Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Mongolsko - Expedice

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK

Mongolsko - Expedice

Zasláno: so 19. červenec 2008 19:04
Zdarec lidi. V kvetnu mam naplanovanou cestu do mongolska. Bude to narez, jedu na pul roku. Ale potreboval bych poradit s vybavenim, od bot az po zalohovaci zarizeni karet z fotkau. Vetsinu z toho asi najdu na netu, ale vic hlav vic vi a tak se vas ptam na vase nazory co pribalit sebou, aby to nebylo nejtezsi, nejdrazsi a aby to vydrzelo hrubejsi podminky, cenovej limit zatim neni, ale vseho s mirou. Dekuju
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: so 19. červenec 2008 20:57
Tak to budeš potřebovat hlavně to tričko s logem VSN Smile Tak šup šup, kde to vázne - kdože to má tisknout? Cool
Varda Elisabeth

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: so 19. červenec 2008 21:29
tak to jako o tom zadna, a taky tricko SM. Ted vazne problem slovnik cesko mongolsky, v obchodech ho nemaj a na netu sem hledal neuspesne. jinak fotobanku uz taky mame, jeste to chce nakou solarni nabijecku
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: ne 20. červenec 2008 08:55
jedeš do hotelu nebo pod stan? Cool

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 20. červenec 2008 10:37
no jestli pise solarni nabijecku tak asi pod stan, hele tam sviti slunicko? Mr. Green .

PS: tricka budou Cool , do kvetna urcite Wink

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 20. červenec 2008 12:20
jedeme na pas blint, prvnich ctrnact dni budeme varit v ceskym hotelu a pak se bud na konich nebo velbloudech budem presouvat. Nejprve do narodnich parku, pak bude nasledovat poust Gobi, mezitim slavnost nadaam. spat by sme chteli v jurtach(tradicni mongolske obydli). Chceme hodne fotit, budeme brat dva canony 350d plus nekolik objektivu, stativ, nakou fotobanku, asi asus eee pro jeho rozmery, dva battery gripy k fotakum na tuzkovy baterky, chceme si projit vetsinu mongolska, samozrejme internet je v kazdym vetsim meste. takze se na vas obcas i juknu, slunicka tam sviti hafo, pocasi je zhruba stejny jak u nas, ale je tam spis kontinentalni pocasi, pac k mori je to 700 kilometru a vetsina zeme je 1000m.n.m.. Hlavne s tim solarnim panelem a objektivama bych potreboval poradit, ale necham to na vas, budu rad kdyz se podelite o zkusenosti s jednotlivymi zarizenimi. Bude to masooooooooooo
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 20. červenec 2008 12:27
A nebude mít Asus eee jako fotobanka málo paměti?
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 20. červenec 2008 12:34
ee, kupujem asus eee a jeste k tomu fotobanku na 120GB. Jeste se ale rozmyslime nad tim notesem, pac ta fotobanka zvladne to co ten notes, ale jeste uvidime. Jeste s sebou budememit GPS navigaci Garmin Colorado, ale nikde nemuzu najit mapy mongolska. neporadil by nekdo? hlavne nepiste ze pritel google Wink
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 21. červenec 2008 10:15
Posílám ti přes SZ kontakt na někoho kdo ti určitě pomůže, tak se tam koukni. Wink
Zasláno: po 21. červenec 2008 14:29
Hlavně sem pak dej nějaký fotky. Pozdravuj tam tu jejich příšeru Olgoj Chorchoj Wink Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna