Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

"Mobily" s operačním systémem

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 133, 134, 135
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 29. říjen 2018 13:25
Tak jsem byl po 14 dnech zkontrolovat mámy nový telefon a Xiaomi Redmi 5 Plus dobrý. Problémy byly akorát dva:
1 - Když podrží třeba e, tak jí to nejdřív nabídne číslo a é/ě je bokem. Tak jsem ten Google Board přenastavil, aby čísla byly v extra řadě a problém vyřešen. Dance
2 - Budík hraje moc nahlas.Vždycky ho nastaví na úplně málo a když se tam vrátí, tak hlasitost vyskočí ty 3 mm od kraje. Tak jsem si našel zvonění, co používá, v Audacity jsem dal hlasitost -12 dB a výsledek nastavil jako zvonění Dance

A jinak dobrý, vydrží 4 dny na nabití, po cestě do práce to hezky svítí na cestu, jsou tam hezky veliký písmenka, a Google Fit přes hlásí splnění cílů, tak má radost, že dělá dostatek pohybu. Laughing
Zasláno: čt 21. březen 2019 13:50
Nokia 7 Plus nejspíš odesílá citlivá data číňanům
- Článek
- Reddit: https://www.reddit.com/r/Android/comments/b3oa21/owners_of_nokia_7_plus_may_have_sent_sensitive/


Tak ještě, že jsem ji loni nepořídil a místo toho mám Honor, o kterým to předpokládám od začátku. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 21. březen 2019 19:13
Obrázek
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 4. červenec 2019 11:59
Tak mi moje Nokia 7 plus asi podesate spadla na zem, a krome obouchani jaksi prdlo sklicko.. tak par dni jsem to rezani do prstu prezil, ale pak objednal S10+

Co me hodne prekvapilo je, ze ten telefon je ve skutecnosti o malinko mensi nez ta nokie. Milimetrik tady a tamhle.. ale displej je samozrejme vetsi.

Co me zatim nemile prekvapuje, je vydrz baterky, to pada v primem prenosu Mr. Green

Co mne mile prekvapilo byla cena.. zase jsem trochu ojebal alzu Mr. Green
Protoze jsem si objednal modrej, ale kdyz uz byl na pobocce, tak jsem zjistil ze na vsechny ostatni modely maji slevu 3600.. pokud je clovek clenem alza premium. Coz jsem sice nebyl.. ale maji mesicni free trial.. Takze jsem se jim rychle stal, a koupil se slevou zelenej.
Zelenej proto, ze na modrej ta sleva nebyla, a stejne nemaji mody obal Mr. Green Ktery jsem si nakonec poridil.. a pojisteni.. co kdyby.

Zaroven k tomu jsou AKG Y500 wireless.. ja bych radsi Galaxy Buds, protoze mam radsi uz sluchatka do usi.. ale tak dobry. Ma to taky mikrofon, takze se s tim da i volat.
Nicmene.. porad premyslim ze k tomu prece jen dokoupim ty Galaxy buds, a jejich bezdratovou nabijecku, co zvladne oboji najednou.

Jinak to jejich UI a tematka jsem zase vymenil za svuj Nova Launcher.. nevim, mozna se o neco ochuzuju, ale nejak se mi to nelibilo.
Ale treba misto Textry pouzivam samsung aplikaci, a to same na kontakty. Uvidime jestli to pozna i spam volani (melo by), jestli jo tak nemam duvod si vracet Contacts+.
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 28. srpen 2019 09:00
Tak jsem u dědy řešil problém, že nemohl odesílat SMS zprávy ze svýho telefonu, co snad dostal k tarifu. Huawei Y6 2019.
Ok, řekl jsem si, že to bude špatný číslo SMS centra.. po několika minutovém bádání jsem v tom telefonu za boha nemohl najít, kde se sms centrum nastavuje.
Volám na O2 Linku, tam se člověk vůbec nedovolá, věčně obsazený operátoři. Děda teda zajel do O2 prodejny, kde po 45 minutách O2 guru řekl, ať si zavolá na nějakou podporu.. tam se člověk taky nedovolá. Nakonec jsem zpunktoval kamaráda z O2, aby tam zavolal a oni prověřili, že u nich smsky fungují.
Ok.. SIMku jsem přendal do jiného telefonu, kde jsem zjistil, že je nastavené nějaké divné číslo SMS centra, přenastavil jsem to a sms začal odesílat.
Naštěstí je to nastavení uložené na SIMkartě, ale nějak nechápu, proč na tom Huawei to číslo nejde nikde najít..

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 28. srpen 2019 10:04
Asi výrobce předpokládá že se to nastaví automaticky... Think já si pamatuji, že tohle jsem řešil na SG75, ale u té se to dalo předpokládat vzhledem k tomu že měla pod baterií napsáno "not for sale"... Very Happy

Teď jsem se koukal jak to má Samsung a lekl jsem se že to tam taky nemá... Nejdříve jsem to hledal v nastavení telefonní sítě, ale je to jinde, je třeba vlézt do aplikace SMS, dát "tři tečky", vybrat nastavení, pak SMS a tam jde středisko zpráv nastavit... Možná je to taky takhle někde schované... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 28. srpen 2019 10:18
Tam jsem to právě hledal a všechny návody odkazovali právě do tohoto nastavení.. A co myslíte? Nebyl tam! Rolling Eyes

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 29. srpen 2019 12:46
Jako čistě prakticky to je jen aplikace a to nastavení je na SIM, jak jsi říkal, nešlo by tam nainstalovat jinou aplikaci na SMS?
Hm, takhle to dopadá, když si výrobci dělají vlastní aplikace do Androidu...pak tam není takováhle věc... (protože předpokládám že v origo Androidu to je Think ) Teď jsem koukal na Huawei Y6II (2016) a ten to tam taky má... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 31. srpen 2019 22:30
To je ale divný. Myslel jsem, že všechny Huaweie mají víceméně ty samý aplikace a stejný systém a na tom svém číňanovi ta čísla taky normálně vidím a můžu změnit v systémové aplikaci na SMS. Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 31. srpen 2019 23:17
Asi to v novější verzi aplikace vypadlo... Think Jakou verzi toho jejich systému tam máte?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 135 z 135




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna