Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

"Mobily" s operačním systémem

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 132, 133, 134, 135  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 9. prosinec 2015 23:00
Tyjo, pěkně. Člověk už ani nemusí umět dělat mobilní aplikace. Applause Stačí udělat webovou stránku a do ní přidat kouzelný řádek.
kód:
<meta name="mobile-web-app-capable" content="yes">


A když si pak v androidím Chromu udělám zástupce stránky na plochu, tak při spuštění z toho zástupce ani není poznat, že to je web.

Tady moje ovládání zásuvek z telefonu. Laughing


(Otevřít a přehrát na YouTube)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 10. prosinec 2015 13:45
jéé, to je dobrý... Very Happy
kam se to přidává? do hlavičky? Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 10. prosinec 2015 17:20
Jojo, do hlavičky v html. Správnější způsob je pak asi tohle:
https://developers.google.com/web/updates/2014/11/Support-for-installable-web-apps-with-webapp-manifest-in-chrome-38-for-Android
Tam se do hlavičky dá odkaz na manifest a v manifestu pak se dá předvolit i název nebo barva na té úvodní obrazovce a další věci. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 10. prosinec 2015 22:51
teď už to jen přidat na vsn a můžeš se tvářit, že jsme cool a in, že máme mobilní aplikaci... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 3. červen 2016 23:50
Tak mi u LG G2 asi odchází originál nabíječka, nebo baterka a nebo nevím, co je špatně...

Včera večer jsem dal nabíjet a ráno, po 7 hodinách na nabíječce, telefon ještě nebyl nabitý...
Teď to mám na nabíječce 4 hodiny a nabito jen 73 %.
Na baterku by ukazovalo taky to, že se vybila už po dni ne moc intenzivního používání.
Ale zase včera jsem měl půl odpoledne zapnuté Endomondo a baterky s tím ubylo jen 20 %, takže to zas nevypadá jako špatná baterka...

Ampere mi teď ukazuje, že stav baterie je "dobrý" a nabíječka omezený proud nemá. Ale nabíjí jen 310 mA. Stejně to ukazovalo i ráno, když jsem se divil, že není přes noc nabito. Přitom vím, že dřív, když se nabíjelo normálně, tak to ukazovalo klidně i přes 1 A...
Když má baterka 3000 mAh, tak to vychází na skoro 10 hodin nabíjení při 310 mA. A ještě minulý týden si pamatuju, že jsem se divil, že je baterka nabitá už asi za dvě hodiny. Mr. Green
Tak co je špatně? Rolling Eyes To to mám vyhodit z okna nebo co? Laughing d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 30. červen 2016 23:50
Vyhodit...
Mě G4 umřela a už je 9 týdnů v servisu a ten ji nechce vydat Mr. Green
Měsíc sem za trest měl lumii a teďse s úlevou vrátil k androidu v S6.
Veselé Vánoce!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 1. červenec 2016 10:01
Ale ono už to zase funguje dobře! Smile

Teď bude hodně volna, tak asi zazálohuju telefon a vyzkouším tam nahrát něco jako Dirty Unicorns s Androidem 6 (když teď vychází ta sedmička Mr. Green ). Akorát tyhle ROMky nezaložený na oficiální prý mají špatnou kvalitu foťáku, takže to nejspíš budu mít jenom na vyzkoušení.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: pá 1. červenec 2016 18:29
Dneska se G4 vratila ze servisu... neopravena Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Veselé Vánoce!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 3. červenec 2016 22:15
Nainstaloval jsem Dirty Unicorns a je teda fakt skvělý, jak je ten telefon rychlej, když v něm nic není. Mr. Green

Foťák teď ve tmě moc nevyzkouším, ale co jsem zkusil fotit při lampičce, tak mi to přijde podobný jako s oficiální ROMkou.
Akorát mi na tomhle upraveným Cyanogenmodu chybí věci, co má LG G2 v základní ROM.

Nenašel jsem nastavení, jak při vypnutým displeji zapnout foťák nebo lampičku pomocí tlačítek hlasitosti. Jsou tam volby, že dvojítý poklepání na zapnutí spustí foťák a podržení rozsvítí lampičku. Ale to je pěkně naprd, vždyť tam jsou ty tlačítka 3, tak proč jde použít jen jedno? (Navíc lampička pak při pokusu o rozsvícení displeje zhasne).
Neumí to knock code. A nevím, jestli to je speciality Androidu M, nebo Cyanogenmodu nebo Dirty Unicorns, ale když nastavím zamknutí gestem, tak se při rozsvícení displeje zobrazí obrazovka s časem, kde udělám swipe a pak se zobrazí zámek. A nebo můžu tu obrazovku s časem vypnout a rovnou zobrazit zámek, jenže pak na obrazovce je jenom těch 9 puntíků, nad nima půl displeje prázdnýho a neukáže to ani čas. WTF? d'oh!
Škoda, nebýt těhle dvou věcí, tak tu ROMku nejspíš nechám.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 3. červenec 2016 23:16
ja si na g4 dal tu appku jak jsi mi tehdy poslal, na tu lampicku na volume up.. a to pri startu hlasilo ze volume down menit nejde, ze to je bloknuty systemem. Tak mozna proto je to u tebe taky omezeny.

Ale zase aspon mas nejaky volby na off tlacitko, to ja nikde menit nemuzu (ale zas tolik jsem po tom nepatral, jen jsem si nainstaloval tohle Mr. Green)
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 133 z 135




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna