Když přes bluetooth použijete tlačítka na ovládání (snad se to prý týká jen Předchozí/Další), tak si od té chvíle telefon drží wakelock HandleMediaEvent, takže se úplně neuspává a vybíjí se o něco rychleji než obvykle. Vyřešit to jde jen restartem. d'oh!

Obrázek Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 29. prosinec 2014 22:01
tak prej Nokia chystá velký comeback... Very Happy http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/357406-nokia-chysta-velky-comeback-s-mobily.html
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 23. únor 2015 09:56
Tak zase koukám po nějakým levným (do ~4000 Kč) Androidu na výměnu za Hanky Huawei G300.
LivArt mi radil nějaké Huaweie, G6 (přes 4 tisíce) a 3C (5").
Tak se snažím srovnávat. Máte někdo nějaké zkušenosti s mobilama od Aceru? Docela mě zaujal Acer Liquid Z410. Akorát jsem k němu nenašel recenze, jen samá videa z CESu. Akorát iHned, ale tam ta recenze není moc do hloubky.
http://tech.ihned.cz/c1-63514770-acer-liquid-z410-smartphone-andrid-lte
V Antutu má o 10000 bodů víc než ty Huaweie.

No a jak teď koukám na porovnání velikostí, tak jsou pádla všechny telefony ve výběru. Hanka nechce moc větší telefon než ta G300... No a třeba 3C je dokonce o pár mm do šířky větší než moje docela obrovská G2. Mr. Green

Obrázek
(G300 | G6 | Z410 | 3C | G2)

No a teď ta zásadní otázka: Je něco 4" s Androidem, co by bylo použitelný? Heuréka ukazuje akorát nějaké lowendy a nebo značky, o kterých jsem nikdy neslyšel (JiaYu, Cube1). Embarassed
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: st 4. březen 2015 11:01
Ti doporučím telefon s emařským hnusným názvem "op3n dott" prodáva se v tescu jako jejich značka. Výrobcem je Lenovo. Cena je 2500 a parametry si zjistiš přesněji sám (qHD IPS, 4jádro mediatek,1GB Ram a 8GB paměť) Já ho původně koupil segře na vánoce, ale nějak se mi zalíbil a koupil jsem i sobě Very Happy

Mám to od prosince a nejsou žádné vážné problémy, vše funguje jak má, až na tapetu, čas od času se mi tam vrátí ta defaultní a segře taky.

Android je tam čistý kitkat, jen zámek obrazovky ( tažením) je zprasený, ale když přepneš na gesto, je to už klasika. Pak tam je nějaký jejich sw balast, to jsem po rootu smazal a je klid.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 4. březen 2015 15:19
On má nějaký problémy s ukazatelem baterie. Navíc je to telefon od Lenova, to samo od sebe zavání průserem. Nicméně za ty peníze a abys to za rok zahodil... Acer tuplem nebrat, to je děs (asi tak podobnej jako Lenova), více méně na stejný úrovni jako třeba Jiayu.

Ale je nová Xperie - E4g - a ta je IMHO skvělá, obzvlášť, jestli bude do 3.5k. Klasická E4 je pod 3k, takže je to docela reálný.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.
Příspěvek upravil 1× LivArt, naposledy st 4. březen 2015 15:53.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 4. březen 2015 15:42
Zmínky o E4g jsem si všiml už minulý týden a zaujala mě a teď se mi na G+ objevilo i video z MWC od Mobilenetu.
http://mobilenet.cz/clanky/prvni-dojmy-ze-sony-xperie-e4g-lte-a-nfc-pro-kazdeho-19304
Tak počkáme, jak se to vyvrbí, jaký budou recenze, jestli to zas nemá ořezaný [čidlo jasu]/proximity/kompas/[podobný drobnosti] a za kolik se bude reálně prodávat.
Rozhoduju se teď už prakticky jen mezi Honor 3C a tím Sony E4g a Sony by vítězilo tím, že to není taková obrovská cihla, ale o něco menší cihla. Laughing

Výhodou těhle telefonů oproti těm ostatním je, že se na ně na eBayi bude snad dát sehnat gumovej kryt a fólie za pár korun. Laughing
Ten telefon by měl vydržet dlouho. Hanka si stěžuje, že měnit po 2 letech G300 je hrozně brzo.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 4. březen 2015 16:02
problémy s ukazatelem baterie má i ségřin mobil, co jí LivArt doporučil... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 125 z 135




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna