Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Moje malé volby

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Moje malé volby

Zasláno: st 12. březen 2008 10:44
Pořád se mluví o volbách všeho možnýho, referendech a podobně. Ale každý znás je denně postaven před různá rozhodnutí, která můžou jeho život ovlivnit mnohem víc.
Napište sem o čem se musíte rozhodnout a není to pro vás lehké. Třeba se vám uleví, když se svěříte a možná i někdo poradí.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 12. březen 2008 10:58
Tak asi hned zacnu, dneska mam jit do kina s jednou holkou, nevim jak to vsechno dopadne a hned potom na hokej,
no jo, jenze zejtra mam jit na bejvalou zakladku za kamoskou a pak taky jeste na jinou skolu za jinyma holkama Slinták . Vubec nevim jak to vsechno stihnu.
Takze nevim jestli jit jenom na jednu skolu na jednu prestavku a potom jit na druhou skolu a pak za kamoskou nebo jednu skolu uplne vynechat. Mr. Green

Tak abyste to pochopili, jsou celkem dve skoly a jedna kamoska, ktera mne bude cekat pred kinem, vsechno se to ma odehrat zejtra. Kamosce uz jsem slibil ze za ni chci jit. Na prvni skolu a druhou skolu se mi taky chce. Na jedny skole je moje byvala trida (teda spis nejaky kamosky) a na druhy skole jsou novy kamaradky, ktery mne chteji videt.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 12. březen 2008 14:22
pred mesicem sem se rozhodl ze si poridim psa, tak porizuju Smile
Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 12. březen 2008 14:59
nyní mám taky volbu. Vím že jsem do jedné směsi dal málo asfltu. Nechal jsem to být, že se přiznám až jak vyjde zkouška. Čekal jsem že nevyjde a ejhle, vyšla a dokonce suprově. Vyrobil jsem nechtíc zcela jinou směs. Nyní se nemohu přiznat a tak dělám jinou zkoušku na základě které zjistím kolik asfaltu jsem tam skutečně dal. Bojuji mezi přiznáním a dokázáním.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna