Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Moucha

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 6. březen 2019 12:36
Gratuluji Moucho... Applause
třeba taky jednou budu velký kluk, co má 10000 příspěvků... Slinták Magor
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 6. březen 2019 17:44
Gratuluju, ale nelíbí se mi, jak moc růžový brýle tvůj příspěvek má. Prý mnoho povedených mých aprílů. Já jsem udělal možná dva a byly to takový rychlovky na poslední chvíli někdy před desetiletím. Laughing
A to s tou věcnou diskusí... Všecko se zvrhne v OT a šéfíkům je to jedno Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 6. březen 2019 17:49
Já si pamatuju hlavně na apríl s růžovou verzí VSN... ale přijde mi že bývaly doby, kdy jsi dělal apríl každoročně... plus takový ty blbůstky jako sněžení, případně blbůstky co jsou implementovány navždy (jako třeba VShop s chlastem atd...)
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 6. březen 2019 19:38
Já ani netuším, jak jsem těch 10 tisíc udělal.. Vždyť sem skoro nepíšu Mr. Green
Zasláno: po 17. červen 2019 12:31
Tak jo..
Ofiko k tomu, jak už dále nebudu pražskou náplavou Smile

Jsem v Praze od prosince 2014, po většinu času jsem tu bydlel sám na bytě, který byl sdílen s ostatními kolegy.
Od září 2018 jsem tu bydlel v pronájmu společně s přítelkyní. Oba jsme mysleli, že to bude na dýl, jenže přítelkyni maminka byla na operaci se srdcem, prý to měla za pět minut dvanáct a hrozil jí infarkt. To tedy znamená, že se zpátky nevrátí do její práce, dělala v drůběžárně, takže horko a prach, zkrátka její doktorka jí zpátky do této práce už nepustí.

No, přítelkyně se o mamku bojí a tak jí chce být blíž a hlavně chceme i finančně pomoc na chod baráku, mají dvougenerační domek, stěhujeme se tedy zpátky do něj.
Přítelkyně podala v práci výpověď a bude si hledat něco na jihu. Už jsme podali i výpověď na pražský byt, snad se najdou nový nájemníci od 1.7., aby nám majitel vrátil kauci. Majitel je férovej a dobrej chlap. A bylo to takový fajn přilepšení do léta Laughing

Já se akorát přesunuji na jinou pozici na budějckou pobočku naší firmy, dokonce mi i zvýšili mzdu, takže si o dost polepšíme a ještě budu doma - zpátky na jihu. Applause
Zasláno: út 6. srpen 2019 09:36
To si tak vezmete dovolenou, že zajdete se známými na minigolf a mezitím trefí 12letý kluk první homerun v historii toho klubu..
A to se teď mezi sebou dohadují z jaké pojistky to půjde.
To je pech, okno v servisu připravený na výměnu, oprava cca 6 tisíc a viníci nejsou schopný se mezi sebou dohodnout..
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 6. srpen 2019 11:37
Nakonec se dohodnou, že nikdo nic nezanedbal a že při parkování před hřištěm se musí počítat s rizikem takové události zapříčiněné vyšší mocí. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 6. srpen 2019 11:42
Ještě u toho hřiště je docela velká síť, míček musel padat z velký výšky..
https://mapy.cz/zakladni?x=14.4454560&y=49.0444572&z=19&pano=1&pid=30357810&yaw=3.825&fov=1.257&pitch=0.052

Kde stojí ta šedivá oktávka, tam stálo mé auto.
Ale jinak to začíná bejt sranda.. Předseda toho klubu, který to se mnou včera řešil mi nezvedá telefon a na zprávy neodpovídá..

//EDIT:
Nakonec se to vyřešilo přes pojišťovnu toho, co má ve správě ten areál. Asi to neřešili tenkrát poprvé Very Happy

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 6. říjen 2021 11:41
A tebe by to nenasralo? Chceš si prohlédnout nové fotky Maruščinýho klitorisu a on někdo vypne facebook... Já bych to kvalifikoval jako sabotáž a ta spadá rovnou pod terorismus! Magor Je dobře že to nahlásil na policii. Ta snad najde viníka a potrestá ho! Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 20 z 20




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna