Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Moucha

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 29. květen 2011 21:19
Takhle přece byl...
Obrázek
 
Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 29. květen 2011 21:23
Už nejsem Mr. Green

Jinak ta slečna mi přijde hrozně frigidní a taková studená Mr. Green Ale včera jsem viděl holku, docela pěknou a měla takhle přesně jenom modrou ofinu.. a docela jí to slušelo Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 29. květen 2011 21:36
Ta slečna je hlavně šílená kostra Smile
pipa: to měl zelený, ne modrý Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 23. leden 2012 13:08
Trochu opožděně.. ale kdo by chtěl vidět naše maturitní video, tak se můžete podívat..
Řeknu Vám upřímně, že se mi to absolutně nelíbí a přijde mi to neskutečně nudný.. ale co, já jsem radši držel hubu, protože už při natáčení mi přišlo, že ten kameraman netuší která bije.. (to se dneska fakt ještě natáčí tím, že se dá kamera na stativ a pustí record? Mr. Green ) no ale co.. jen začátek mi přijde fajn..


(Otevřít a přehrát na YouTube)
Zasláno: st 22. duben 2015 12:13
Táákže Smile Moc se toho u mě nezměnilo.. Snad jen, že dělám od prosince v Prahééé.. a s Beatem jsem se ještě nesetkal ! :-/ Což ale na víkendy dojíždím domů.
Občas jsem si na VSN vzpomněl, tak se nebojte že ne Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 22. duben 2015 16:49
No, až nahlídneš do Beatova topicu, tak zjistíš, že teď se s ním potkáš tak maximálně u něj doma. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 22. duben 2015 20:15
Viděl jsem, Beat boural s busem? Smile

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 24. duben 2015 13:06
A co děláš v Prahéé? Každopádně vítej zpátky na nejmrtvějším fóru českých internetů Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 26. duben 2015 16:41
Dělám správce sítě u jedné firmy na Chodově Smile Vlastně práce mých snů Very Happy
A jsem rád, že jsem zpět ! Very Happy
Zasláno: st 6. březen 2019 10:19
Exclamation Exclamation Exclamation 10 000 Exclamation Exclamation Exclamation

Říkal jsem si, že k takovému jubileu bych měl napsat něco speciálního než jen další post a přejít to bez povšimnutí !
Také už mě nebavilo číst nové příspěvky a zažívat pocit, že k ním nemohu nic odpovědět, protože prostě 10 000..

Ten čas tu tak rychle letí, ani se mi nechce věřit, že první příspěvek jsem tu napsal již před 12lety. To mi bylo 14let.. Ano, tehdy se na vrcholech hudebních žebřičků pohybovala kapela Tokio Hotel Mr. Green
Tehdy byla SM na svém vrcholu a smysl VSN jsem tehdy moc nechápal. Nakonec vidíte, jak to dopadlo.
Jsem tu člen s třetím nejvyšším počtem příspěvků a je to zásluha nás všech, co si tu povídáme.
Svým způsobem si myslím, že na mě mělo VSN nebo SM určitý vliv. Byl jsem tu rád za vždycky věcnou a slušnou diskuzi.

Za 12 let se tu toho dost událo. Namátkou si vzpomínám na nějaký srazy, i minisrazy. Různé soutěže.. Kdo si vzpomene na Vyhození?
Také mnoho povedených Jendovo aprílů. Také si vzpomínám, že toto fórum bylo technicky jedno z nejlepších, možná stále je na CZSK scéně.
Sice se nám komunita nerozrůstá, spíše stagnuje, ale pořád si myslím, že si to udržuje svojí kvalitu.
Kde je konec MAO, Pecanza, Makaveliny atd? Smile
Každý jsme z jiného těsta, pracujeme někde jinde, bydlíme jinde, ale máme tolik společných témat, které dokážeme udržet naživu.

Nebudu Vás už déle zdržovat a pojďme zase diskutovat do našich oblibovaných(sic!) témat.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 19 z 20




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna