Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Mravenci a jiná havěť v bytě

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Víc hlav víc ví

Měli jste byt (dům) zamořený hmyzem?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, ale už jsme to vyřešili:
34% 34% [ 8 ]
Ano a doposud máme:
26% 26% [ 6 ]
Nikdy se nám to nestalo:
30% 30% [ 7 ]
Bydlíme pod mostem :-):
8% 8% [ 2 ]
Celkem hlasů : 23 / Hlasujících: 23
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK

Mravenci a jiná havěť v bytě

Zasláno: pá 23. prosinec 2005 20:56
Koupil jsem byt i s nezvanými nájemníky - mravenci. Jak se jich zbavit? Máte s tím někdo zkušenosti?
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Petroubek (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 154
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
10 025,- VK
Zasláno: pá 23. prosinec 2005 21:46
Asi takto... My jsme měli doma moly a zbavili jsme se jich tak, že jsme se přestěhovali do svýho baráku, ale to sem nepatří... Mravence měla např. moje babička a do bytu jí lezli komínem přes výparník. Vyřešila to tak, že díru do komína oblepila oboustrannou lepící páskou nebo mucholapkou (ted uz si nevzpomenu Think ) a když k ní chtěli zavítat, tak se přilepili a do bytu se nedostali. Všechny ty přípravky jí samozřejmě nepomáhaly. Nevím jestli ti to pomůže, ale zkus nejprve najít místo, kudy se do bytu dostávají.
Mlč a nic se ti nestane!

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: pá 23. prosinec 2005 21:47
KDyz jsem jeste bydlel v byte,tak problem z pocatku byl-nastesti se tykal celeho baraku a mesto povolalo "hubice" a pak byl uz fakt klid-a podotykam,ze po jeho zasahu jsem tam jeste byl dobre 4 roky..
Ted bydlime ve starsim domku a s mravencema v prizemi bojujeme pravidelne kazdy rock Sad lezou snad podlahou-skrz zaklady...fakt nevim Evil or Very Mad ale nastesti je to tak 2 dny jak se rojej a pak je zas klid-snazime se bojovat sprejema,ale vysledkem je zamoreny prizemi a neadekvatne malo "skalpu" Evil or Very Mad
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 23. prosinec 2005 22:40
Tak se k nám dostávaj stoupačkama. Vypadá to, že nejsme jediní, kdo s něma má v tomhle paneláku problémy. V lednu máme schůzi, tak to tam nadhodím. Problém je v tom, že v tomhle paneláku jsme jen 3 rodiny, který byt vlastní. Ostatní je družstevní a s něma se nedá domluvit.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: so 24. prosinec 2005 01:10
my sme meli, lezli k nam oknem. pouzili sme asi biolit (ja byl tehda malej tak si to moc nepamatuju), ale uz je nemame :)
Obrázek

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: so 24. prosinec 2005 03:26
Bugi napsal:
Tak se k nám dostávaj stoupačkama. Vypadá to, že nejsme jediní, kdo s něma má v tomhle paneláku problémy. V lednu máme schůzi, tak to tam nadhodím. Problém je v tom, že v tomhle paneláku jsme jen 3 rodiny, který byt vlastní. Ostatní je družstevní a s něma se nedá domluvit.


Proc by se nedalo mluvit Shocked vzdyt je to i v jejich zajmu,ne? Hand
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: so 24. prosinec 2005 11:29
Ja sem v byte taky jenom najemnik a abych pravdu rekl, musela by nam tam lezt stoupackama godzilla abych zacal chodit na schuze...
One world, one soul.

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: so 24. prosinec 2005 14:12
hihi, nebo mozilla
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 19:52
Question tisíc korun ode mne dostane ten, kdo mi poradí, jak v létě spát při otevřeném okně, tak aby neotravovali komáři. Question různé reidy ani offy neberu. ty už jsem zkoušel. a síto taky nepomáhá
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 19:59
hmm, sieťka nám pomáha Mr. Green dá sa kúpiť aj taká nalepovacia za cca 50? alebo dať si pekne namontovať za omnoho viac ale zase je to "lepšie"
Pod lamou býva najväčšia tma.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Víc hlav víc ví
Strana 1 z 15




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna